آیلتس
مرکز آموزش خصوصی زبان انگلیسی بابک عبادی

 

با بالا رفتن سن ناخنهاي شما شکننده مي‌شود و روي دستان شما ممکن است لک هايي ناشي از آفتاب بوجود آيد ما راهکارهايي براي زيباتر شدن دستان شما داريممشکل : ناخنها بسيار سست و شکننده است و زود مي‌شکند.

قدم اول :
ناخنها را بصورت مربع سوهان بزنيد و کناره‌هاي آن را گرد کنيد. شکل مربع ظاهر جوانتري به دستان شما مي‌دهد.
بدليل اينکه ناخنها بعد از سن 40 سالگي شکننده تر مي‌شود. قبل از سوهان زدن ، سوهان خود را مرطوب کنيد. سپس با يک سوهان نرمتر که مخصوص صاف کردن کناره‌هاست ، پوستهاي کنار ناخن و قسمتهاي شاخي روي ناخن را صاف کنيد.قدم دوم :
هر چه سن شما بيشتر مي‌شود ، شيارهاي عرضي بر روي ناخن شما مشاهده مي‌شود.براي نرم کردن اين شيارها هفته اي يک بار لاک محافظ به ناخنها بزنيد. استفاده ي زياد از لاک محافظ باعث نرم شدن بيش از حد ناخنها مي‌شود.قدم سوم :
بعد از استفاده از لايه ي محافظ ، يک لايه ي نازکي از لاک صورتي بسيار روشن ، کرم و يا سفيد، بزنيد. از رنگهاي نارنجي و زرد پر رنگ پرهيز کنيد زيرا دستان شما را بيمار نشان مي‌دهد . سپس با استفاده از يک لاک خشک کننده ، ماندگاري آن را بالا ببريد.


قدم چهارم :
يک کرم مخصوص دست با خاصيت ضد آفتابي 15 (SPF 15) و يا بيشتر را به آرامي به دستان خود بزنيد و دستان خود را از اشعه ي پرضررUV در امان داريد و از ايجاد لکه‌هاي پيري بر روي دست ، جلوگيري کنيد. بعد روي آنرا يک کرم پوشاننده همرنگ پوست دستتان بزنيد تا لک هاي پوست را بپوشانند.

حالا دستان شما زيباتر ، جوانتر و نرمتر شده اند .

 

 

براي دسترسي به منبع اينجا کليک کنيد .


تمامی حقوق مادی و معنوی این اثر متعلق به وب سایت زیبایی ایران است و در صورت استفاده از آن نام وب سایت زیبایی ایران  و ذکر لینک www.ziba20.com را فراموش نکنید.

بازدیدکنندگان : 2198404
ما 180 مهمان آنلاین داریم