آیلتس
مرکز آموزش خصوصی زبان انگلیسی بابک عبادی۷ ترفند آرایشی برای جوانتر نمایان شدن گـاهی اوقات کـارهـایــی را برای روزها...ساعت ها.... و یا حتی هفته ها انجام می دهـیـم تا جوانتر به نظر برسیم، اما در عین حال کارهایی را نیز انـجام می دهیم که سبب می شوند پیرتر جلوه کنیم. در این قـسمت بـه چند نمونه از این اشتباهات و نحوه تصحیح هر یک از آنها اشــاره می کنیم.

۱) صورت چرب و براق

معـمولاً این روزها اینطور شنیده می شود که اگر پـوســت صورت خود را با کرم های روغنی و شــفاف چرب کنیم، به نظر جوانتر می رسیم. ما به هیـچوجه مـخالف این مطلب نیستیـم، اما این روزها خانـم های زیادی را مـی بینیم که در تـمام اوقات (مـحل کـار، نهار، مهمانی) به ایـن دلیل که اعتقاد دارند پوستشان با کرم های براق کننده، جوانتر خواهد شد، این کار را انجام میدهند، آنها همچنین تصور می کنند که زیبا تر به نظر می رسند. اما اشتباه می کنند! اولاً باید توجه داشته باشید که لزوماً برای جوانتر شدن نیازی به صورت براق ندارید. دوماً صورت براق پیری پوست شما بیشتر نمایان می کند چرا که گودی ها، چروک ها و لک های پوست واضح تر می شوند. می توان گفت که صورت براق تمام ایرادهای صورت را بزرگنمایی می کند. زمانیکه نور روی صورت براق می افتد (چه در روز و چه در شب) نقص های صورت، خودشان را بیشتر نشان می دهند و ... مهمتر از همه ... هیچ چیز زیبایی در مورد صورت روغنی وجود ندارد حتی اگر به بهترین وجه آنرا آرایش کنید.

● و اما راه حل
زمانیکه برای بیرون رفتن از خانه آماده می شوید، می توانید از روش های زیر برای آرایش استفاده کنید و پوست خود را جوان و شاداب نمایید.
▪ صورت و گردن خود را به دقت بشویید تا کلیه چربی ها و مواد باقیمانده از آرایش قبلی از صورتتان پاک شوند.
▪ از یک کرم مرطوب کننده مرغوب بر روی پوست خود استفاده کنید.
▪ هر گونه آرایشی که می خواهید مانند روال عادی انجام دهید. ۴- مقداری پن کک را از بالا به پایین بر روی پوست خود بزنید تا رنگ ها به خوبی بر روی پوست بخوابند و درخشندگی بیش از اندازه نیز از بین برود. پنکک چون حالت پودری دارد به خوبی جذب مناطق مرطوب می شود و اجازه می دهد تا آرایش برای مدت زمان بیشتری بر روی پوستتان باقی بماند. این امر همچنین از پوست شما در مقابل اشعه های زیان آور خورشید نیز جلوگیری می کند. شما با این کار می توانید هم از پوستتان مراقبت کنید و هم آنرا جوانتر کنید. امتحان کنید: پیش از استفاده از پودر صورت، جلوی پنجره بایستید (و یا جایی که نور به صورتتان بتابد) و یک آینه بدست گرفته و خود را در آن نگاه کنید. پودر را بر روی صورت استعمال کنید، پشت پنجره بروید و مجدداً صورت خود را در آینه نگاه کنید و ببینید چه تغییری در آن ایجاد شده. اگر متوجه هیچ تغییری نشدید، بدانید که خیلی جوان هستید و هیچ خط و خطوطی بر روی پوستتان وجود ندارد!!
۲) سایه چشم رنگین کمانی و روشن با فرم های عجیب
استفاده از تمام رنگ ها به طور بیش از اندازه و غیر طبیعی سبب فرسوده نشان دادن پوست می شود... و از این گذشته شما را غیر جذاب، بدریخت و شلخته نشان می دهد. در تیتر این قسمت به سایه های روشن و رنگین کمانی اشاره کردیم. گاهی اوقات این نوع سایه ها آنقدر روشن و تند می شوند که چشم های شما را مثل چراغ های جلوی اتومبیل می کنند. البته تولید کنندگان این نوع محصولات همیشه باید بازاری برای فروش محصولاتشان پیدا کنند. آنها فقط به دنبال سود خودشان هستند، اما من اینجا هستم تا شما را راهنمایی کنم که چگونه می توانید شاداب ترین و جوان ترین پوست را داشته باشید. خوب کافی است؛ حالا که خودم را خالی کردم می توانیم به ادامه این مبحث بپردازیم. (لبخند)!
● و اما راه حل
چشم شما هر فرم و شکلی که داشته باشد، با استفاده از یک میکاپ مناسب میتوانید آنرا به جوانترین و زیباترین شکل ممکن دربیاورید. به یاد داشته باشید که این چشم هایتان هستند که شما را پیروز می کنند... نه سایه ها. در اینجا شما را با چند قانون کلی آشنا می کنیم: ۱- از رنگ های طبیعی استفاده کنید. رنگ مورد علاقه من سفید چرک برای گوشه های پلک، قهوه ای روشن و یا خاکستری برای روی پلک و مقداری هم برای استخوان زیر ابرو است. (رنگ سفید چرک معمولاً پس از استعمال سایه به تمام قسمت ها زده می شود تا رنگ همه جا هماهنگ شود و چهره طبیعی تری به شما بدهد.) ۲- از خط چشم برای زیبا تر شدن چشم ها استفاده کنید. رنگ مشکی لطافت بیشتری به چشم ها می دهد. ۳- از ریمل استفاده کنید. رنگ مشکی یا قهوه ای کاملاً مناسب است. اگر مژه های پری ندارید، می توانید از مژه مصنوعی استفاده کنید. فقط قهوه ای باشد نه مشکی. (باید پیش از استفاده از مژه مصنوعی آنرا هم از عرض و هم طول کوتاه کنید و انواع پرمو آنها را نیز خریداری نکنید چرا که بر روی چشم خیلی مصنوعی به نظر می رسند و زیبایی ندارند) اگر به اندازه کافی از آن استفاده کنید چهره شما زیباتر خواهد شد. آیا می گویید که قبلاً همیشه این کار را انجام می دادید؟؟ حتی مانیکوریست من هم قبل از اینکه به او بگویم چیزی در این مورد نمی دانست.
۳) استفاده از رژلب های بنفش، مشکی یا نارنجی
این رنگ ها معمولاً چهره را سالخورده کرده و اگر از انواع پر رنگ آنها استفاده شود، چهره بدی به شما می دهند. مشکی / نارنجی ( بنفش / مشکی) هیچ گاه بر روی صورت جذاب نخواهند بود.
● و اما راه حل
شاید نارنجی بسیار کمرنگ بد نباشد، البته اگر با لباس هایتان هم خوانی داشته باشد، اما در هر صورت سعی کنید از کمرنگ ترین انواع که با تن قهوه ای همراه هستند استفاده کنید. البته رک و پوست کنده بگویم من نه صاحب فروشگاه لباس های نارنجی هستم و نه رژ لب های نارنجی/قهوه ای می فروشم. رنگ نارنجی معمولاً بر روی پوست زیبا نمی شود. اگر ملزم به استفاده از رژ لب نارنجی هستید حتماً آنرا بر روی لب خود محو کنید.
از رنگ هایی استفاده کنید که دارای تن ملایمی از قهوه ای باشند. قرمز باید مقداری آبی داشته باشد تا برو روی پوست رنگ نارنجی را نمایان نسازد. آبی، قرمز را زیباتر می کند و به جوانی و شادابی صورت نیز کمک می کند.
اگر می خواهید لب های پرتری داشته باشید، می توانید رژ لب و یا خط لب خود را کمی بالاتر از خط طبیعی لب بکشید. اگر از براق کننده هم استفاده می کنید یادتان باشد که آنرا فقط در داخل خط طبیعی لب استعمال کنید. با این روش چهره شما ظریف تر شده و جذابیت بیشتری به خود می گیرد... یادتان باشد که بیش از اندازه از برق لب استفاده نکنید. زمایکه لب های خودتان را بزرگ تر می کنید یادتان باشد که پس از اتمام کار روی آنرا پنکک بزنید تا طبیعی تر و محو تر به نظر برسد، در غیر اینصورت خط اضافی که خودتان کشیده اید توی ذوق می زند و خیلی مشخص می شود. آیا می توانید تشخصی دهید که من لب هایم را با استفاده از میکاپ بزرگ تر کرده ام؟
۴) موهای خشک و شکننده
اگر به دلیل استفاده از مواد دکلوره، رنگ، صاف کردن، و یا نور خورشید، موهایتان حالت اولیه خود را از دست داده و زمخت و شکننده شده است، باز هم در بازار محصولات متفاوتی یافت می شود که با استفاده از آنها می توانید حالت اولیه را به موهایتان باز گردانید. موهای خشک و شکننده سن شما را بالاتر می برند.
● و اما راه حل
تا جایی که می توانید اجازه ندهید تعدد محصولات شما را گیج کنند و حتی الامکان فراورده هایی را انتخاب کنید که موهایتان را از آن چیزی که هست، بدتر نکند. تصور نکنید که چون همه ی اطرافیان، موهای شما را با این شیوه دیده اند، پس می توانید در مهمانی ها با همان وضعیت شرکت کنید. با استفاده از چند محصول مناسب به راحتی می توانید موهایتان را به حالت اول برگردانید. اگر احساس می کنید که مشکلتان خیلی حاد شده، می توانید به یک متخصص پوست و مو مراجعه کنید تا او شما را در این زمینه راهمنایی کند... چهره جوانی که موها می توانند به شما بدهند، دوست داشتنی تر است.
۵) بدون آرایش چشم
اگر دلتان می خواهد چشمتان آرایش نداشته باشد، هیچ اجباری برای انجام این کار وجود ندارد؛ اما در عین حال اگر می خواهید جوانتر شوید، بهتر است چشمتان را کمی آرایش کنید. این کار چهره شما را شاداب تر می کند و زیبایی خاصی به کل صورت می دهد.
● و اما راه حل
در طول روز از رنگ های ملایم تر استفاده کنید و رنگ های تیره را برای مهمانی های شب بگذارید.
۶) استفاده نکردن از رژ گونه، استفاده کم یا استعمال در محل نامناسب
خوب، این مسئله همیشه به عنوان یکی از مشکلات شخصی من نیز به شمار می رود. دوست ندارم رژ گونه زیادی به صورتم بزم و از سوی دیگر نمی خواهم مقدار آن خیلی کم باشد. همیشه پیش از بیرون رفتن از همسرم سوال می کنم که آیا مقدار آن کافی است یا نه. بله، گاهی اوقات مجبور می شوم روی آن مقداری پنکک بزنم تا رنگش کمی ملایم تر شود! مشکل دیگری که اکثر خانم ها با آن مواجه هستند این است که آنرا در کدام قسمت صورت مصرف کنند (البته این مشکل من نیست!) همه این امور سبب می شوند که چهره شما مسن تر جلوه کند.
● و اما راه حل
آیا می دانید که "رژهای چرب" صورت شما را صاف تر می کنند و در عین حال استعمال آنها نیز راحت تر است؟ هیچگاه از رژ گونه های براق استفاده نکنید. این امر سبب میشود که فرو رفتگی ها و برآمدگی های صورت بیشتر جلوه کنند و خطوط زیر چشم نمایانتر گردند. البته باید دقت داشته باشید از انواعی استفاده کنید که نه خیلی چرب، و نه خیلی خشک باشند و نسبت به پوستتان رنگ طبیعی داشته باشند و به خوبی روی صورت بخوابند.
زمانیکه از رژگونه استفاده می کنید، باید آنرا در محلی بزنید که نور خورشید به طور طبیعی آنجا را قرمز میکند. (البته بجز بینی). این محدوده از نزدیکی استخوان گونه شروع شده و تا امتداد گوش ادامه پیدا می کند. مقدار کمی از آنرا به بالای پیشنانی بزنید و خط رویش موها را به وسیله آن محو کنید. (آنقدر زیبا می شوید که خودتان نیز تعجب خواهید کرد) مقداری از آن را هم به گردنتان بزنید تا با صورت همرنگ شود.... حالا یک صورت درخشان و در عین حال طبیعی دارید.
اگر احساس می کنید که نیاز به رژگونه بیشتری در طول روز دارید، می توانید از انواع پودری آن استفاده کنید. از یک رنگ ملایم و طبیعی استفاده کنید و سعی کنید درخشش زیادی نداشته باشد.
۷) وضعیت قرار گرفتن اندام بر روی سن تاثیر می گذارد
هیچ موقع نباید تیپ و وضعیت اندامی خود را دست کم بگیرید. سعی کنید همیشه وضعیت مناسبی داشته باشید و اگر عادت بدی دارید، آنرا تصحیح کنید.
اگر اندام خود را در وضعیت مناسبی نگه ندارید، دچار قوز کمر، غبغب، شکم، قوس کمر و برخی مشکلات درونی دیگر خواهید شد.
● و اما راه حل
برای تصحیح آداب بد اندامی، باید حواستان به طرز ایستادن و نشستنتان در تمام طول روز (حتی در محل کار) باشد. اگر برای چند هفته این کار را انجام دهید، عادات بد ناپدید می شوند. در هنگام ایستادن کمرتان صاف باشد و شانه ها عقب و چانه به سمت بالا باشد نه پایین. با رعایت این نکات به راحتی می توانید چند سال جوان تر جلوه کنید.
از یکی از دوستان نزدیک، فرزندان و یا همسرتان بخواهید که وضعیت قرار گرفتن اندام شما را تحت نظر داشته باشد، و هر موقع از الگوی مناسب فاصله گرفتید، این امر را به شما گوشزد کند. با این کار اطرافیانتان نیز تشویق به تصحیح حالت های بد مشابه میشوند.

 

منبع : Vista.ir

تمامی حقوق مادی و معنوی این اثر متعلق به وب سایت زیبایی ایران است و در صورت استفاده از آن نام وب سایت زیبایی ایران  و ذکر لینک www.ziba20.com را فراموش نکنید.


