آیلتس
مرکز آموزش خصوصی زبان انگلیسی بابک عبادی

 

آب :
نوشيدن مقاديرکافي آب در هرروز ، به پوست کمک مي کند که ظاهري صاف ، نرم ،انعطاف پذيرو جوان تر داشته باشيد.ويتامين c:

ويتامين cبه بدن کمک مي کند تا با عفونتها و بيماريها مبارزه نمايد .سيستم ايمني را تقويت کرده و نيزبهبود بيماري را تسريع مي کند.
مرکبات ، توت ها ، کوجه فرنگي ، گل کلم و کلم بروکلي همگي از جمله مواد غني از ويتامين c هستند.چاي سبز:

چاي سبز غني از اکسيدان ها است . همچنين نشان داده شده است که مسبب کاهش سطح کلسترول ، تقويت عملکرد ايمني و کاهش ريسک ابتلا به برخي سرطانها مي شود .
با مصرف چاي سبز شما متوجه کاهش وزن خود مي شويد، در حالي که از کافئين دريافتي خود نيز احساس رضايت مي کنيد.سويا:

پروتئين هاي سويا غني از آمينو اسيدها ، ويتامين E و بسياري از آتي اکسيدان ها هستند . اين موارد موجب مي شوند که پوست ، مرطوب و بدون چروک باقي بمانداسيدهاي چرب ضروري :

اسيدهاي چرب ضروري (EFAS) مانند امگا 3 و امگا 6 که به عنوان چربي هاي خوب شناخته مي شوندبه عملکرد سلولي کمک مي کند . مانند سايرغذاهاي مفيد ، اسيدهاي چرب ضروري به سلول ها کمک مي کند تا اعمالشان را به درستي انجام داده و از اين رو سبب پاکسازي پوست ، جلوگيري از ايجاد لک هاي پوستي ، کاهش چروک ها ، بهبود و سلامت مو و رشد ناخن مي گردند.شير:

شير غني از کلسيم ، ويتامين هاي B2 ،B12و D است . کلسيم به همراه ويتامين D که اقزايش دهنده جذب کلسيم مي باشد . به حفظ استخوانهاي محکم و دندانهايي سالم کمک مي کند . ويتامين B2و B12 براي رشد گلبول هاي قرمز خون که حاملين اکسيژن مورد نياز سلول ها هستند ، ضروري است . اين مواد کمک مي کند تا پوست و مو سالم تر و زنده تر به نظر برسند .سبزيجات :
سبزيجاتي مانند اسفناج و کلم پيچ غني از ويتامين A,E,C و آهن فيبرهستند . که براي زيبايي چهره مهم است .ماست :

از آنجا که ماست يک فرآورده لبني است تمام خواص شير براي آن قابل ذکر است .
ماست همچنين حاوي باکتري هاي مفيدي است که به هضم غذا موادغذايي کمک کرده ، سيستم ايمني را تقويت کرده و زماني که به عنوان ماسک استفاده مي شود ، مي تواند سبب آبرساني و پاکسازي پوست شود.سير:
اين ماده اعجاب انگيز سبب کاهش فشارخون ، کاهش کلسترول و حتي پيشگيري از سرطان مي شود. اين ماده غذايي سرشار از آنتي اکسيدان ها است که کمک مي کند شما جوان بمانيد.


شکلات :
شايد شکلات بهترين ماده غذايي براي حفظ سلامتي در دنيا نباشد اما از طريق افزايش ميزان اندورفين ها و سروتونين اثرات مثبتي برروي خلق و خوي شما مي گذارد. و سبب آرامش و احساسي خوشايند در شما مي شود

 

 

 

براي دسترسي به منبع اينجا کليک کنيد .


تمامی حقوق مادی و معنوی این اثر متعلق به وب سایت زیبایی ایران است و در صورت استفاده از آن نام وب سایت زیبایی ایران  و ذکر لینک www.ziba20.com را فراموش نکنید.

بازدیدکنندگان : 2161664
ما 252 مهمان آنلاین داریم