آیلتس
مرکز آموزش خصوصی زبان انگلیسی بابک عبادی

 

Bobbi Brown آرايشگر مشهور و نويسنده پرفروش ترين کتب زيبايي به شما راهي ساده براي صاف و زيبا شدن پوستتان وکوچک نشان دادن منافذ پوستي ارائه مي‌دهد

سوال:اخيراً منافذ پوستم بزرگتر شده اند. آيا مي‌توانم کاري انجام دهم که اين منافذ، کوچکتر به نظر برسند؟

در بعضي از موارد بله!

اگرچه اندازه و تعداد منافذ پوستي شما به طور ژنتيکي روي پوستان وجود دارند، اما با افزايش تدريجي سلول‌هاي مرده، کثيف و چرب، اين منافذ بيشتر و بزرگتر نشان داده خواهند شد.

براي کمتر شدن اين منافذ و کوچک شدن آنها، بايد سلول‌ها و بافتهاي مرده از بين برده شوند، که اين کار بايد در هفته يک بار با پوسته پوسته شدن آنها انجام شود.

اما براي به حداقل رساندن اندازه اين منافذ و کوچک تر نشان دادن آنها در يک آرايش زيبا، مي‌توانيد از يک کرم پودر استفاده کنيد، که به نرمي بر روي صورت ماليده شوند. استفاده از پايه‌هاي پودري به تنهايي روي پوست اين منافذ را بزرگ تر نشان مي‌دهند که يکي از عيب‌هاي مهم در آرايش مي‌باشد.
اما اگر اين پودرها روي پايه اي مرطوب و کرمي استفاده شود، به صاف شدن پوست کمک مي‌کند و توجه را نسبت به اين منافذ کم مي‌کند.

 

 

براي دسترسي به منبع اينجا کليک کنيد .


تمامی حقوق مادی و معنوی این اثر متعلق به وب سایت زیبایی ایران است و در صورت استفاده از آن نام وب سایت زیبایی ایران  و ذکر لینک www.ziba20.com را فراموش نکنید.

بازدیدکنندگان : 2268644
ما 337 مهمان آنلاین داریم