beauty
  پرسش یکی از دوستان من در آرایشگاه، مژه ها و ابروهای خود را رنگ کرده است، تأثیر آن بسیار زیاد بود و وسوسه شده ام که این کار را انجام دهم. مژه های بلوند او، حتی بدون ریمل، بلند و تیره به نظر می رسند. شما چه نظری دارید؟ پاسخ متأسفانه راه حل من، راه حل نیست، چون نهایت چیزی که
beauty
    همراه با ریزش موی سر  شما احتمالاً ریزش ابروها  و مژه ها  هم به چشم می خورد از استفاده از مداد ابروهای جدید که مصنوعی و مد روز به نظر می رسند پرهیز کنید به  جای آن از سایه های پودری برای کشیدن در کمان ابرو استفاده کنید اگر مویی در میان ابروهای شما باقی مانده باشد از ژ لهای
beauty
  چون شیمی درمانی و استفاده از اشعه پوست را بسیار حساس و حتی آفتاب سوخته می کند به عنوان یک راه حل کلی بهتر است که از هیچ نوع تحریک کننده استفاده نشود.  حتی اصلاح پوست و دئو دورانت ها مشکل زا هستند . صابون های قوی و لیف حمام نیز می توانند موجب تحریک و سوزش می گردد. هر کار ی که
beauty
  پرسش دوست عزیزی دارم که دچار سر  طا ن سینه است می خواهیم او را حمایت کنم که زیبا به نظر رسیدن چقدر برای او مهم است هر پیشنهاد  شما برای من بسیار ارزشمند است . پاسخ با خانم های زیادی که در حال پرتو درمانی و شیمی درمانی هستند صحبت کرده ام و همگی آنها عقیده دارند که توجه به
beauty
      پرسش از هر ماده ای که استفاده می کنم، خشکی لبهایم برطرف نمی شود. پاسخ لبهای خشکی زده چه بر اثر هوای خنک و خشک، و یا آنکه به طورطبیعی خشک باشند مشکل سازند. ترک خوردن، پوسته پوسته شدن و  خشکی زدن لب بد منظره نیز هست و رژ لب این شرایط را بدتر نیز  می کند. شما فقط با صبر و
beauty
    پرسش هرروز صبح چشم هایی باد کرده دارم ووگاهی این حالت تا اواسط روز رفع نمی گرد د . چشم هایم ترسناک به نظر می رسند تاکنون بسیار ی از محصولات آرایش را امتحان کرده ام اما تغییری حاصل نشده است . پاسخ مرطوب کننده چشمی یا آرایشی معجزه آسایی وجود ندارد که بتواند چشم های پف
beauty
  پرسش چشم های من قرمز و پرااز خون هستند ، فکر می کردم ازکم خوابی است و یا مصرف الکل ، اما با آن دیگر الکل نمی نوشم و خوب هم می خوابم باز هنوز سرخ فام است . حالا باید چه کار کنم ؟ پاسخ بسیاری چیزها می تواند موجب شود رگ های خونی در چشم برجسته و یا پاره شوند و مشخص تر به نظر آیند
beauty
  پرسش هنگام سایه زدن سایه روی گونه ها و زیر چشم ریخته دمی شود مشکل از کجا ناشی می شود؟ پاسخ خرده های سایه همیشه اجتناب ناپذیر ند اما تکان اضافه پودر از نوک قلم مو پیش از آرایش چشم ، بسیار خوب می کند بعضی سایه ها پودر ی تر از دیگر سایه ها هستند و موجب ایجاد خرده های بیشتر ی
beauty
    پرسش من لب های کوچکی دارم، هر رنگی رژلبی که استفاده می کنم، به نظر می رسد که این کوچکی را برجسته تر می کند. چه کار باید انجام دهم. پاسخ بهترین راه حل برای لب های کوچک این است که دور آنها خط نکشید تا آنها را بزرتر نشان دهید. این روش خلق خط لب، در تصاویر عالی به نظر می رسد،
beauty
    پرسش مژه های من می ریزند! برای جلوگیری از ریختن آنها چه می توانم بکنم؟ پاسخ طبیعی است که مژه ها بریزند و دوباره رشد کنند. امّا اگر در ردیف مژه هایتان متوجه جای خالی شده اید، مجبورید کارهایی که این شرایط را بدتر می کنند، ترک کنید. به عنوان مثال آرایش چشم را پاک نکنید،
beauty
  براي برداشتن موهاي اضافه از موچينهاي سر کچ استفاده کنيد.ابروانتان را براي پر نشان دادن به سمت بالا و براي نازک نشان دادن به سمت چپ و راست برس بکشيد. براي اينکه ابرويتان حالتش را حفظ کند از ژل ابرو استفاده کنيد.بهترين موچينها، موچينهاي نوک کجي هستند که قسمت انتهايي زبري
beauty
  جوانتر به نظر بياييد : بادام خواص فـوق العاده ي ضد پيري دارد. نه تنها حاوي ميزان زيادي ويتامين E است (مي دانيد که اين ويتامين جزء ويتـامين هايي است که معمولاً پشت ظرف کِرِم ها و لوازم آرايشي از آن نام مي برند)، بلکه حاوي ميزان زيادي اسيد چرب هم مي باشد (که به نرم کردن پوست کمک
beauty.jpg
  برگ کاهوي پخته را چنانچه بر روي چشم قرار دهيد، براي رفع التهاب چشم اثر شفابخش دارد. برای دسترسی به منبع اینجا  کلیک کنید . تمامی حقوق مادی و معنوی این اثر متعلق به وب سایت زیبایی ایران است و در صورت استفاده از آن نام وب سایت زیبایی ایران  و ذکر لینک www.ziba20.com    را فراموش
beauty
  با اجراي چند تكنيك ساده از قبيل شست‌وشوي صورت با آب سرد، ماساژ برخي نقاط پيشاني، دور چشم و گونه و همچنين استفاده از چندين نوع ماسك گياهي ساده مي‌توان پس از سپري شدن يك روز پر استرس كاري، چهره شادابي داشت. دكتر فرنوش شاكري، متخصص پوست، مو و زيبايي و كارشناس ماساژ درماني، در
beauty
  چاي : يك تكه پنبه را در چاي سرد فرو كنيد و آن را روي چشم ها بگذاريد. اين كار سبب از بين رفتن خستگي چشم ها مي شود . برای دسترسی به منبع اینجا  کلیک کنید . تمامی حقوق مادی و معنوی این اثر متعلق به وب سایت زیبایی ایران است و در صورت استفاده از آن نام وب سایت زیبایی ایران  و ذکر لینک
beauty
  نمك: شستن چشم با آب ولرمي كه اندكي نمك در آن است، به درخشندگي چشم ها كمك مي كند. برای دسترسی به منبع اینجا کلیک کنید . تمامی حقوق مادی و معنوی این اثر متعلق به وب سایت زیبایی ایران است و در صورت استفاده از آن نام وب سایت زیبایی ایران  و ذکر لینک www.ziba20.com را فراموش نکنید.
beauty
    سياهي دور چشم از جمله مشكلاتي است كه دامن‌گير بسياري از افراد است. به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، سياهي دور چشم گاهي به سبب سوءتغذيه يا خوردن غذاها و خوراكي‌هايي كه ويتامين و مواد معدني مورد نياز بدن را تأمين نمي‌كنند يا خستگي مستمر، بوجود
beauty
    ميخواستم بدانم ايا دارويي براي بلند شدن مژه ها وجود داردواگر دارد لطفا نام ببريد وچنانچه شخصي مژه هايش را قيچي كند دوباره بلند ميشود؟و ايا ريمل هاي ويتامين دار مفيدند؟ويا ريمل زدن براي مژه ضرر دارد؟ جواب: رشد موهاي نقاط مختلف بدن متفاوت از جاهاي ديگر است. موس سر رشد
beauty
  حالا شده به عزيزترين و بهترين لباستان عطر بزنيد و به خاطر چند تا لكه خيلي قشنگ، براي ‌هميشه ‌لباستان ‌بدون ‌استفاده‌شود؟ جالب است كه براي جلوگيري از اين رويداد ناگوار بعضي‌ها پيشنهاد مي كنند به پوستتان عطر بزنيد، نه به لباستان.اما بد نيست بدانيد كه دقيقا همان اتفاقي
skin
  اثر یخ بر روي جوش هاي چرکيدر دوره اوليه وقتي که جوش ها هنوز کوچک هستند با يخ از گسترش آنها جلوگيري کرده ، بدين ترتيب که با قرار دادن کيسه يخ روي دمل، از رشد آنها جلوگيري نموده و بعد آنها را کمپرس داغ مي کنيد. مسئله مهم به وجود آمدن سيستم سريع گردش خون در محل جوش مي باشد چرا که
nail
  دا رو جهت رفع ترک دست يا سينه يا پستان کره کاکائو 70 گرم روغن بادام شيرين 5 گرم اکسيد دوزنگ 0/1 گرم برات دوسود 0/1 گرم اسانس برگاموت 8قطره طرز تهيه و روش استعمال : داروهاي فوق را با هم مخلوط کرده و جهت رفع ترک دست و يا پستان به موضع ماليده شود برای دسترسی به منبع اینجا کلیک
0_348035001328608635_taknaz_ir.jpg
  يكي از مشكلات آزاردهنده لب‌ها، خشكي و ترك خوردگي آنهاست. زيرا لب‌ها فاقد غدد چربي بوده و به خشكي محيط خارج بسيار حساس هستند و به آساني ترك مي‌خورند. لب‌هاي ترك خورده علل متعددي دارد و مي‌تواند در هر فصلي اتفاق بيفتد.. هواي زمستاني خشك يا گرماي خورشيد در تابستان مي‌تواند
beauty
  اگر نمی‌خواهید بیمار شوید؛ احساساتتان را بیان کنید. هیجانات و احساساتی که سرکوب یا پنهان شده باشند به بیماری‌هایی نظیر ورم معده، زخم معده، کمر درد و درد ستون فقرات منجر می‌شوند. سرکوبی احساسات به مرور زمان حتی می‌تواند به سرطان هم بیانجامد. در آن زمان است که ما به سراغ
beauty
  بعضی از میان وعده‌ها اثر بدی بر سلامتی دارند اما اگرنسبت به آنچه که می‌خورید آگاهی کافی داشته باشید می‌توانید سلامتی خود را حفظ کرده و عمر طولانی داشته باشید. اما چگونه؟ چرا میان وعده؟ اکثر ما آدمها به هر حال روزانه سه وعده غذا می‌خوریم اما بهتر
beauty
  چشم یکی از اندام هایی است که شاید در نگاه اول به نظر بیاید سلامت آن چندان با تغذیه مرتبط نیست، ولی مشکلات چشمی ‌مانند آب مروارید (کاتاراکت)، آب ‌سیاه (گلوکوم)، خون ‌ریزی‌های درون چشمی ‌و نیز کم‌بینایی و نابینایی در برخی موارد، عوارض بیماری‌هایی مانند فشار خون بالا ،
beauty
  پیشگیری بهتر از درمان است! همه از نوشیدن یک لیوان نوشابه خنک لذت میبرند. به همین خاطر الان بهترین زمان برای هشدار دادن است. امیدوارم این مقاله را  از یاد نبرید. در مطالعه ای که بر روی موشها انجام گرفته دیده شد مصرف بیش از حد نوشیدنیهای شیرین احتمال بروز بیماری آلزایمر را
beauty
  همه ما دوست داریم بهترین باشیم و تا آنجا که می توانیم زیبا به نظر برسیم. اغلب افراد پول زیادی برای خرید محصولات آرایشی و زیبایی و تزئینات خانگی می پردازند. راههای ساده ای برای زیبا شدن وجود دارد که بسادگی می توان بوسیله لوازمی که در منزل در دسترس است به آن دست یافت. می
beauty
  نگاه کردن مستقیم به برف به ویژه در زمان تابش آفتاب به دلیل اشعه ماوراء بنفشی که ایجاد می کند به چشم آسیب می رساند و در صورت عمیق بودن به زخم قرنیه منجر می شود. دکتر هرمز شمس اظهار داشت :  میزان تشعشع نور در مناطق برفی بیش از زمان های
beauty
  استفاده از دستکش‌های دو لایه، شستشوی مداوم و نرم کردن پوست در پیشگیری از بروز اگزمای پوستی در ایام خانه تکانی موثر است. تماس با محرک مانند گرد و خاک و مواد شوینده و ضد عفونی کننده را از مهمترین دلایل ایجاد و تشدید اگزمای پوست دانست به علاوه، خشکی هوا نیز باعث ایجاد
beauty
  ۶ تا ۱۲ ماه قبل به محض با اطلاع شدن از روز عروسی ایده خوبیست که با آرایشگر خود مشورت را آغاز کنید. البته اگر در همین محدوده زمانیست با جمع آوری ایده های متفاوت از مجلات و اینترنت و مخصوصا اگر قصد به بلند کردن موها را دارید. با مرور این عکسها راحتر می توانید منظور خود را
beauty
  شما می توانید با استفاده از روش های مختلف مثل جراحی پلاستیک، جوانی ظاهری خود را حفظ کنید ولی برای جوانی درونی، فقط یک راه وجود دارد؛ آن هم اینکه از ۹ عامل پیری دوری کنید: ۱ – استرس:استرس از همان دوران نوسنگی با زندگی انسان عجین بوده و از همان زمان هم مخل آسایش درونی، امنیت
beauty
  ورزش کنید همیشه دوچرخه زدن در برنامه ی ورزشییتان باشد رساندن ویتامین “سی” به بدن ضروری می باشد عضلات مورد نظر را به طوربرنامه ریزی شده ماساژ دهید. روزانه حدود دو فنجان چای گیاهی بنوشید . تمشک وتوت فرنگی زیاد میل کنید همیشه بدونید داشتن تغذیه ی مناسب مهمترین ه ورزش کنید
beauty
  گریپ‌فروت، میوه‌ای توپر، خوش‌طعم و مغذی است که اگرچه در تمام طول سال در بازار وجود دارد ولی فصل آن از دی ماه تا اردیبهشت است. گریپ فروت رسیده ترش و شیرین و کمی‌ تلخ است، طعمی‌که در سال‌‌های اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است. آیا شما هم این طعم را امتحان
beauty
  ملیونها نفر در سرتاسر دنیا از لنز تماسی استفاده می کنند؛ به عنوان نمونه فقط در آمریکا بیش از ۲۴ ملیون نفر از لنز تماسی استفاده می کنند. بستگی به طرز زندگی، تمایلتان و وضع سلامت چشمانتان،اگر بدرستی از لنزتان مراقبت و نگهداری کنید،  لنز تماسی می تواند جایگزین مناسبی برای
beauty
  در نظر زنان هیچ چیز زیباتر از چشمانی با مژه‌هایی پرپشت و فرخورده به سمت بالا نیست اما در صورتی که مژه‌های شما نازک، صاف یا کم‌پشت است، اعتماد به نفس خودتان را از دست ندهید. قرار است روش‌های موثر در عین حال درست را برای زیباترشدن چشمان‌تان به شما معرفی کنیم… بهترین روش
beauty
  لنزهای تماسی یک ابزار پزشکی هستند که باید توسط چشم‌پزشک تجویز شوند. چشم‌پزشک چشم شما را معاینه کرده و مطمئن می‌شود برای استفاده از لنز تماسی مشکلی ندارید و سپس لنز را برای شما نسخه می‌کند… لنزهای تماسی از انواع مختلف پلاستیک
beauty
  شاید امروز بیشتر از همیشه به درک این جمله رسیده ایم که: زن موجود پیچیده‌ای است. جنگهای بسیاری در طول تاریخ به خاطر زنان درگرفته و خونهای بسیاری ریخته شده. زن موجود پیچیده‌ایست و این پیچیدگی باعث جذابیت او در نوع خود می‌باشد. اما در طول تاریخ خانمها و یا بانوان به این درک
beauty
