آیلتس
مرکز آموزش خصوصی زبان انگلیسی بابک عبادی

 

خانم بابي براون مي‌گويد:رژلب بايد صاف و يکدست روي لبها بنشيند، او در اين زمينه به سوال يکي از مشتري‌هايش اينگونه پاسخ مي‌دهد

لب‌هايم ترک خورده است، با اين حال چگونه مي‌توانم رژ لب بزنم؟

نکته مهم و کليدي، از بين بردن پوسته‌هاي روي لبها در مرحله اول است. هر شب و هر روز صبح، ابتدا به وسيله يک ليف مرطوب با حرکت دوراني و آرام پوسته‌هاي روي لب را برداريد ؛ سپس با يک کرم نرم کننده ملايم حاوي روغن هيدراته، موم يا وازلين لبها را چرب کنيد. فراموش نکنيد کرمي که در طول روز از آن استفاده مي‌کنيد بايد حاوي ضد آفتاب با SPF يا فاکتور محافظتي 15 يا بالاتر باشد تا آفتاب لبهايتان را بيش از پيش خشک نکند. کرم محافظت از لبها با مارک نيوآ و با فاکتور محافظتي 30 براي اين منظور مناسب است . استفاده از کرم لب‌هايي که هم نرم کننده و هم ضدآفتاب هستند، پوست لب را نرم و لطيف نگه مي‌دارند. معمولا" رژلب‌هاي تيره و رژ لب‌هايي که حاوي برق لب هستند بيشتر لب‌ها را خشک مي‌کنند. اگر لب‌هاي خشک و ترک خورده داريد، بهتر است از  رنگهاي روشن تر مثل هلويي روشن يا قرمز کمرنگ استفاده کنيد.

 

 

براي دسترسي به منبع اينجا کليک کنيد .


تمامی حقوق مادی و معنوی این اثر متعلق به وب سایت زیبایی ایران است و در صورت استفاده از آن نام وب سایت زیبایی ایران  و ذکر لینک www.ziba20.com را فراموش نکنید.

بازدیدکنندگان : 2268650
ما 343 مهمان آنلاین داریم