آیلتس
مرکز آموزش خصوصی زبان انگلیسی بابک عبادی

 

ويکتوريا بکام، خواننده معروف و همسر ديويد بکام، از فضله پرندگان براي صاف و شفاف ساختن پوست خود استفاده مي‌کند‍! ويکتوريا 100 پوند(حدود 173 دلار آمريکا) براي کرم پوستي گيشا مي‌پردازد. اين کرم، خميري است که از فضله بلبل ساخته مي‌شود و ويکتوريا آن را براي بهبود جوش و آکنه و صاف و براق نشان دادن پوست خود استفاده مي‌کند.

ويکتوريا که اخيرا به ‍ ژاپن سفر کرده بود، از مشاهده پوست صاف و شفاف زنان ژاپني حيرت‌ زده‌شد و سرانجام کشف کرد که علتش استفاده از فضله پرندگان است. او وقتي به آمريکا بازگشت، دريافت که برخي از سالن‌هاي زيبايي آمريکا نيز اين درمان پوستي را انجام مي‌دهند.

به نقل از چيناديلي، ويکتوريا بکام در حال حاضر از اين روش استفاده مي‌کند و از پوست عالي خود لذت مي‌برد. او همچنين در منزل از يک کرم تهيه شده از فضله بلبل، استفاده مي‌کند.
در ضمن ويکتوريا دوست نزديک خود، کيت هولمز، بازيگر مشهور هاليوودي را تشويق مي کند تا شعبه عطر مخصوص خود را افتتاح کند. گفته مي شود که ويکتوريا سخت درگير عطر همسرش ديويد و عطر کيت هولمز است و بسيار مشتاق است که در اين زمينه فعاليت کند.

 

 

براي دسترسي به منبع اينجا کليک کنيد .


تمامی حقوق مادی و معنوی این اثر متعلق به وب سایت زیبایی ایران است و در صورت استفاده از آن نام وب سایت زیبایی ایران  و ذکر لینک www.ziba20.com را فراموش نکنید.

بازدیدکنندگان : 2203476
ما 325 مهمان آنلاین داریم