  جوان ماندن آسان تر از آنست که فکرش را بکنید. تغییرات کوچکی در زندگی روزمره‌ی خود بدهید، فوت و فن های جدیدی را بکار گیرید و به پیشواز ظاهری جوان بروید. در طی مقالاتی ۱۰۰ راه ساده برای دور  نگه داشتن سالهای پیری وجود دارد. دیگر نیازی به بوتاکس نیست.در این قسمت به نکات مرتبط
beauty
  الف) پوست آقایان از پوست خانم ها چرب تر است. به علت ترشح بیشتر هورمون تستوسترون در آقایان و در مقابل ترشح بیشتر هورمون استروژن در خانم ها، میزان ترشح چربی در پوست آقایان به طور متوسط حدود دو برابر پوست خانم ها است. ترشح چربی اضافه پوست با مسدود کردن حفرات سطح پوست، موجب
beauty
  چه رنگ مداد ابرو برای شما مناسب است؟ همیشه رنگ مداد ابرویتان را هماهنگ با رنگ موها و پوستتان انتخاب کنید. معمولا برای روز رنگ طبیعی و برای عصر از رنگهای تندتر استفاده کنید. اگر رنگ موهایتان را تغییر شدیدی بدهید، متناسب با آن رنگ ابرویتان را کمرنگ یا پررنگ کنید. تنوع رنگ در
beauty
  بدترین محل برای قرار دادن مسواک بدترین محل برای قرار دادن مسواک سینک دست‌شویی است. البته خود سینک مشکلی‌ندارد و همه مشکل به نزدیکی آن به توالت مربوط است. به گفته محققان ومیکروب‏شناسان دانشگاه آریزونا، به طور متوسط در یک کاسه توالت حدود ۳میلیون میکروب وجود دارد. این
beauty
  اسفناج و چغندر قدرت عضلات را افزایش می‌دهند   مصرف سبزیجاتی که سرشار از نیترات هستند از قبیل اسفناج یا چغندر برای عضلات و همچنین برای سلامت عمومی بدن مفید است.   اسفناج قدرت عضلات را افزایش می دهد   اسفناج و یا دقیق‌تر بگوییم نیترات موجود در آن قدرت عضلات را افزایش
beauty
  با وجود اینکه مردم برای جوان ماندنشان ملیونها تومان خرج میکنند و کرمهای گران قیمت و جراحی های زیبایی پوست انجام میدهند باید گفته شود که باعث تعجب هست که باید گفت زیبایی واقعی به نوع تغذیه ادمها بر میگردد. درست هست. مواد غذایی یکی از مواردی هست که کمک میکند تا شما پوست خوب
beauty
  پژوهشگران می گویند که بوی نامطبوع سیر می تواند با نوشیدن یک لیوان شیر از بین برود.  پژوهش های جدید نشان می دهد که نوشیدن شیر می تواند از ترکیبات سولفور موجود در سیر که عامل طعم و رایحه آن می شود، به میزان قابل توجهی بکاهد.  به گزارش جام جم آنلاین نتایج این پژوهش که در مجله
beauty
  بارداری به معنی فراموش کردن خود نیست. بسیاری از زنان در طول دوران بارداری و پس از آن به قدری متوجه فرزندشانمی‌شوند که به طور کامل خودشان را از یاد می‌برند. ولی نباید فراموش کرد که زنان قبل از مادر شدن زن هستند و نیازمند طراوت و زیبایی‌اند.این هفته قصد داریم به برخی
beauty
  معیارهای زیبایی در ایران و مقایسه آن با کشورهای دیگر جالب است که برخی از آنها در ادامه آمده است… ایران آمار جراحی بینی در کشور ما آنچنان بالا رفته است که می‌توان گفت در تهران سالانه ۳۰ هزار جراحی بینی انجام می‌شود بنابراین با کمی‌اغماض می‌توان گفت در ایران داشتن یک
beauty
  بسیاری از ستارگان سینمای جهان، چهره‌هایی هستند که در همه دنیا به زیبایی شهرت دارند و خط و خطوط چهره‌ آنها نقش‌هایی از زیبایی را در برابر چشمانی که به پرده نقره‌ای سینما نگاه می‌کنند، به تصویر می‌کشد ولی آیا تا به حال فکر کرده‌اید که چرا این چهره‌ها زیبا و دلنشین
beauty
  بعضي از خانمها دوست دارند كه در روز از خط چشم استفاده كنند. استفاده صحيح از خط چشم زيبايي چشمان را چندين برابر ميكند و مژه ها ضحيمتر به نظر مي آيند. خط چشم به رنگهاي مشكي و قهوه اي تيره در دسترس است.موقع كشيدن خط چشم، پلك بالا بايد كاملا خشك و بدون چربي باشد. پلك چشم را با يك
beauty
  متخصصان تغذيه ادعا كردند افرادي كه از ميوه‌ها يا سبزي‌هايي مثل هويج و آلو استفاده مي‌كنند جذاب‌تر به نظر مي‌رسند. به گزارش ايسنا، اين متخصصان مي‌گويند زنان و مرداني كه پوست آنها يك درخشش زردرنگ دارد جذاب‌تر و سالم‌تر به نظر مي‌رسند و رنگدانه‌هاي زرد كه
beauty
  اگر پوست شما در گروه پوست‌هاي معمولي قرار دارد مي‌توانيد با استفاده مستمر از لوسيون‌هاي گياهي زير، پوست خود را شفاف، روشن و لطيف كنيد. اين لوسيون‌ها با عصاره گياهان دارويي ساخته مي‌شوند و تهيه آن‌ها در منزل اصلا دشوار نيست. 1- پوست درخشان(لوسيون كلم): براي تهيه اين
beauty
  یک دختر 22 ساله روسیه ای با تزریق 100 آمپول سلیکن، صاحب بزرگ ترین لب جهان شده است. یکی از عمل های جراحی که در چند سال اخیر در مناطق مختلف جهان در میان دختران رواج یافته، بزرگ کردن لب است. دخترانی که به این کار دست می زنند، می پندارند که زیبا تر می شوند در حالی که به اذعان همه
beauty
  کنجد گیاهی است یک ساله با ارتفاع حدود یک متر که قسمت انتهایی ساقه آن پوشیده از کرک است . برگ های آن بیضی ، باریک و نوک تیز است . گل های آن به رنگ سفید یا قرمز، به طور تک تک در کناره برگ های قسمت انتهایی ساقه ظاهر می شوند . تاریخ مصرف کنجد: متجاوز از پنج هزار سال است که انسان به
beauty
  ۱- همیشه ابروها را به سوی بالا شانه کرده و مرتب کنید تا به طورطبیعی به شکلی قوس دار در بیایند. ۲ – مراقب شکل ابرو باشید. ابروها باید از بالای مجرای اشکی شروع و در بالاترین نقطه پشت چشم تیز شده و در گوشه بیرونی چشم پایان یابند. بسیاری از خانم ها اشتباه کرده و مو های این قسمت
beauty
  بعضی از خانمها دوست دارند که در روز از خط چشم استفاده کنند. استفاده صحیح از خط چشم زیبایی چشمان را چندین برابر میکند و مژه ها ضحیمتر به نظر می آیند. خط چشم به رنگهای مشکی و قهوه ای تیره در دسترس است. موقع کشیدن خط چشم، پلک بالا باید کاملا خشک و بدون چربی باشد. پلک چشم را با
beauty
  جراحی زیبایی ممکن است سریعترین راه زنده کردن ظاهر جوان و سالم باشد، اما تنها راه نیست. اگر برای اصلاح رفتارهایی که به سال های عمر شما اضافه می کند و به سلامتی صدمه می زند کوشش کنید، می توانید ساعت های رفته عمر را برگردانید. بهتر است نسبت به اصلاح رفتارهایی که بیشتر متخصصان
beauty
  رژیم غذایی تاثیر به سزایی روی سلامت و زیبایی چشم‌ها دارد. مراقبت چشم‌ها در افرادی که به مدت طولانی از چشم‌های خود استفاده می‌کنند و یا در محیط‌های پر نور و کم نور کار می‌کنند، ضروری است. جهت سلامت چشم‌ها یک رژیم متعادل شامل شیر، کره، میوه‌ها، سبزی‌های سبز و
beauty
  گزار‌ش‌ها و اظهارنظرهای مسوولان اجرایی و قانونگذار در حوزه بهداشت و درمان، گویای آن است که در چند سال اخیر، زیبایی به یکی از دغدغه‌های اصلی ایرانیان تبدیل شده و افراد برای زیباتر جلوه دادن به روش‌های مختلف زیبایی متوسل می‌شوند، روش‌هایی که در برخی زمینه‌ها، ایران
beauty
  ۷ راه‌حل ساده برای زیبا و شاد بودن برای آنکه از زندگی لذت ببرید و شادتر باشید، نیازی نیست تغییرات بزرگ و اساسی در زندگی‌تان ایجاد کنید. با ۱۰ راهکار ساده و کوچک هم می‌توانید شادی را به زندگی خود هدیه دهید. ۱٫ ماهیچه‌هایتان را قوی کنید قوی کردن ماهیچه‌های بدن به ویژه
beauty
  دکتر دبورا جالیمن، متخصص پوست و مو و سخنگوی انجمن متخصصان پوست آمریکا و نویسنده بخش «بیماری‌های پوست» در کتاب «زندگی سالم برای دختران و زنان» می‌گوید:‌ «تقریبا هیچ دختر جوانی را پیدا نمی‌کنید که به آرایشگاه‌ها و سالن‌های زیبایی مراجعه نکند. این مسئله اشکالی هم ندارد
beauty
  پوست شما از درون شما حرف مى زند. هر طور كه زندگى كنيد، غذا بخوريد و رفتار كنيد، در صورت شما مشخص خواهد شد. براى داشتن پوست سالم و زيبا كه در حقيقت آينه بدن است، استفاده از كرم هاى ضدچروك و ضدپيرى و ماسك هاى جوان كننده هيچ گونه فايده اى نخواهد داشت. اينگونه فرآورده هاى
beauty
  ايسنا، علوم پزشكي ايران- بادام به دليل سرشار بودن از ويتامين E، خاصيت ضد پيري داشته و از ايجاد چين و چروك پوست جلوگيري مي‌كند. دكتر «جعفر بهزاد» محقق و متخصص تغذيه، ضمن اشاره به اين مطلب، همچنين گفت: ويتامين E موجود در بادام از جمله ويتامين‌‌هايي است كه در اكثر لوازم
beauty
  عطر آميزه اي از روغنهاي اساسي، تركيبات معطر، ثابت كننده و الكل مي باشد. روغن هاي اساسي از طريق تـقـطـير گـلهـا، گياهان و علفها بدست مي آيد.اگر عصاره گيري ازطريق تـقطير مـيــسر نباشد توسط روغنهاي جاذب اين كار صورت مي گـيـرد مانند گل ياس.عصاره گيري توسط روغنهاي جاذب اساسا
beauty
  براى داشتن پوست سالم، زيبا و شاداب به دنبال كرم ها و ماسك هاى معجزه گر نباشيد. اينكه بدانيد پوستتان از چه نوع پوستى است و نحوه مراقبت از آن به چه شكل است، قدم اول را برداشته ايد. بهترين نوع مراقبت براى پوست هاى نرمال كه نه زياد خشك و نه زياد چرب است، روزى دو بار شست وشو با
beauty
  خانم هاي قد كوتاه:‌ اگر شما، قد كوتاهي داريد، نبايد از لباس هايي كه طرح‌هاي افقي دارند استفاده كنيد. همين‌طور، متفاوت بودن رنگ لباس‌هاي شما با يكديگر، و يا استفاده از شلوارهاي بگي و جليقه‌هاي دولايه، متناسب با اندام شما نيست، سعي نكنيد شلواري به پا كنيد كه بيش از حد،
beauty
  سمانه معظمى اگر شما هم جزو آن دسته افرادى باشيد كه خيلى به زيبايى خود اهميت مى دهند، شايد تا به حال اقدام به تاتوى ابرو، تزريق براى از بين بردن چين و چروك هاى صورت و... كرده باشيد. غافل از آنكه اين زيبايى چه عوارضى دارد و ممكن است چه لطمات جبران ناپذيرى به پوست وارد كند.
beauty
  هفته نامه سلامت : معيارهاي علمي در آرايش يكي از مهم‌ترين اجزاي صورت مهندسي ابرو براي صورت كشيده بهترين فرم ابرو، ابروي صاف و افقي است و بدترين فرم ابرو، ابروي زاويه‌دار با ارتفاع بلند و دم‌كوتاه است. مطالعات باستان‌شناسي تاريخي و انسان‌شناسي، تاييد مي‌كنند كه
beauty
  1-چاقي (. ميزان انرژي كه اغلب مردم در طي روز نياز دارند، به طور متوسط (معمول) براي زنان حدود 2000 كالري و براي مردان 2500 كالري مي باشد. اين ميزان براي يك ورزشكار حرفه اي 4000 كالري بيشتر است و براي يك زن حامله و شيرده 500 ـ 300 كالري بيش از كالري مورد نياز يك زن در حالت عادي است. بدن
beauty
  كوتاه قدي يا معضل عدم برخورداري از قد مناسب در افراد تا حدي به عوامل ژنتيكي و صفات وراثتي بستگي دارد، اما عوامل ديگري نيز در بروز چنين معضلي دخالت دارد كه از جمله عمده ترين آن مي تواند به موارد زير اشاره نمود: 1)ابتلا به بيماري عدم تحرك يكنواخت و متناسب اندام حركتي2)سوء
beauty
  سن استخوان با سن واقعي هر فرد تطابق ندارد و اين در حالي است كه سن رشد استخوان در اغلب افراد با سن استخوان يكسان است. براي دست يابي به سن دقيق رشد استخوان در افراد زير 10 سال آزمايش اشعه x بر روي مچ دست چپ و آزمايش اشعه X بر روي بازوي چپ در افراد بالاي 10 سال صورت مي گيرد. در صورت
beauty
  قرمزي چشم يا التهاب ملتحمه چشم يک عارضه شايع ناشي از عوامل ميکروبي است که براحتي از فردي به فرد ديگر سرايت مي کند.شايع ترين علائم اين عارضه اينها هستند:▪ قرمزي چشم و پلک ها.▪ ورم چشم ها.▪ ترشح از چشم.▪ درد، تحريک و خارش چشم گويي که چيزي داخل چشم رفته است.▪ اشک ريزش مداوم.▪
beauty
  بافت هاي رشد از استخوانها (بافت هاي استخواني) نرمي متشكل مي گردد. طي دوران بلوغ با آزاد شدن بيش از اندازه هورمون هاي زنانه و مردانه رشد اين بافت ها متوقف مي گردد كه در چنين حالتي در اغلب اوقات رشد فرد به ويژه رشد قدي وي از جريان باز مي ماند كه اين خود در افراد مختلف از 20
beauty
  سلامت-ورزش روزانه و افزايش فعاليت بدني به شيوه‌هاي مختلف، سطح سلامت خانم‌ها را ارتقا مي‌دهد .خانمي 30 ساله از اين مساله شاكي است كه سال‌هاست بعد از شروع سال نو تصميم مي‌گيرم امسال سالم‌تر از قبل زندگي كنم و به عبارتي روش زندگي‌ام را عوض كنم. با خوش‌بيني كامل اين كار را
medical
  معاون انتظامي سازمان نظام پزشکي گفت: حدود 30 درصد افرادي که جراحي زيبايي انجام مي دهند ، از نحوه عمل شکايت مي کنند. دکتر غلامحسين نيک نژاد افزود: علت شکايت اين افراد از جراحي هاي زيبايي به ويژه جراحي بيني اين است که آنچه پزشک به فرد در آلبوم نشان داده با نتيجه جراحي متفاوت
beauty
  مطالعات جديد از ارتباط بين خشکي چشم و مصرف روغن امگا – سه خبر مي دهند. افزايش مصرف اسيدهاي چرب امگا – سه بصورت سدي در برابر خشکي چشم بويژه در زنان مسن تر عمل مي کند. خشکي چشم با سوزش و خارش همراه است زيرا دراين حالت اشک چشم بسيار سريع تبخير مي شود. اشک شامل سه لايه چربي ، آب
beauty
  در اين حالت چشم تنها به دليل مقدار اندكي خون كه به بافت چشم نفوذ مي كند و يا در زير بافت ملتحمه چشم يا لايه نازك روي چشم جمع شده است، به شدت قرمز به نظر مي رسد. اين حالت اغلب بي ضرر است و اگرچه ظاهر ناخوشايندي دارد، اما اين خون به طور طبيعي و به خودي خود از بين مي رود. اگرچه
beauty
  رئيس مرکز تحقيقات اپتيک و لنز ايران ، نسبت به استفاده طولاني مدت از لنزهاي يکبار مصرف هشدار داد و گسترش اين پديده را سبب افزايش انواع بيماري هاي چشمي در ميان افراد بويژه جوانان برشمرد. دکتر پرويز زرين بخش افزود: متاسفانه اخيرا برخي شرکتها در ايران لنزهايي را با تاريخ
beauty
  جذابيت، جواني، زيبايي از يك صورت تصويري ماندگار و زيبا ميسازند. اما چرا ميگويند يك صورت زيبا و ديگري نازيباست؟ زيبايي چيست و چه صورتهايي زيبا شناخته ميشوند؟ جراحان و متخصصان زيبايي چه تغييراتي در چهره به وجود ميآورند كه آن را جذاب و زيبا ميسازند؟آنها كه زيبا
beauty
  هر قدر خون بدن پاكتر و سالمتر، رنگ چهره روشن و خوشرنگ تر مى شود. براى خوشرنگى پوست نياز به آهن است كه در گوشت، جگر، چغندر، كلم، اسفناج، عدس، نخود و آلوچه وجود دارد. خوراكى هاى پرويتامينى كه براى سلامت پوست و صورت مفيدند. كره، آرد گندم، جو، جگر، قلوه، تخم مرغ و شير در زيبايى
make
  براي فهميدن اين كه چگونه يك خط چشم را به صورت حرفه اي استفاده كنيد اول تصميم بگيريد كه از ميان انواع مختلف خط چشم كدام بهتر به پوست شما مي‌آيد و قابل استفاده است، سپس فكر كنيد به اينكه چه رنگ‌هايي چهره تان را در روز و شب بهتر مي‌كند.انواع خط چشمخط چشم انواع گوناگوني
beauty
    موكن يك دستگاه كوچك برقي است كه با حركت چرخشي سر دستگاه و باز و بسته شدن انبرك‌هاي سر آن، موهاي زايد را از ريشه جدا مي‌كند.دستگاه موكن توسط باتري يا جريان برق كار مي‌كند. موكن‌هاي جديد حتي مي‌توانند موهاي صورت را هم بردارند. امروزه در بازار انواع موكن‌ به همراه ضمايم
beauty
  تجربه ي اخيرم در رابطه با کندن موهاي ابرو و نحوه ي استفاده از موچين هاي ابرو بود . من ساعت هاي بيشماري از وقتم را روبروي و مقابل آيينه گذراندم.... در اين مقاله قصد داريم به فرم ابرو در افراد بپردازيم : بابي براون مي گويد :تجربه ي اخيرم  در رابطه با کندن موهاي ابرو و نحوه ي
beauty
  خيلي از خانم ها بدون آرايش، احساس لختي مي‌كنند، اما اگر آرايش به طور صحيحي صورت نگيرد، صورت و آرايش مصنوعي به نظر مي‌رسد. آرايش كردن به آساني كه فكر مي‌كنيد، نيست. بايد با شكل صورت و نماي خارجي چهره خود كار كنيد. با روش هاي درست آرايش كردن، مي‌توانيد عيوب خود را تا حد
beauty
  اکستنشن مژگان باعث خارق العاده شدن شما مي‌شود . اکستنشن را با تارهايي از ترکيبات مصنوعي از جنس مو مي‌سازند و در ميان مژگان قرار مي‌دهند اکنون و در حال حاضر افراد زيادي به علت اين که داراي موهاي کمي هستند ، اکستنشن را انجام مي‌دهند . اکستنشن به چه معناست ؟اکستنشن بدين
beauty
  آيا آرايش چهره شما را تغيير مي‌دهد؟! كرم پودر غليظ و اكليلهاي براق – اينها از جمله لوازم آرايشي هستند كه بايد دست از آن برداريد. نينگ چائو اسرار جواني پايدار را با شما درميان مي‌گذارد. از نينگ چائو (Ning Chao)كرم پودر غليظ و اكليلهاي براق – اينها از جمله لوازم آرايشي هستند كه
beauty
  اين بيشتر شبيه يك معجزه كوچك است . مدرسان علم زيبايي معتقدند اين كار به راحتى امكان پذير است . و ابزار اين معجزه دز كيف‌هاى شماست. پس منتظر چه هستيد؟ به مدلهاي هاليوودي که در اينجا براي شما به عنوان مثال آورده ايم نگاه کنيد...چشم‌هايي جوان تر: براي چشم‌هايي كه كبودى در
beauty
  *آيا مي دانيد براي چه از ريمل استفاده مي کنيم ،آيا نحو ه ي صحيح استفاده از ريمل را مي دانيد ؟ريمل ، يک روکش است و باعث پررنگ تر شدن مژه ها مي شود . * آيا مي دانيد چرا از ريمل استفاده مي کنيم ؟ريمل باعث جذب شدن افراد به نگاه و چشمان شما مي شود . اما چرا ريمل اين خاصيت را دارد ؟زيرا
beauty
  در اين مقاله قصد داريم شما را با موارد کاربردي اين روش نوين وساده آشنا کنيم به طوري که بدانيد در چه مواقع وبراي چه منظور مي توان از اين روش استفاده نمود:1-به جاي تاتوي دائم واستفاده از تاتوي موقتاين درست زماني است که شما نمي خواهيد براي هميشه ابرويتان به يک مدل ثابت باقي
beauty
  با خوردن ميوه‌ها، ناخواسته آنتي‌اکسيدان‌هايي را وارد بدنمان مي‌کنيم که بهتر از هر دارويي مي‌توانند ما را در برابر ابتلا به بيماري‌هاي مزمن محافظت کنند. در مورد سبزي‌ها هم همين‌طور است. سبزي‌هايي مثل کلم، بلال، کلم بروکلي و فلفل و خيلي از سبزي‌هاي ديگر خواصي دارند
beauty
    براى جوان ماندن پو ست استفاده از كرم هاى ضد چروك گزينه مناسبيى است . اما در اين زمينه بشنويد از مالزيايى ها ...اين روز‌ها نوعي كرم ضد چروك پوست كه در برخي از كشورهاي آسيايي با استفاده از سم مار ساخته مي‌شود . شركت سازنده كرم "stuns" مي‌گويد؛ اين كرم علاوه بر رفع چين و چروك
beauty
  «چگونه جوان‌تر به نظر بياييم؟» سوالي است که اکثر سالمندان در پي يافتن پاسخي براي آن هستند.مطالعه جديدي که نتايج آن به زودي در مجله Plastic and Reconstructive Surgery منتشر خواهد شد روش جالبي را ارئه مي‌کند: تجمع چربي مي‌تواند چين و چروک‌ها را پر کند و صورت شما را جوان‌تر نشان دهد
beauty
  بسياري براي زيباتر شدن گردنبند يا دستبند مي‌خرند و بسياري هم بجاي طلا ترجيح مي‌دهند از نوع ارزان‌تر آن كه اصطلاحا بدليجات ناميده مي‌شود، استفاده كنند. اما گاهي اين بدلي‌ها به آنها نمي‌سازد و تمام پوست‌ بدن فرد به خارش مي‌افتد و قرمز مي‌شود. علت چيست؟ حساسيت به
beauty
  اينكه شما با آرايش زيباتر به نظر برسيد بسيار مهم است اما مهم تر از آن نوع  لوازم و چگونگى انتخاب آن‌هاست. دانستن بعضي نكات به شما كمك ميكند:1.اولين قدم انتخاب يك فروشگاه معتبر است . متاسفانه تقلب و تشابه در لوازم آرايش بسيار زياد است و صد البته اين قضيه روي كيفيت جنس مورد
beauty
  حس زيبايي شناسي و زيبا دوستي در نهاد انسانها به گونه اي است که همه در آن مسير گام بر مي دارند. نكات زير به شما كمك مى كند زيبا تر شويد .خداوند در وجود همه ي بندگان خود زيبايي‌هايي را به وديعه گذاشته است. بنا به اقتضاي طبيعت، نعمت زيبايي در زنان نمود بارزتري يافته است. حس
beauty
  آرامش جزئي مهم وقابل توجه در زندگي است که نه تنها دراين مورد خاص بلکه در تمامي موارد زندگي ، بود ونبودش تاثير مثبت ومنفي خودرا خواهد گذاشت حتما گاهي برايتان اتفاق افتاده که به هر دليلي ،يا در اثر عجله وکمبود وقت ويا عصبي بودن واسترس واضطراب وقتي چهره تان را آرايش کرديد
beauty
  توصيه‌هاي Bobbi Brown به کساني که مي‌خواهند لب‌هايشان زيباتر و برجسته‌تر نشان داده شود، مخصوصا خانم‌هاي بالاي 40 سال.بابي براون يکي از مشهورترين آرايشگران و کتاب‌هاي او درباره زيبايي از پرفروش‌ترين کتاب‌ها مي‌باشد، همچنين او يکي از مهمترين تاجران در حرفه لوازم آرايش
beauty
  از نگاه کردن به آينه، افسرده شدن و اجتناب از ديدن تصوير خود، نامناسب جلوه کردن در محافل اجتماعي خسته شده ايد؟ نااميد نشويد. در اکثر مواقع، زشتي فقط نوعي نگرش است که ما اتخاذ مي‌کنيم. اما حتي اگر از نظر فيزيکي هم واقعيت داشته باشد، هميشه راه‌هايي براي غلبه بر آن وجود
beauty
  در اين مقاله قصد داريم نکات آرايشي را براي شما عنوان کنيم که بدون هيچگونه ضرري، همان زيبايي را به شما خواهد بخشيد که هميشه آرزو داشتيد.1. مشکلات مربوط به موهايتان را برطرف کنيد. مو هميشه يکي از جنبه‌هاي اصلي زيبايي به حساب مي‌آمده است. براي زيباتر نشان دادن چهره تان، بايد
beauty
  *عطر درماني روشي براي ماساژ بدن، به ويژه چهره و دست ها و پاها،‌با روغن هاي معطر گياهي است.* تاريخچه شكل گيري اين روش چيست؟بيشتر مردم آگاهند كه گياهان عناصر شيميايي گوناگون دارند كه مي توان آنها را استخراج و استفاده هاي مفيد متعدد كرد. در اين روش،‌ عطر گياه از روغن هاي
beauty
  شايد براي مرتب کردن ابرو آن هم به شکلي دخترانه وساده ،ساعتها وقت خود را در سالنهاي آرايشي گذرانده‌ايد و گاهي هم رضايت کامل را به خاطر زياد برداشتن و يا نازک کردن آن نداشته ايد. روشي ساده و آسان وجود دارد که مي‌تواند شما را در اين امر کمک کند بطوريکه خودتان در منزل و با
beauty
      بعضي وقتها خواسته ونا خواسته و بدون آنکه متوجه باشيم اخم مي‌کنيم آن هم درست زماني که اصلا لازم نيست مثل تماشاي تلويزيون ،رانندگي ،گوش کردن دقيق به صحبت ديگران ويا راديو ودر معلمان هنگام تصحيح برگه ها وحتي همين الان هنگام کار با کامپيوتر.اين اخم هاي نا خواسته در سنين
beauty
    مي‌خواهيد رژلب تازه بخريد؟ براي نحوه تست و انتخاب رژلب مناسب به توصيه‌هاي ما عمل کنيد.1-ابتدا از چپ استيك و يا يك مرطوب كننده استفاده كنيد. 2-سپس با انتخاب رنگ مداد لب(كه مي‌بايد همرنگ با رژ و يا يك درجه از آن تيره‌تر باشد) شروع به كشيدن خط لب مي‌كنيم.ابتدا از لب بالا
beauty
  خیلی‌ها مراقبت از پوست را صرفا به مراقبت از پوست صورت محدود می‌کنند و از توجه به پوست بدن خودشان غافل می‌شوند. اما واقعیت آن است که گاهی اوقات، مراقبت از پوست بدن می‌تواند فرد را از چنگال مرگ نجات دهد.خیلی‌ها مراقبت از پوست را صرفا به مراقبت از پوست صورت محدود
beauty
  زيبايي از نظر شما چيست؟ چه چيزي در يک نفر وجود دارد که که شما را به خود جذب مي کند؟ اگر مي خواهيد زيبايي شما زبانزد باشد به اين 10 نکته عمل کنيد!1 - براي داشتن لب‌هاي جذاب کلام محبت آميز به زبان آوريد.2 - براي داشتن چشمان زيبا به زيبايي‌هاي مردم و خوبي‌هاي آنها توجه کنيد.3 -
beauty
  خانم بابي براون به سوال شما در اين زمينه پاسخ ميدهد:چشم‌هاي شما آرايشتان را تعريف مي‌كند؟سوال: آيا من مي‌توانم با سايه زدن به پلك‌هايم مشخصه ديگري ببخشم؟ ( پلك‌هاي من كمي افتاده به نظر مي‌رسد.)جواب: شما مي‌توانيد با استفاده از سايه‌هايي به رنگهاي قهوه اي و زغالي
beauty
  جوان ماندن آسان تر از آنست که فکرش را بکنيد. تغييرات کوچکي در زندگي روزمره‌ي خود بدهيد، فوت و فن هاي جديدي را بکار گيريد و به پيشواز ظاهري جوان برويد. در طي مقالاتي 100 راه ساده براي دور  نگه داشتن سالهاي پيري وجود دارد. ديگر نيازي به بوتاکس نيست.در اين قسمت به نکات مرتبط
beauty
  هميشه کشف سايه چشم درست براي چشم کار ساده اي نيست. درست است که نوع فصل و مد در انتخاب سايه چشم اهميت دارد اما هميشه انتخاب مناسبي نمي‌تواند باشد. رنگ لباس‌هاي شما، رنگ موهاي شما و مطمئناً رنگ چشم‌هاي شما بر انتخاب سايه چشمتان تأثير خواهد گذاشت. در اينجا بهترين سايه براي
beauty
  1) به طور طبيعي خود را سفيد کنيد.براي سرحال و شاداب شدن چهره زرد و رنگ و رو رفته که در اثرافزايش سن به وجود مي‌آيد، يک قاشق چايخوري جوش شيرين با يک يا دو قطره آب اکسيژنه مخلوط و سپس آن را به مدت چند دقيقه روي صورت بگذاريد و پس از چند دقيقه آن را بشوييد. مراقب باشيد که وارد
beauty
  ادي مورفي، کمدين مشهور فيلم‌هاي آمريکايي را با سبيل پرپشت مشکي‌اش مي‌شناسند که به صورت پهن وگوشت‌آلودش جلوه جالبي مي‌دهد. در صف سبيل داران مشهور سينما و ورزش لابد آلپاچينو را هم به خاطر مي‌آوريد.بعضي از آقايان معتقدند که بدون ريش و سبيل صورتشان تميزتر به نظر
beauty
  برخلاف تصور بيشتر خانم‌ها، داشتن ظاهري آراسته کار چندان سخت و پيچيده‌اي نيست. پول زيادي هم لازم ندارد. به نظر کارشناسان، بيشتر خانم‌ها اگر چند راز کوچک و اساسي زيبايي را بدانند، با به کار بردن آنها و بي‌اين‌که هزينه گزافي صرف کنند، مي‌توانند به ظاهر مطلوب خود دست
beauty
  نکات مهم در  چگونگي تست و استفاده از عطرهاهر چهار ثانيه يک عطر در جهان بفروش مي‌رسد. ما همگي از شهرت مارک هاي مختلف شنيده ايم و همه روزه از عطرهاي مختلف استفاده کرده‌ايم. 96% زنان و 73% مردان هر روز قبل از رفتن به کار خود يا براي رفتن به ميهماني عطر مي‌زنند. در قرنهاي گذشته
beauty
  راهکارهايي براي زيبايي جاوداني:بهترين فنون Bobbi Brown براي يک عمر زيبايي:Bobbi Brown يک آرايشگر مشهور و نويسنده پرفروش ترين کتب زيبايي و همچنين در کار تجارت لوازم آرايشي هم مي باشد.هنگاميکه هر صبح خود را در آينه بر انداز مي کنيد پوست شما اولين چيزي است که در صورتتان ديده مي شود.براي
beauty
  اخيرا مژه هاي من تنك تر از معمول بنظر مي‌رسد ، با ريمل چگونه مي‌توانم آنرا پرتر نشان بدهم ؟روي پلكها دو خط چشم بكشيد . اين روش اينقدر موثر است كه ريشه مژه ها را تيره تر نشان مي‌دهد . اگر از ريمل هم استفاده كنيد مژه هاي شما مثل تار عنكبوت خواهد شد . از برس خط چشم براي كشيدن
beauty
  با بي رنگي لب چكار كنيم ؟آيا مي‌توان از رژ لب كمرنگ استفاده كرد بدون اينكه شسته شده بنظر برسد ؟بهتر است اين كار نكنيد مخصوصا زماني كه به چهل سالگي مي‌رسيد . با بالا رفتن سن لبها هم مانند قسمتهاي ديگر صورت رنگ خود را از دست مي‌دهند ، بنابراين با استفاده از رژ لب يا برق لب
beauty
  روش هاي سريع براي بزرگتر كردن لبهاسه روش براي برجسته كردن لب:سوال:در چند سال اخير لبهاي من باريكتر شده اند ، چگونه مي‌توان آنرا بزرگتر نشان داد ؟پاسخ:با رسيدن به سن چهل سالگي لبهاي شما شروع به كوچك شدن مي‌كند . من سه روش براي بزرگتر كردن و برجسته نشان دادن لب به شما
beauty
  اصول مربوط به ابرواجتناب از چهار روش نامناسب براي برداشتن ابرو:ابروي خانمها خيلي اهميت دارد ولي به آن توجه نمي‌كنند، اين خيلي بداست. Bobbi Brown آرايشگر مشهور و نويسنده پرفروش ترين کتب زيبايي مي‌گويد بعد از چندين سال تميز كردن ابروهايم به اين نتيجه رسيدم كه ابروهاي مرتب،
beauty
  در بررسي هايي که بر روي شکل ابروها و رابطه آنها با شخصيت انسان انجام گرفته است، دانشمندان به اين نتيجه رسيده اند که هر شکلي از ابرو با شخصيت صاحب آن رابطه دارد.در اينجا به چند شکل از ابروها و رابطه آنها با شخصيت افراد اشاره مي شود:1- ابروهاي نرم و کم پشت نشانه ناپختگي و بي
beauty
  شما رايحه عالي مورد نظرخود را در قيمتي مناسب پيدا کرده ايد، اما هر زمان که از آن استفاده مي‌کنيد، به زودي و در عرض چند ساعت بوي آن از بين مي‌رود. چرا اين اتفاق مي‌افتد؟ روش هاي را بياموزيد تا به شما اطمينان بدهد که بوي عطرتان در سرتاسر شب يا روز قوي و خوب باقي مي‌ماند. حفظ
beauty
  1- يک لايه سبک و ملايم از کرم آرايشي زيرساخت مايع به روي لبهاي خود بزنيد و بگذاريد خشک شود.2- کمي پودر مات بر روي لب خود بکشيد. اين کار باعث مي شود تا سطح صاف و يکنواختي براي استفاده رژلب ايجاد شود و به جلوگيري از محو شدن آن کمک مي کند.3- با خط لبي که به بهترين شکل با رنگ رژ شما
beauty
  از آنجا که زيبا تر شدن در دنياي امروز به صورت يک هنر نمود پيدا کرده لذا سعي داريم شما را با آخرين متدهاي زيبايي آشنا کنيم....1- خداحافظي با مدل موهاي سفت و محکمنگاهي به دختران امروزي بيندازيد؛ ”کامرون دياز، کيت‌ماس، درو باريمور“ هري جاش آرايشگر ستارگان مشهور هاليوود
beauty
  فرق اين محصولات تنها در ميزان غلظت عصاره روغني سازنده بوهاي مختلف است. بديهي است هر قدر غلظت عصاره روغني در يک بو بيشتر باشد، ماندگاري اش بيشتر خواهد بود.از نقش هاي برجسته پله هاي شرقي آپادانا - تخت جمشيد که نشان مي دهد فرد هندي براي احترام به پادشاه ظروف عطر با خود آورده
beauty
  صابون مد، به تن طلا و جواهر هم خورده است. اين روزها اگر چه به اقتضاي مد، مارک‌هايي مانند ورساچي و بولگاري، ويترين‌هاي طلا و جواهرفروشي‌‌ها را پر کرده‌اند، اما براي يک انتخاب خوب در دنياي طلا و جواهر بايد به چند نکته توجه کنيد. از جمله اينکه:1ـ اگر پوست‌تان سفيد يخي است،
beauty
  آيا تاتو و روشهاي دائمي آرايش ايمن هستند؟درحاليكه سازمان FDA در حال وضع قوانين و نظارت بر تاتوهاي موقتي و دائمي است آژانسهاي محلي و ايالتي به موازات اين سازمان، بر عملكرد تكنسينهاي سالنهاي زيبايي در اجراي عمل تاتو نظارت مي كنند.در حال حاضر اين سازمان در حال بررسي مخاطرات
beauty
  دختربچه كه بوديم، گيلاسي دور لاله گوش‌هايمان مي‌انداختيم، گلبرگي روي ناخن‌هايمان مي‌چسبانديم، با شاتوت لب‌هايمان را قرمز مي‌كرديم، كفش‌هاي پاشنه‌بلند مادرمان را مي‌پوشيديم و زيبا مي‌شديم.امروز بهترين لوازم آرايش خارجي را استفاده مي‌كنيم، آخرين ژورنال‌هاي مد
beauty
  برداشتن ابروها با موچينهنگام برداشتن ابروها به وسيله موچين بهتر است که:1- پوست را محکم بگيريم.2- موها را يکي يکي در مسير رشد مو در بياوريم.3 - بعد از برداشتن موها، کمپرس آب سرد روي آن گذاشته و کمي ضدعفوني کننده براي جلوگيري از تورم روي آنها بماليم.براي فرم دادن به ابرو
beauty
  اگرچه کیف آرایش شما حاوی محصولات متفاوتی برای زیباتر شدن شماست و با استفاده از آنها بتوانید تغییراتی در چهره خود به وجود آورید اما فراموش نكنید كه هیچ چیز مانند تغذیه سالم و انتخاب غذاهای غنی از مواد مغذی نمی‌تواند به زیبایی شما کمک‌ کند.به همین خاطر 5 ماده مغذی که باعث
skin
  در هر گوشه از جهان زنان برای زیباتر شدن شیوه‌ای را آموخته‌اند و به فرزندان‌شان آموزش داده‌اند. گرچه این شیوه‌ها برای مدت زمانی منحصرا در اختیار این دسته بوده اما مهاجرت‌ها سبب شده بین مردم کشورهای مختلف رایج شود. شیوه‌هایی که دلیل ماندگاری اکثر آنها طبیعی بودن و
beauty
  سوال  چگونه میتوانیم لبهایمان را برای مدت زمان طولانی براق و زیبا جلوه دهیم ؟ جوابباید از یک براق کننده مات که دارای چسبندگی و قوام زیادی است استفاده کنید .به جای آنکه بخواهید از یک براق کننده ساده استفاده کنید.این براق کننده ها دارای مواد خاصی هستند که مدت های طولانی روی
beauty
  پژوهش انجام گرفته در Medical Journal British به چاپ رسید و برای نخستین بار ثابت کرد که خواب انسان را زیبا می کند. البته همواره مشاوران زیبایی به مشتریان خود توصیه می کردند که برای داشتن پوستی زیبا و صورتی شاداب به خواب خود اهمیت دهند اما این پژوهش به طور کاملا علمی بر این باور مهر
beauty
  عطرهای سرد معمولا بوی تمیزی ،جوانی وانرژی می دهند. درون مایه رایحه این قبیل عطرها بوی اقیانوس ها را در ذهن زنده می کند. در اسم چنین عطرهایی اغلب نام " آب " ، " یخ "، "باران " ویا " خنک" به کار می رود ومعمولا در شیشه های آبی تولید شده وجعبه های بسته بندی آنها نیز به رنگ آبی
beauty
  بيشتر مراجعه‌كنندگان جهت كاشت مژه مصنوعی خانم‌هايی هستند كه مژه‌هايی سالم و طبيعی دارند و صرفا برای افزايش اندازه و رنگ مژه‌ها و پر پشتی آنها اقدام به چنين كاری می‌كنند.بدون ترديد داشتن مژه‌های پُر پشت در زيبايی چهره انسان اهميت فوق‌العاده‌ای دارد. مژه‌های
beauty
  ستاره هالیوودی ها معمولا شیوه هایی برای زیبا شدن دارند که به هرکسی نمی گویند؛ غیر از عمل بینی و بوتاکس کارهایی می کنند که دوست ندارند دیگران از آنها با خبر باشند! متوجه شده اید که " اوا مندس" همیشه جذاب به نظر می رسد؟ما به این موضوع شک کردیم و تحقیقاتی انجام دادیم ،
beauty
  لوازم آرایشی: التهاب یا حساسیت؟ چه طور بین یک واکنش التهابی و حساسیت پوستی تفاوت قائل شویم؟ واکنش التهابی یا حساسیتی؟درماتیت های حساسیتی و التهاب ها با هم تفاوت دارند. نکتۀ مهمی وجود دارد و آن اینکه این دو دلایل یکسانی ندارند. از سوی دیگر، حساسیت به علت برخورد یک
beauty
  لوازم آرایش: عناصر موجود در لوازم آرایش که باید از آنها اجتناب کرد، کدامند؟ به این ترتیب شما می‌توانید محصولاتی را که مشکوک هستند کنار بگذارید و محصولات حاوی مواد طبیعی را در الویت قرار دهید تا پوست تان و سلامتی تان به خطر نیافتد. کدام عناصر موجود در لوازم آرایش ممکن
beauty
  اغلب مردم فکر می کنند که نرم کننده همان کار شامپو را می کند ، سرتاسر موها و کف سرشان را با آن می شویند. موهایی که نزدیک به کف سر و ریشه هستند تازه تر و سالم ترند ، آنهایی شکننده و بیمارند که در انتهای مو یا میان آن قرار دارند.شما با این کار غیر از اینکه نرم کننده تان را هدر
beauty
  قبل از آرايش چشم هاداشتن نگاهی درخشان و جذاب بستگی به تعادل خط ابروها و آرايش متناسب با چشمان شما دارد.همه چشم ها به يك طريق آرايش نمی شوند و هر چشم به واسطه شكل و فرم خود آرايش مخصوص خود را دارد.با دقت به فرم چشمان خود نگاه كنيد.چشمان شما به هر شكل و فرمی كه باشند، شما
beauty
  اگر از آن دسته خانم هایی هستید که از آرایش کردن خسته شده اید ، ولی برایتان مهم است که باز هم زیبا به نظر برسید پس این مقاله را بخوانید تا با روش های طبیعی زیباسازی اعتماد به نفس خود را حفظ کنید: 1- استراحت کافیهر شب به مقدار کافی بخوابید. دانشمندان این مقدار را 6-8 ساعت هر شب
beauty
  هر چند که از قدیم الایام نماد چهره ی یک زن ایرانی در ذهن تمامی ملل و اقوام، یک صورت ظریف مینیاتوری با چشمانی درشت و خوش حالت و لبهایی غنچه و زیبا که با متانت خاص خود همراه بوده است، شناخته می شد اما متاسفانه چند صباحی است که بعضی از دختران و خانمهای ایرانی بی دلیل و بدون
beauty
  در ذهن هر کدام از ما سوالاتی درباره زیباتر شدن وجود دارد، اینکه چگونه می توان پوست و مویی زیباتر داشت؟ یا چگونه می توان همیشه زیبایی پوست و موی دوران جوانی را حفظ کرد و سوالاتی از این قبیل. اما مسلما هیچ کس بهتر از یک متخصص پوست ومو نمی تواند رازهای این زیبا بودن و زیبا
beauty
  حتما می‌‌دانید كه نگهداری از پوست در فصل‌های مختلف سال باید متناسب با همان فصل باشد. با شروع ناگهانی فصل سرما، یكی از شایع‌ترین اتفاقاتی كه برای افراد به‌خصوص خانم‌ها می‌افتد مسئله خشكی پوست است و مسلما با سردتر شدن هوا، این ناراحتی و عوارض آن شدیدتر خواهد
beauty
  از آنجایی که در بین لوازم آرایش می توان از ریمل به عنوان یکی از اصلی ترین ابزاربرای یک میکاپ زیبا و کامل نام برد،همه ی خانمهایی که دوست دارند هنگام خرید در انتخاب آن دچار اشتباه نشوند و به راحتی تشخیص دهند که برای مژه هایشان کدام نوع از انواع ریملها مناسبتر است، بهتر است
beauty
  شاید شما هم هنگام خرید لوازم آرایش بیشتر از فروشنده ی آن محصول کمک بگیرید و او هم طبق اطلاعاتی که از آن محصول آرایشی خود دارد شمارا راهنمایی کند اما بهتر است بدانید که اطلاعاتی حتی ناچیز در مورد انواع لوازم آرایش می تواند شما را در انتخابی مطمئن و راحت کمک کند. در بین
beauty
  روغن ها و مرهم های مرطوب کننده و جوشانده ها می‌توانند راه حل مناسبی باشند! لب ها در زمستان: چرا ترک می‌خورند؟زمستان شرایط بغرنجی را برای لب ها ایجاد می‌کند. سرما، باد، سیستم های حرارتی خانه و... عواملی هستند که باعث ایجاد این شرایط در زمستان می‌شوند. خشک شدن و انقباض در
beauty
  مهمترین و حساس ترین عضو بدن که در عین حال نقش مهمی در زیبایی ایفا می کند, پوست است. بهتر است بگوییم پایه زیبایی صورت داشتم پوستی زیبا , سالم و نرم است. به چند نکته مهم برای داشتن پوستی سالم توجه کنید: 1- تغذیه مناسب اثر بسیار مطلوبی روی پوست صورت دارد. میوه و سبزیجات تازه(
beauty
  آرایش تان را پاک کنید، پاکسازی پوست را به طور مرتب انجام دهید، از شدت مرطوب کننده ها بکاهید، لوازم آرایشی تان را عوض کنید و عطر مناسب انتخاب کنید. پوست زمانی که هوا آفتابی است مانند زمانی که هوا بارانی است واکنش نشان نمی‌دهد. زمانی که دمای هوا بالا می‌رود، تولید عرق
beauty
  داروهاي آنتي هيستامين كه براي كنترل علائم آلرژي مورد استفاده قرار مي‌گيرند باعث تشديد خشكي چشم در بيماران مي‌شوند.دكتر محمد مير آفتاب فوق تخصص قرينه در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران با بيان اين مطلب افزود: بسياري از بيماري‌هاي چشمي با آلرژي اشتباه مي‌شوند كه
beauty
  استرس بیش از اندازه :از زمان غارنشین ها به بعد، رفته رفته استرس در انسان ها افزایش پیدا کرد. همانطور که مطلع هستید استرس، واکنش سیستم ایمنی بدن را کاهش می دهد، ریسک ابتلا به بیماری های قلبی را افزایش داده و به طور کلی احساس نا خوشایندی در ما ایجاد می کند. دکتر "الیسا اپل"
beauty
  گردن:غالبا خانم ها از گردن که در زیبایی صورت موثر است غافل میشوند در نتیجه در گردنشان چین و چروک ظاهر می شود. می توان از گردن و چشم ها بعنوان حساس ترین اجزاء بدن در ارتباط با پیری زود رس نام برد. چین و چروک از خشکی پوست و سوخت و ساز ناکافی بدن به وجود می آید .آنچه اهمیت دارد
beauty
    :۱ هميشه ابروها را به سوي بالا شانه كرده و مرتب كنيد تا به طورطبيعي به شكلي قوس دار در بيايند. :۲ مراقب شكل ابرو باشيد. ابروها بايد از بالاي مجراي اشكي شروع و در بالاترين نقطه پشت چشم تيز شده و در گوشه بيروني چشم پايان يابند. بسياري از خانم ها اشتباه كرده و مو های اين
beauty
  1- ورزش کنيد : اگر درباره ارجحيت هاي زيبايي مي انديشيد ، هيچ چيز به اندازه برنامه ورزشي منظم جديدتاثير مثبت ندارد. اگر شما از شنا، واليبال ، تنيس يا دوچرخه سواري لذت مي بريد، سعي کنيد که آن نظم را در آن ورزش دنبال کنيد . حتي 30 دقيقه پياده روي در روز تاثير شگرفي در بر دارد.2-
beauty
    نتايج تحقيقات پژوهشگران نشان مي دهدكه افرادي كه از خوردن شيريني ها پرهيز مي كنند، پوست صورتشان ديرتر چروك شده و 10 سال جوانتر از سن واقعي خودشان به نظر مي رسند . به گزارش سلامت نيوزبه نقل از پايگاه خبري نيوكرالا، پژوهشگران انگليسي اعلام كردند: مصرف زياد قند موجب كم شدن
beauty
    - بــراي از بــين بردن سلوليت هاي پوستتان (چربيهاي زير پـوست)، صـــورت را با لـــيف يا بروس هاي مخصوص خوب بـــــماليد. دقت كنيد كه حركت دستتان بايد از بالا به پايين باشد. براي اين منظور دستكشـهاي مخـصوص هم در بازار موجود اسـت، اما باآب گريپ فروت و 2 قاشق چايخوري آويشن خشك
beauty
  از مواد غذايی سرشار از ويتامين، کم چربی و تازه استفاده کنيد و فعاليت بدنی و ورزش را از ياد نبريد اشعه ماوراء بنفش نور خورشيد موثرترين عامل در ايجاذ پيری و لکهای پوستی است. در برابر تابش نور آفتاب، در کنار دريا و در شهر و کوهستان ، از کرم ضد آفتاب استفاده کنيد.   اگر سن شما
beauty
  وقتي با توجه به تركيبات صورت ، رنگ و نوع پوست ، رنگ آميزي چشمان ، از مواد آرايشي درست بهره بريم ، جذابيت را براي خود به ارمغان آورده ايم. كساني كه داراي 1__چشماني به رنگ آبي هستند براي جذابيت بيشتر چشم از سايه هايي به رنگ : خاكستري ، خاكستري آبي، قهوه اي ، شتري استفاده
beauty
  جريان طبيعي اشک يا سلامت غشاء‌هاي مخاطي جهت درخشندگي چشم‌ها نقش تعيين‌کننده‌اي دارد. جهت سلامت بافت‌هايي که در بخش داخلي مجاري اشکالي يا غدد اشکي قرار مي‌گيرد و تحت عنوان غشاء‌هاي مخاطي ناميده مي‌شود، مصرف يک رژيم غذايي مناسب ضروري است . يک رژيم غذايي ايده‌آل شامل
beauty
  روانشناسان دانشگاه جینا در آلمان معتقدند که با یک روش بسیار ساده و بدون هزینه می‌توانید بدون نیاز به جراحی پلاستیک و رفتن زیر چاقوی جراحی زیباتر به نظر برسید.   این روانشناسان ادعا کرده‌اند اگر در اطراف شما افراد سالمند و مسن‌تر وجود داشته باشند، چهره شما جوانتر
beauty
  پژوهشگران سوئدی ثابت کرده اند این باور دیرینه که خواب خوب انسان را زیباتر می کند، صحت دارد. به این ترتیب کسانی که برای مدتی طولانی بی خوابی می کشند، کمتر جذاب و سالم به نظر می رسند. از چهره داوطلبانی که در این تحقیقات شرکت کردند دو بار عکس گرفته شد. یک بار بعد از هشت ساعت
beauty
  هرچند روند پیری اجتناب‌ناپذیر است اما هرگز نمی‌توان گفت که راهی برای به تعویق انداختن و یا کاهش پیامدهای پیری بر روی بدن و ظاهر وجود ندارد. در این مقاله ۵ راهکار ساده توصیه شده که به شما امکان می‌دهد روند پیری را به تاخیر بیندازید، جوانتر به نظر برسید و جوانی را
beauty
  متخصصان لهستانی در یک مطالعه جدید دریافته‌اند اگر والدینی هر دو متولد یک شهر باشند کودکان آنها معمولا کوتاه قد می‌شوند اما متوسط قد کودکانی که والدین آنها در دو شهر مجزا به دنیا آمده‌اند اغلب بلندتر است.   این متخصصان تصور می‌کنند که این تفاوت ریشه در ژنتیک دارد بدین
beauty
  متخصصان سوئدی نوعی آدامس جدید موسوم به «ویگو بیوتی» تولید کرده و آن را بعنوان یک محصول زیبایی در فروشگاه‌های سوئدی عرضه می‌کنند. این متخصصان ادعا کرده‌اند که محصول جدید در واقع می‌تواند تاثیر مفیدی روی چهره مصرف کنندگان داشته باشد و باعث شود که چهره آنها زیباتر به
beauty
  متخصصان علوم پزشکی دانشگاه یووا در یک مطالعه جدید دریافته‌اند که یک ماده چرب موسوم به اسید اورسولیک موجود در پوست سیب از آتروفی و تحلیل رفتن عضلات می‌کاهد و موجب رشد ماهیچه‌ها در موش‌های آزمایشگاهی می‌شود. این ماده همچنین از مقدار چربی، قندخون، کلسترول و چربی تری
beauty
  پزشكان پوست و مو در نيوجرسي آمريكا اظهار دارند كه خيار بهترين و موثرترين ماسك براي رفع تيرگي دور چشم است و از چين و چروك پوست جلوگيري مي‌كند. خيار سبب كاهش تيرگي دور چشم، تورم و گودرفتگي زير چشم مي‌شود و خستگي چشم را نيز كاهش مي‌دهد. اين آزمايش روي چند صد نفر انجام گرفته
beauty
  دکتر رها میرزایی حلقه‌هاي سياهي كه گاهي اطراف چشم مشاهده مي‌‌كنيم، در واقع مويرگ‌هاي خوني هستند كه هاله‌اي سياه به وجود مي‌‌آورند. علل زيادي از جمله آلرژي، ناراحتي‌هاي كليوي، استعمال دخانيات، كم‌خوني و... در بروز سياهي دور چشم موثر هستند. براي رها شدن از اين سياهي
beauty
  هنگامي كه براي خريد عينك آفتابي به فروشگاه مراجعه مي‌كنيد چه استانداردهايي را در نظر مي‌گيريد. چشم‌پزشكان ايراني اعلام كرده‌اند كه يك عينك آفتابي استاندارد بايد 99 الي 100 درصد اشعه ماوراي‌بنفش را جذب كند. پزشكان بر اين باورند كه برخي از شيشه‌هاي استفاده شده در
beauty
  گاهي برخي از افراد در زمان خواب فراموش مي‌كنند كه لنز را از چشم خود خارج كنند در صورتي كه اين كار مي‌تواند موجب نابينايي در فرد شود. متخصصان چشم‌پزشك بر اين باورند كه لنزها بايد حتما در هنگام خواب از چشم برداشته شود و كاملا تميز شود. زيرا آلودگي لنزها مي‌تواند بيماري و
beauty
  در مورد اين كه آيا استفاده از لنزهاي رنگي براي چشم زيان‌آور است یا خیر، مباحث گسترده ای مطرح بوده است و به تازگي گروهي از پزشكان به اين نتيجه رسيده‌اند كه لنزهاي رنگي آرايشي، به دليل نشت رنگ لنز‌ها به چشم ،موجب تحريك اجزاي درون چشم شده و موجب خارش و تورم می شود که به این
beauty
  به گزارش دیلی، محققان دریافته‌اند که رنگ چشم می‌تواند اطلاعاتی درباره قابلیت‌های فردی بدهد و در این میان چشم آبی‌ها بیشترین قابلیت‌ها را دارند. تحقیقات نشان می‌دهد که افرادی که چشمان آبی دارند مغزی سیستماتیک دارند و ضریب هوشی آنها از افرادی که رنگ چشمانشان تیره و
beauty
  سلامت نیوز :سوزش چشم عارضه ای بسیار شایع بوده كه درفصل بهار و تابستان به علت وضعیت آب و هوا و انتشار گرده های گل ها و گیاهان در هوا شایع تر است. دكتر علیرضا رجعتی حقی،فوق تخصص شبكیه و متخصص چشم در گفتگو با باشگاه خبرنگاران اظهار داشت:سوزش چشم،عارضه ای بسیار شایع بوده كه با
beauty
  خبر آنلاین: بر اساس نتایج آخرین تحقیقات پژوهشگران انگلیسی و آمریکایی نشان میدهد افرادی که از جذابیت فیزیکی بالایی برخوردار هستند، باهوشتر از سایر افراد هستند. پژوهشگران انگلیسی در تحقیقات خود که درباره رشد کودکان از سن کودکی تا سن بزرگسالی بر روی هفده هزار و چهارصد و
beauty
  دکتر فاطمه آقایی پزشک عمومی، پوست و مو براساس يك پژوهش جديد، زنان مي‌توانند براي از بين بردن موهاي زائد چاي نعناع بنوشند. رويش موهاي زائد در زنان ناشي از فعاليت هورمون‌هاي جنسي است كه باعث ايجاد صفات ثانويه جنسي مردان در آنان مي‌شود. محققان دانشگاه سليمان دميرل تركيه
beauty
  يكي از بهترين، نيرومندترين و با ارزشمندترين مواد غذايي موجود در سبد روزانه، ماست است. بسياري از پزشكان معتقدند اگر مي‌خواهيد هميشه سالم باشيد، همراه با هر وعده غذايي خود ماست ميل كنيد. چرا كه ماست به دليل داشتن خواص متعدد از پني‌سيلين نيز قوي‌تر است و به علت داشتن
beauty
  چاي سبز معمولا در نواحی گرم رشد مي‌كند. اين چاي را مي‌توان به عنوان يك تركيب ضدسرطاني و آنتي‌اكسيداني شناخت. چاي سبز در درمان و پيشگيري بيماري‌هاي لاعلاجي همچون سرطان است. نوشيدن چاي منجر به افزايش سوخت و ساز در بدن خواهد شد و چربي‌هاي اضافي را زودتر از بدن دفع مي‌كند.
beauty
  صبحانه اصلي‌ترين وعده غذايي در روز است. مصرف كرن‌‌فلكس همراه با يك فنجان شير تاثير بسزايي در شادابي و طراوت پوست دارد. به ويژه اگر از تكه‌هاي ميوه‌هاي مختلف تهيه شده باشد. به طور كلي فيبر بالاي اين ماده غذايي همراه با شير براي پوست بسيار مفيد خواهد بود. مطالعات اخير
beauty
  متخصصان تغذيه طي تحقيقات اخير اعلام كرده‌اند كه مصرف ميوه،‌ سبزي‌هايي همچون هويج يا آلو چهره افراد را جذاب‌تر مي‌كند. در اين مطالعات اثبات شده كه افرادي كه در پوست‌شان يك درخشش زردرنگ ديده مي‌شود در نظر ديگران جذاب‌تر و سالم‌تر به نظر مي‌رسند. ظهور اين درخشش
beauty
  متاسفانه امروزه شاهد روز افزون مصرف سیگار هستیم كه بیشتر این افراد نوجوانان و جوانان هستند.نتایج تحقیقات نشان می‌دهد؛ افرادی که در سنین نوجوانی شروع به کشیدن سیگار مي‌كنند و به مدت زیادی ادامه می‌دهند، حدود 20 تا 25 سال زودتر از افرادی که به هیچ وجه سیگار نمی‌کشند
beauty
  مژه در تمام طول عمر رشد مي‌كند و هميشه طول آن به اندازه هميشگي مي‌رسد نه بلندتر و نه كوتاه‌تر ولي اگر بخواهيم مي‌توانيم با استفاده از محصولات دارويي و بهداشتي ويژه، مژه را بلندتر كنيم. وقتي يك دانه مژه مي‌افتد هفته‌ها يا حتي‌ ماه‌‌ها ممكن است طول مي‌كشد تا مژه
beauty
  پوست به عنوان بزرگ‌ترين عضو بدن انسان آثار نامطلوب بي‌خوابي را به طرز واضح و سريع نشان مي‌دهد. خواب مناسب براي زيبايي و سلامت لازم و ضروري است.   اين نكته فقط در حد يك توصيه و نصيحت نيست بلكه توسط آزمايش‌ها و مطالعات علمي ثابت شده است. خواب به پوست فرصت تجديد قوا و به
beauty
  دكتر ناصر فتوحي چشم پزشک   انتخاب يك قاب مناسب و استاندارد شايد مسئله‌اي باشد كه اغلب كساني كه اقدام به خريد عينك مي‌‌كنند نسبت به آن بي‌‌توجه باشند. كافي است كه فكر كنيم فريم انتخابي با فرم صورت‌مان سازگار است. انتخاب فريم يا قاب عينك مناسب با توجه به سن، جنس، رنگ
beauty
  مهشاد صادقی شاد يك شركت توليد‌كننده لنز در انگليس براي جلب مشتري بيشتر و ابتكار عمل، لنزهاي عجيب، ترسناك و زيبا ساخته و وارد بازار كرده است كه با استقبال خوبي روبه‌رو شده است. اين لنزها در اشكال مختلف، رنگ‌ها، طرح‌ها و نقش پوست حيوان‌هايي از جمله مار و پلنگ گرفته تا
beauty
  دكتر بهروز باريك‌بين متخصص پوست و مو گاهي بيماراني به متخصصان پوست و مو مراجعه و از سوزش، آبريزش، تورم و خارش پلك خود پس از مصرف لوازم آرايشي، به خصوص ريمل اظهار ناراحتي مي‌كنند. ريمل‌هايي كه در حال حاضر در دسترس است، مارك‌ها و انواع خوبي دارد اما همچنان حساسيت‌هايي
beauty
  بهترین راه برای زیبا شدن، طبیعی به نظر آمدن است اما ایده ها و راه هایی هم هست که به آن کمک می‌کند. لازم نیست برای زیبا دیده شدن حتماً چشمتان را در سایه و گونه هایتان را در رژگونه غرق کنید اول از همه اینکه، زیبایی همیشه از درون افراد نشات می‌گیرد. بهترین راه برای زیبا
beauty
  کدو حلوایی یکی از منابع تولید ریزمغذی‌های حیات بخش در طبیعت است که با بیش از یکصد ماده مغذی و شفابخش بسته بندی شده و در عین حال برای حفظ زیبایی نیز بسیار مفید است. اگر مثل اکثر زنان در سال خیلی به ندرت به یاد این محصول جالیزی می‌افتید باید بدانید که سرشار از خواص آنتی
beauty
  متخصصان پوست ادعا می‌كنند: رژیم غذایی گیاه‌خواری سبب روشن شدن و درخشندگی پوست می‌شود.متخصصان دانشگاه بریستول برای اولین بار به رابطه بین یك الگوی زندگی سالم به ویژه‌ به لحاظ تغذیه‌ای و افزایش جذابیت چهره به ویژه‌ از دید اطرافیان فرد پی برده‌اند.به گزارش روزنامه‌
beauty
  دکتر محمد علی نیلفروش زاده در پاسخ به این سوال که  در یك متن علمی فواید صبر زرد یا آلوئه ورا را مطالعه كردم و اتفاقا در بازار كرمهای حاوی آلوئه ورا را می بینم. لطفا فایده های این گیاه در سلامت پوست و مو را بیان كنید تا با آگاهی بدانم این مواد را خریداری كنم یا از آن امتناع
beauty
  پژوهشگران سوئدی ثابت کرده اند این باور دیرینه که خواب خوب انسان را زیباتر می کند، صحت دارد. به این ترتیب کسانی که برای مدتی طولانی بی خوابی می کشند، کمتر جذاب و سالم به نظر می رسند.از چهره داوطلبانی که در این تحقیقات شرکت کردند دو بار عکس گرفته شد. یک بار بعد از هشت ساعت
beauty
  پوست شما از درون شما حرف مى زند. هر طور كه زندگى كنید، غذا بخورید و رفتار كنید، در صورت شما مشخص خواهد شد. براى داشتن پوست سالم و زیبا كه در حقیقت آینه بدن است، استفاده از كرم هاى ضدچروك و ضدپیرى و ماسك هاى جوان كننده هیچ گونه فایده اى نخواهد داشت. این گونه فرآورده هاى
beauty
  تاتو و آرایش دائم سال‌ها در فرهنگ‌ها و میان ملل مختلف مرسوم بوده است. اما امروزه در میان زنان و مردان مُد شده است. تاتو کردن ابرو، چشم و لب به صورت‌ آرایش دایم و ترسیم نقوش مختلف بر روی بدن، این روزها طرفداران زیادی دارد. بعضی افراد آن را به‌عنوان راهی برای زیباتر شدن
beauty
      1- درمان هیرسوتیسم(پرمویی) به چند روش انجام مى شود؟ دو روش دارویى و فیزیكى داریم. بحث دارویى كه كاملاً تخصصى است و به گفتن آن نیازى نیست. اما درمان فیزیكى شامل استفاده از تیغ، كندن موها (اپیلاسیون)، كم رنگ كردن (دكلره)، الكترولیز (سوزاندن ریشه ی موها)، لیزردرمانى است.
beauty
  براى از بین بردن موهاى زائد به راه كارهاى مختلفى روى مى آورند، اما به سبب ترشح هورمون یا جریان داشتن بیمارى، پس از مدت كوتاهی دوباره رشد موهاى زائد آغاز مى شود و از زیر پوست بیرون مى آید. موهاى زائد از جمله عوامل ناراحت كننده اى است كه در بعضى از زنان به سبب اختلالات
beauty
  در اتاق بیشتر افراد و در مقابل آینه ها شیشه های قد و نیم قد دئودرانت، مام و عطر وجود دارد. شما کدام یک از این محصولات را استفاده می کنید؟ اگر میانه ی شما با دئودرانت ها بهتر است باید گفت که این اسپری های زیر بغل فقط بوی خوشی را تولید می کنند، ولی اثری بر میزان ترشح عرق
beauty
  مدتی بود كه موهای زائد زیر چانه و گردنش زیاد شده بود و آزارش می ‌داد. هر ماه مجبور می ‌شد كه برای از بین بردن این موها به آرایشگاه برود، اما دیگر خسته شده بود. بالاخره تصمیم گرفت به یك متخصص پوست و مو مراجعه كند. با كلی رفت و آمد و رفتن به آزمایشگاه متوجه شد كه دچار پرمویی یا
beauty
  انجام هرگونه فعالیت تخصصی زیبایی از جمله تاتو، پیلینگ كردن، خالكوبی، سوزاندن موهای زائد و كاشت ناخن، بدون حضور یا نظارت پزشك متخصص پوست در آرایشگاه ها ممنوع شد. به علت امكان انتقال بیماری های قارچی، هپاتیت B و C و ایدز از طریق آرایشگری، رعایت دستورالعمل بهداشتی
beauty
    با فرآورده‌هاي طبيعي، سلامت و زيبايي پوست خود را تأمين کنيد بسياري از افراد با فرارسيدن عيد و نوروز، به دنبال آرايش و زيبايي‌اند و در اين ميان، به آرايشگران زيادي مراجعه مي ‌شود و ممکن است سوء استفاده‌هاي زيادي شود. اما راهکارهايي هم وجود دارد که با فرآورده‌هاي
beauty
  "ورزش و فعالیت بدنی"، "تغذیه سالم"، "بهداشت روان" و "محیط زیست و آب و هوای سالم". ما برای حفظ سلامت‌مان به تمامی موارد بالا نیاز داریم و به همین دلیل به سلامت مواد غذایی و آنچه می ‌خوریم، توجه داریم. سعی می ‌کنیم ورزش را در برنامه روزانه‌مان بگنجانیم، فعالیت بدنی داشته
beauty
  تابستان برای خیلی‌ها کابوس است. گرما عصبی و کلافه‌شان می‌کند، تمرکز حواس‌شان را می‌گیرد و بازدهی‌شان را کم می‌کند. آفتاب سوختگی، بی‌حالی و گرمازدگی هم از عوارض شایع گرما هستند که در تابستان داغ و طولانی، گریبان‌گیر بیشتر افراد می‌شوند، به خصوص کسانی که راه‌های
21.jpg
      مطالعات جدید نشان می‌ دهد آرایش كردن دختران نوجوان می ‌تواند خطرات جدی برای سلامت آنان به همراه داشته باشد.   به گزارش ایرنا، تحقیقات جدید نشان می ‌دهد محصولات آرایشی مانند ریمل‌ ها، سایه ی چشم و دیگر محصولات، دارای مواد شیمیایی هستند كه می
13.jpg
سلامت : براي صورت كشيده بهترين فرم ابرو، ابروي صاف و افقي است و بدترين فرم ابرو، ابروي زاويه‌دار با ارتفاع بلند و دم‌كوتاه است. مطالعات باستان‌شناسي تاريخي و انسان‌شناسي، تاييد مي‌كنند كه محصولات زيبائي توسط زنان و مردان در همه فرهنگ‌ها و جوامع هميشه مورد
b1.jpg
یک تحقیق جدید توضیح میدهد که چرا همه ما انسانها با خصوصیات چهره و بدن ستاره های سینما به دنیا نمی آییم. یکی از مسائلی که همواره خار چشم زیست شناسان بوده، این است که با وجود اینکه جنس ماده برای تولید مثل همواره به سوی جذابترین نر جلب میشود، چگونه باز هم هر موجود با هم نوع
023.jpg
      یکی از دلایل مهم افزایش تمایل مردان به زیباتر شدن، شیک‌پوشی‌های امروزی و حتی انجام جراحی‌های زیبایی برای یافتن یک کار ‌خوب و موقعیت مناسب برای ازدواج است. ظاهرا این روزها ازدواج مثل گذشته‌ها نیست. همان‌طور که مردان در ابتدا جذب ظاهر زیبای یک
b35.jpg
یك قاشق غذاخوری را زیر اب سرد گرفته و انرابرای ۶۰ ثانیه روی پف كردگی چشم قرار دهید  كرمهای روی پوف كردهگی استفاده كنید كه دارای نشاسته و روغن جگر كوسه باشند متخصصین پوست سالهاست بر این عقیده هستند كه این مواد ورم پوست یا قسمت چشم را از بین میبرد.  - راه دیگر حلقه حلقه
a41.jpg
پرونده محرمانه ستاره هاي هاليوود و راز زيبايي و اندام زيباي آنها را گروه سلامتي   نووستي   جمع آوري كرده است كه مي توانيد در اينجا بخوانيد. "كلاوديا شيفر"، مانكن مشهور كه براي اولين بار از آلمان به آمريكا رفته بود، براي اولين عكس هاي خود مجبور بود 8 كيلو لاغر شود. كلاوديا
a52.jpg
 آیاعلائم خالهای بدخیم را می دانید؟!  شايع ترين انواع خال عبارتند از كك ومك و خال معمولي . خال هاي ديسپلاستيك نوعي خال پوستي هستند كه ممكن است حتي پس از ۳۵ سالگي ظاهر شوندو....  خال های پوستی دیسپلاستیك(پیش بدخیم)ضایعات پوستی هستند كه اغلب رشد آنها در كودكی آغاز شده (گاهی
a51.jpg
اگر شما پيش از باردار شدن موهايتان را رنگ کرده ايد احتمالا مي خواهيد بدانيد که آيا اين کار درست بوده است يا نه, آيا آسيبي به شما و جنين شما..... اگر شما پيش از باردار شدن موهايتان را رنگ کرده ايد احتمالا مي خواهيد بدانيد که آيا اين کار درست بوده است يا نه, آيا آسيبي به شما و
a50.jpg
  بوتاکس; راز زیبایی هالیوودیها  این روش یکی از روشهایی است که در آمریکا بیشترین استفاده برای زیبا‌سازی و از بین بردن چین و چروک صورت استفاده می‌گردد و بیشترین طرفداران آن هالیوودیها هستند.      این نکته که ستارگان هالیوودی هرگز از بالا رفتن سن و از دست دادن
a43.jpg
اعمال جراحی متعددی برای بالا بردن ابرو و پیشانی و برای برطرف كردن نگرانیهای فوق الذكر طراحی شده اند . البته با تزریق بوتوكس..... با افزایش سن و در اثر استرسهای مداوم زندگی علائم پیری به تدریج در صورت ظاهر میشوند. این علائم در یك سوم فوقانی صورت كه شامل پلكها ، ابروو و
a42.jpg
 آیا قصد انجام عمل زیبایی گوش دارید؟ هر روز افراد بسیاری با استفاده از عملهای مختلف زیبایی اعتماد به نفس بیشتری پیدا كرده و از زندگی خود لذت بیشتری می‌برند این اطلاعات فقط برای آگاهی شما ارائه شده است. هر روز افراد بسیاری با استفاده از عملهای مختلف زیبایی اعتماد
a40.jpg
جراحی زیبایی بینی چیست و چگونه انجام می‌شود؟ از بین تمام اعمال زیبائی، جراحی پلاستیك بینی كه اصطلاحاً ” رینوپلاستی ” نامیده می‌شود از ویژگی‌های خاصی برخوردار است. این عمل .... جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی از بین تمام اعمال زیبائی، جراحی پلاستیك بینی
1255.jpg
      بدون تردید داشتن مژه های پُر پشت در زیبایی چهره ی انسان اهمیت فوق العاده ای دارد. مژه های پُر پشت بر زیبایی چشم ها افزوده و در کنار سایر عناصر صورت مانند ابروها، خط موی پیشانی، گونه، بینی، لب ها و چانه، تصویر منحصر به فردی به چهره ی انسان می بخشند.  از طرفی
1223.jpg
      راهنمای خرید عطرهای بدون حساسیت در اینجا به برخی از شایع ترین مواد موجود در عطرها و خوشبوکننده ها(که معمولا قبل از تولید عطر برای انجام آزمایش های حساسیتی مورد استفاده قرار می گیرد) اشاره خواهیم کرد.  سینامیک الکل و سینامیک آلدئید سینامیک الکل و
1195.jpg
      دکتر حسن اعتمادزاده ، متخصص پوست و مو و زیبایی بیان می کند : «مهم ترین عامل تأثیر گذار بر روی پوست در فصل تابستان، نور خورشید و گرمای حاصل از آن است که به دنبال آن تعریق و از دست رفتن آب بدن را به همراه دارد.   با پوشیدن لباس مناسب و گشاد از جنس کتان و پنبه،
1147.jpg
      این مقاله به ارائه بهترین فنون Bobbi Brown آرایشگر مشهور و نویسنده پرفروش ترین کتب زیبایی برای یک عمر زیبایی و جوانی پوست می‌پردازد. راهکارهایی برای زیبایی جاودانی: بهترین فنون Bobbi Brown برای یک عمر زیبایی: Bobbi Brown یک آرایشگر مشهور و نویسنده پرفروش ترین کتب
1116.1.jpg
      متخصصان پوست، روش‌های درمانی خاصی برای کاشت مژه و ابرو پیشنهاد می‌کنند. البته این روش‌ها بیشتر به کسانی توصیه می‌شود که به دلیل سوختگی یا بیماری‌های گوناگون، موهای مژه و ابرویشان را از دست داده‌اند. گفتگوی زیر با دکتر محمدعلی نیلفروش‌زاده،
1100.jpg
      همه دوست دارند زیبا و سالم باشند اما آرایش کردن همیشه هم تنها راه حل زیبا به نظر رسیدن، نیست. با رعایت چند راهکار ساده می توانید بدون استفاده از آرایش زیبا و شاداب باشید. ▪ هر روز دوش بگیرید: رعایت بهداشت شخصی اولین گام به سوی زیبایی است. پس دقت کنید روزانه زمان
1033.jpg
    ب گرم چيزي است با خاصيت تقريبا جادويي. اين قابليت احتمالا در محيط اطراف آب گرم كه مخلوطي از نيروهاي ازلي است و در قالب رقص مولكول هاي داراي چرخش، گرد هم جمع شده اند و به عنوان زندگي شناخته مي شوند، نهفته است.آب چيزي است كه به عنوان حيات داراي سر و سامان و نظم است و
998.jpg
    امروزه ورزش از شاخصه هاي مهم تعليم و تربيت نيروي انساني به شمار مي آيد تا روشن و سالم ترين راه در رسيدن به کمال را به تمامي اقشار جامعه نشان دهد. و همين امر، سهم چشمگير تربيت بدني را در تأمين سلامت عمومي، پيشگيري از آسيب هاي جسماني و رواني و نيز دستيابي به پويايي،
992.jpg
      كرمهاي ضد آفتاب مصرفي براي سنين كودكي و نوجواني بايد داراي حداقل 15 (SPF) باشند. دكتر"سيد مسعود داوودي" استاد دانشگاه و متخصص پوست در گفتگو با ايرنا افزود: 80 درصد اشعه آفتابي كه در طول زندگي به پوست مي رسد قبل از سنين 18 سالگي و به علت انواع فعاليتهاي ورزشي و تفريحي
992.jpg
    كرمهاي ضد آفتاب مصرفي براي سنين كودكي و نوجواني بايد داراي حداقل 15 (SPF) باشند. دكتر"سيد مسعود داوودي" استاد دانشگاه و متخصص پوست در گفتگو با ايرنا افزود: 80 درصد اشعه آفتابي كه در طول زندگي به پوست مي رسد قبل از سنين 18 سالگي و به علت انواع فعاليتهاي ورزشي و تفريحي در
990.jpg
  شکوه و شکايت از کسالت و خستگي در سال هاي اخير به نوعي مد شده و بسياري از افراد همين که صحبت از وضع و حالشان مي شود شروع به گله مي کنند که خستگي مفرط بدجوري جسم و روحشان را آزار مي دهد و فرصت سر خاراندن را هم ندارند. در واقع خستگي مداوم يکي از پديده هايي است که در نتيجه
980.jpg
    همیشه در مراقبت از پوست، بلافاصله به یاد مراقبت از پوست صورت می‌افتید اما هرگز نباید فراموش کنید که مراقبت از پوست دستها نیز بسیار مهم است. داشتن دستهایی لطیف و زیبا در افزودن زیبایی شما امری مهم به شمار می‌رود. لذا با رعایت موارد ذیل می‌توانید بیش از پیش
977.jpg
    به نظر مي رسد که جمله «صاف بنشين» فقط يک توصيه مادرانه و يا پدرانه است و امروزه از نظر پزشکي اين جمله مورد تاييد نمي باشد. محققان مي گويند صاف نشستن سبب پشت درد مي شود، در مقايسه با صاف و مستقيم نشستن که اکثر مردم فکر مي کنند بهترين حالت براي نشستن مي باشد در حالت
974.jpg
    سرچشمه جوانی و شادابی چیست؟ گذر عمر امری اجتناب ناپذیراست. با این حال همه انسانها تمایل دارند که در این گذار ناگزیر زندگی همچنان سالم، شاداب و زیبا باقی بمانند. در ادامه به 19 مورد از روش های رسیدن به این خواسته معقول اشاره می کنیم. 1- ازدواج: مطالعات نشان می دهد که
966.jpg
    داشتن بينايى خوب و قوى امرى حياتى است. آيا همه آنچه كه بايد براى حفظ اين بينايى رعايت كرد را مى دانيد و به كار مى گيريد اگر در حال كوتاه كردن چمن هستيد يا بازى تنيس يا حتى در حال پرواز به كشورى ديگر، به دليل قرار داشتن در وضعيت خاص ، چشمان شما نياز به مراقبت ويژه
958.jpg
    آيا واقعا براي هر فردي اين امکان وجود دارد که به سن 100 سالگي برسد؟ تازه ترين خبرها حاکي از آن است که بدن شما توانايي آن را دارد که 100 سال عمر کند به شرطي که شما در يک مسير درست و مناسب قدم بگذاريد. منظور از مسير درست آن است که يک نگاه منصفانه اي به عادات و نحوه ي زندگي
932.jpg
    آیا می دانید که خاستگاه و زادگاه سونا کشور فنلاند است؟ قدمت سونا در این کشور به 1000 سال پیش باز می گردد. سونا در کشور فنلاند یک آیین کهن و مقدس محسوب می شود که در این خصوص به چند مورد از ویژگیهای این آیین در نزد مردم فنلاند توجه کنید: • حـتــی جلسات کاری نیز ممکن
924.jpg
    همه ما وقتي از زيبايي صحبت مي کنيم به پوست زيبا فکر مي کنيم. پوست يکي از بزرگ ترين اعضاي بدن است که 16 درصد وزن هر فرد را تشکيل مي دهد. بياييد براي يک دفعه هم که شده از منظر بافت شناسي و علمي به اين عضو مهم و محافظ بدن بپردازيم. پوست از سه لايه اصلي روپوست يا اپيدرم و
918.jpg
    زيبايي در 5 راه آسان 1- شادابي پوستتان را حفظ كنيد براي سر حال و شاداب شدن چهره زرد رنگ و رورفته كه در اثر افزايش سن به وجود مي‌آيد، يك قاشق چايخوري جوش شيرين را با يك يا دو قطره آب اكسيژنه مخلوط كنيد، سپس آن را به مدت چند دقيقه روي صورت بگذاريد و پس از آن بشوييد.
909.jpg
    بعضي‌ها فكر مي‌كنند وقتي پوست صورت شروع به پيرشدن مي‌كند روي آن چين و چروك ظاهر مي‌شود، هيچ راهي بجز عمل جراحي، تزريقات زير پوستي و استفاده از مواد آرايشي نيست. اما پوست صورت نيز مانند بدن براي جوان ماندن نياز به ورزش و رفع خستگي دارد. يكي از راه‌هاي
860.jpg
    سلامت چشم و کامپيوترها   خيره شدن به صفحه مانيتور، تعداد دفعات پلک زدن را کاهش مي دهد و سبب سوزش چشم و در نتيجه منجر به خشکي چشم مي شود. هر چه افراد بيشتر به صفحه مانيتور خيره شوند، کمتر پلک ميزنند و هر چه کمتر پلک بزنند دچار سوزش و آسيب چشم بيشتري مي شوند. هر چه هم
859.jpg
    دو عامل مهم احساس گرسنگي ،اُفت قند خون و خالي ماندن معده است،با توجه به اينکه يکي از علل مهم شکست رژيم هاي غذايي، احساس گرسنگي شديد است که فرد را ناگزير ازخوردن مي کند، در اين مقاله برآنيم که به شيوه هاي کنترل اشتها در رژيم هاي غذايي بپردازيم . اشتهاي انسان، علاوه
855.jpg
    روش هايي که مي توان با رعايت آنها پيري را به تاخير انداخت   حتما براي شما هم پيش آمده كه حين مرتب كردن كمدي قديمي، عكسي از خود پيدا كنيد كه مربوط به چندين سال پيش باشد. آن وقت است كه چهره ي كنوني خود را با عكس مقايسه مي كنيد و اكثر مواقع به خود مي گوييد كه چقدر زمان
854.jpg
    د) هنر كوچك‌سازي سختي‌ها ‏   يكي از راه‌هاي بدست آوردن سلامت و حفظ آن، داشتن مهارت كوچك كردن سختي‌هاست كه در آموزه‌هاي ديني به آن توجه شده است. براي تحقق اين مهارت چند روش وجود دارد: ‏ يك- يادآوري سختي‌هاي بزرگ‌تر: امام‌صادق(ع) مي‌فرمايد:
853.jpg
    ب)ورزش ‏   يكي از راه‌هاي مطمئن و ضروري در پيشگيري از بيماري‌هاي رواني و نيز حفظ سلامت جسم و روان، فعاليت‌هاي منظم ورزشي است. ‏ تحقيقات نشان داده است كه ورزش شديد و منظم، فشار عصبي و اضطراب كمتري به همراه دارد. اشخاصي كه در برنامه‌هاي تناسب اندام و
852.jpg
    الف) مديريت ذهن ‏   شايد بسياراتفاق افتاده كه به خاطر برداشت‌هاي نادرست خود از مسائل زندگي‌مان، دچار مشكلات پيچيده رواني شده‌ايم؛ به گونه‌اي كه براي رهايي از آنها به ناچار؛ زمان و هزينه زيادي را صرف كرده‌ايم. در علم روان‌شناسي، پس از سال‌ها
849.jpg
    امروزه شاهد اين هستيم که خانم هاي بسياري به جاي استفاده از لوازم آرايش موقت سراغ انواع دايمي مي روند. چقدر به اين آرايش هاي دايم اطمينان داريد؟ خانم هايي که بدون خط لب، خط چشم و خط ابروهايي صاف از خانه بيرون نمي روند و بايد اول از آرايش صورتشان مطمئن باشند تا
831.jpg
    خيلي از زنان، صحبت کردن درباره مسايل بهداشتي خود را خوب نمي‌دانند و از اظهار مشکلات بهداشتي‌شان و چاره‌جويي براي رفع آن پرهيز مي‌کنند. برخي مادران نيز به علت نداشتن اطلاع کافي، به دختران خود توصيه‌هاي نادرستي درخصوص بهداشت فردي مي‌کنند؛ مثلا شستن
820.jpg
    مقايسه‌اي بين 5 صابون رايج پزشکان مي‌گويند بهترين، موثرترين و آسان‏ترين راه پيشگيري از بيماري‏هايي مانند سرماخوردگي و آنفلوآنزا،‌ شستن دست‎ها با آب و صابون است. آنها توصيه مي‏کنند دست‏ها به طور مرتب و حداقل به مدت 20 ثانيه با آب و صابون شسته شود و
818.jpg
    7 تاثير منفي سيگار بر چهره سيگاري‌ها   اگرچه معمولا از عوارض و آثار منفي سيگار بر قلب و ريه‌ها و لثه‌ها حرف به ميان مي‌آيد اما شايد براي گروهي از سيگاري‌ها بد نباشد که نگاهي به عوارض پوستي سيگار بيندازند و ببينند که چگونه آثار سوء تنباكو بر پوست و
817.jpg
    نگاهي به برخي از رايج‌ترين حساسيت‌هاي پوستي به زيورآلات   حساسيت‌هاي پوستي، ناشي از طيف وسيعي از مواد پيرامون ماست كه در اكثريت موارد، خود فرد يا پزشك متخصص قادر به تفكيك اين مواد نخواهند بود. به طور كلي، حساسيت پوستي شامل انواع تماسي و آلرژيك است که در
763.jpg
    لب‌ها از جمله اعضاي بدن هستند كه با تحريكات مختلفي در طول روز آزرده مي‌شوند. بيشترين آسيبي كه لب‌ها را درگير مي‌كند، زخم‌ها و آسيب‌هاي فيزيكي است. گاز گرفتن لب‌ها و كندن پوست لب‌ها يك عادت است كه بسياري از افراد براي رفع اضطراب و نگراني خود به آن
719.jpg
    توصيه‌هاي چشم‌پزشکان به آنهايي که لنز رنگي مي‌گذارند   لنزهاي تماسي، صفحات كوچك گردي از جنس پلاستيك هستند كه براي برطرف كردن مشكلات بينايي ماننددوربيني، نزديك‌بيني يا آستيگماتيسم ساخته شده‌اند. اين لنزها همچنين براي افرادي كه عمل جراحي كاتاراكت
708.jpg
    آلودگي صوتي، سلامت را تهديد مي‌کند   طبق اعلام سازمان جهاني بهداشت اين روزها سر و صدا به يک مشکل بهداشتي تبديل شده است. سروصدا مي‌تواند موجب کاهش شنوايي، اختلال خواب، مشکلات قلبي و عروقي، مشکلات روان تني، کاهش کارايي، زودرنجي و ناسازگاري در رفتارهاي
702.jpg
    مطمئنا شما نيز با ما هم عقيده‌ايد که داشتن ابروهايي پر و سالم موجب مي‌شود که چشم‌ها کشيده و درشت ديده شوند و در زيبايي چهره نقش بسيار مهمي‌ دارد. اما عوامل مشکل‌آفريني براي داشتن چنين ابروهاي پر، زيبا و جواني وجود دارد که بعضي از ما با آنها دست به
691.jpg
    بهترين روش‌هاي رفع خالکوبي در گفتگو با دکتر محمدجواد ناظمي متخصص پوست و مو   خالکوبي از زمان‌هاي خيلي دور رواج داشته و در نقاطي از دنيا جزو رسوم قبيله‌اي مردم بوده و حتي در بعضي نقاط کشور خودمان هم برخي آن را داراي آثار ضددرد مي‌دانسته‌اند و
682.jpg
    اين که ابروهاي شما بريزد بسيار ناراحت‌کننده است؛ چون ابرو يکي از اجزاي صورت است که براي شکل دادن صورت لازم و ضروري است. چهره کلي يک فرد در صورت ريزش ابرو دچار تغيير عمده مي‌شود. در قدم اول بايد علل اين مشکل را بهتر بشناسيد: 1. بيماري‌هاي غدد درون‌ريز يا
671.jpg
    زايده‌هاي گوشتي پوست، تومورهاي شايع پوستي هستند که در 25 درصد مردان و زنان ديده مي‌شود و شايع‌ترين نواحي‌شان زير بغل (48 درصد)، گردن (35 درصد) و به ميزان کمتر، کشاله ران است. در70 درصد موارد، در هر منطقه بيش از 3 زايده گوشتي ديده نمي‌شود. در دهه 2زندگي شروع
632.jpg
    عدسی‌ ها با شماره‌ های متفاوتی که دارند، کیفیت یک دید نرمال را به شما هدیه می ‌کنند. جنس آن ها ممکن است از شیشه یا پلاستیک باشد. البته این روزها شیشه به دلیل خطر شکستن و سنگینی نسبت به پلاستیک، از مد افتاده است. عدسی های شیشه ای:   به 2 نوع ساده و فتوکرومیک
631.jpg
    'مایکل پراگر' جراح و متخصص زیبایی، موفق شده است در خانم هایی که ساعات طولانی پشت رایانه می نشینند، پدیده ای به نام 'چهره کامپیوتری' را شناسایی کند. به گفته وی تمامی این خانم ها که از مراجعه کنندگان وی به شمار می روند، نشانه هایی از سالخوردگی زودهنگام از قبیل چین
624.jpg
    طلا از جمله فلزهای زینتی به شمار می‌رود که طرفدران زیادی دارد و بخصوص خانم‌ها علاقه زیادی به آن نشان می‌دهند و بالطبع از اشکال مختلف آن به عنوان زیورآلات استفاده می‌کنند. در این میان حتما شنیده‌اید که استفاده از طلا برای مردان منع شده و در اسلام این
573.jpg
    رژ زدن می دانیم که رژها انواع و اقسام مختلفی دارند که هر روز به این انواع اضافه هم می شود. با اینکه انتخاب رنگ رژ یک مسئله شخصی است،اما  مد روز هم در تصمیم گیری ما برای انتخاب رنگ نقش عمده ای بازی می کند. برای بوجود آوردن لبهای زیبا، ابتدا خط لباننتان را با یک خط
571.png
    دقت در انتخاب همسر ، یک ضرورت است و مسامحه و بی‏توجهی ، پشیمانی را در پی خواهد داشت. اما برا ی خیلی ازجوانان این سئوالات پیش می آید که معیار های حقیقی برای انتخاب همسر از نگاه دین و شرع چیست و دین آسمانی ما بر چه ملاک هایی تاکید دارد. معیارها و خصوصیات زیر ، در گزینش
565.jpg
    بسیاری از متخصصین زیبایی می گویند :نوشیدن آب مورد نیاز بدنتان ارزان ترین و سریع ترین راه خوش تیپ تر شدن است! این گفته باید انگیزه کافی برای ما جهت نوشیدن آب ایجاد نماید! گاهی نوشیدن ۸ لیوان آب مورد نیاز بدن در هر روز برایمان به چالشی واقعی تبدیل می شود.در اینجا چند
553.jpg
    زنان با داشتن اعتماد به نفس می توانند با زیبایی درونی و شور و نشاط توجه همه را به خود جلب کنند . زنانی وجود دارند که بدون وسواس در مورد زیبایی با تلاش و کار به سلامتی خود می اندیشند و با وجود لکه های پوستی و چند کیلو اضافه وزن به دنبال تندرستی هستند . این زنان با
552.png
    یکی از مهمترین رازهای زیبایی،داشتن چشمانی جذاب است. *چگونه از چشمان خود مراقبت کنیم؟ *اصلی ترین عاملی که جذابیت چشمان شما را کاهش می دهد چروک ها ،پف و کبودی اطراف چشم می باشد.برای از بین بردن این تغییرات به وجود آمده به یک کرم دور چشم موثر برای معالجه که انواع
548.png
    به افتادگی پلک فوقانی پتوز گفته می شود. این افتادگی ممکن است خفیف بوده و یا تمامی مردمک را بپوشاند. در برخی موارد پتوز می تواند دید طبیعی را محدود و یا حتی بطور کامل مسدود نماید. در جدا شدن پلک پائین هنگام پیری، ماهیچه های چشم عقب کشیده می شوند، به طوری که پلک بر می
547.png
    تا حالا شده که شما و دوستتون که از لحاظ سایز مث هم هستین یه لباس رو بپوشین ولی حس کنین که اون تو اون لباس برازنده تر هست؟ این بر میگرده به این که شما بدونین اصولا انتخاب یک لباس فقط سایز نیست …بلکه چیزهای دیگه ای هم هست که اگه رعایت بشه..لباس به تن شما هم به همون
545.png
    هیچ‌گاه به این فکر کرده‌اید که چرا لبخند بعضی افراد به‌شدت زیبا و جذاب است؟ اگر یکی از این افراد را در ذهن‌تان مجسم کنید، نقش کدامیک از این عوامل را در ایجاد این همه زیبایی و جذابیت مؤثر‌تر می‌بینید: سالم بودن اجزا، ریز یا درشت بودن دندان‌ها، شکل
540.png
    آیا شما هم دور و یا زیر چشمتان تیره و گاه سیاه است.تیرگی زیر چشم، یکی از مشکلات نسبتا شایعی است که باعث می‌شود برخی خانم‌ها و آقایان به مطب متخصصان پوست مراجعه کنند… یکی از شایع‌ترین شکایات در مورد مشکلات دور چشم،تیرگی دور چشم است.گاه این مشکل را حتی در
537.png
    برای زیبا تر شدن دست و پاها باید این مراحل را انجام دهید: ۱-چهار قطعه پارافین جامد را درون ماکروفر یا روی اجاق گاز ذوب کنید. ۲-این مخلوط را درون مرطوب کننده ی غلیظی بریزید و خوب مخلوط کنید.   ۳-یکی از پاهای خود را برای سه بار درون پارافین گرم فرو ببرید.بین دو
536.png
    آرامش جزئی مهم و قابل توجه در زندگی است که نه تنها دراین مورد خاص بلکه در تمامی موارد زندگی ، بود و نبودش تاثیر مثبت و منفی خود را خواهد گذاشت . حتما گاهی برایتان اتفاق افتاده که به هر دلیلی ،یا در اثر عجله وکمبود وقت ویا عصبی بودن واسترس واضطراب وقتی چهره تان را
534.png
    بعضی از عیب های ظاهری در دست و صورت و شکل اندام باعث می شود که شخص خود را زشت بپندارد و در نتیجه اعتماد به نفس خود را از دست بدهد و از خود خجالت بکشد و فکر کند که در نظر دیگران زننده است. دختری که اندازه دهان و بینی او با ملکه زیبایی تازه بر گزیده سینما مطابقت ندارد خود
533.1.png
    با این تمرین ها شما می توانید باسن خود را در چهار هفته و تا ۲ اینچ کم ،سفت،زیبا و شکل دار کنید. •زمان کل تمرین : ۴ هفته •زمان هر تمرین : ۲۰ دقیقه ۱)Standing Glute Toner طبق تصویر بایستید پاها را به اندازه عرض شانه باز کنید دست های خود را پشت صندلی حائل
529.jpg
    محققان دانشگاه کلمبیا در تحقیقات خود دریافتند که افراد معمولاً ویژگی های شخصیتی کسانی را که از لحاظ جسمی زیبا و جذاب هستند با دقت بیشتری نسبت به سایر افراد تشخیص می دهند. به گزارش گروه علمی پژوهشی باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران “ایسکانیوز”، به نقل از
527.1.jpg
    اکثر خانمها دوست دارند که سینه هایشان را بزرگتر کنند. شاید شما هم یکی از آنها باشید.  فایده ورزش، ایجاد تصور سینه هایی سفت و برجسته و شکافی عمیقتر، بکمک تقویت عضلات زیر سینه ها است. تمرینهای زیر را یا دمبلهای ۵ تا ۱۰ پوندی (حدود ۲٫۵ تا ۵ کیلوگرم) آغاز کنید. هر تمرین
526.jpg
    لنزهای گربه‌ای، لنزهای رنگی، لنزهای عروسکی و تازگی‌ها هم لنزهای چرخی و… اگر اهل خرید و استفاده از لنزها باشید، حتما لنزهایی را در بازار دیده‌اید که سایز آنها از سایز عنبیه چشم بزرگ‌تر است؛ لنزهایی که شاید زیبا باشند و چشم‌ها را درشت‌تر نشان دهند
521.1.png
    هماهنگی یا هارمونی به معنای “چیدمان مطبوع اجزاء یک کل” است و وجود آن در تمام مظاهر زندگی از موسیقی، شعر، رنگ یا حتی یک کیک زیبا، جلوه می کند. از نظر دیداری، هماهنگی، در چیزی است که موجب لذت چشم می شود. این هماهنگی بیننده را مجذوب کرده و احساس نظم و تعادل را در
516.png
    لب های خشکی زده به لب های پوسته پوسته شده ،ترک خورده و خشکی و گفته می شود که بیشتر افراد سالی چند بار آن را تجربه می کنند.در این پست چند راهکار برای رفع خشکی لب ها پیشنهاد می شود: استفاده از عسل و وازلین : عسل به خاطر طبیعی بودن ، یک مرهم فوق العاده و یک عامل ضد
514.png
    حتما آرایش زیبا و ملایم خیلی ها نظر شما را جلب کرده است . چه فرقی بین آرایش آنها و شما وجود دارد که نگاه بر روی آنها می ماند و اثری دلنشین ایجاد می کنند نه حالتی زننده و تند. راز آن در دانستن رنگها و هارمونی بین آنها است .اینکه کدام رنگ با کدام رنگ می تواند در یکجا
513.png
    سیاهی دور چشم در میان برخی اقوام شایع‌تر است. به عنوان مثال در هند و پاکستان این حالت نسبت به اقوام اروپایی و حتی سایر اقوام آسیایی شایع‌تر است. در ایرانیان هم هاله‌ای از این سیاهی وجود دارد، اما این سیاهی به مذاق بسیاری خوش نمی‌آید و به دنبال راهی برای
505.jpg
    ویتامین‌ها ترکیب‌های آلی هستند که به مقدار خیلی کم، برای سوخت و ساز مواد غذایی، اعمال حیاتی بدن، رشد و نمو و تندرستی ضرورت دارند. تغذیه ناقص و رژیم غذایی نامتناسب، سبب کمبود یا فقدان یک یا چند ویتامین می‌شود که باعث ایجاد بیماری‏های مختلف خواهد شد. برخی از
502.jpg
    زیورآلات در ملل مختلف زیورآلات از دیرباز مورد توجه و علاقه افراد به ویژه خانم‌‌ها از هر قوم و ملتی بوده و هست. هر خانمی با توجه به فرهنگ، سنن، آداب و رسوم خود از آنها در مواقع خاص استفاده می‌کند. به همین منظور به برخی از کشورها سر زده‌ایم و طرز استفاده از
500.jpg
    خالکوبی یا تاتو چیست؟خالکوبی عبارت‌ است از ایجاد یک علامت یا شکل پاک‌ نشدنی روی پوست که با وارد کردن رنگ به داخل پوست از طریق سوزن یا سایر وسایل نوک تیز انجام میشود.   انجام تاتو چه عوارضی دارد؟ بدلیل اینکه این کار از طریق فرو کردن سوزن انجام میشود احتمال
494.jpg
    این توصیه‌ها را می‌توان به طور کلی به تمام افراد قد بلند داشت؛ چه زن؛ چه مرد اما مهم این است که بدانید شما با این توصیه‌ها کوتاه نمی‌شوید اما کوتاه‌تر و مهم‌تر از آن متناسب به نظر می‌رسید. ۱ خانم‌های قد بلند می‌توانند از کمربندهایی که عرض
492.png
    این مشکل خیلی از افراد است: خیلی از افراد واقعاً نمی توانند عکس های خودشان را تحمل کنند و احساس می کنند که در عکس ها، بدترین قیافه و وضعیت ممکن خود را پیدا می کنند. این مشکل در خانم ها بیشتر دیده می شود اما به این معنی نیست که آقایان نخواهند هر چند وقت یکبار عکسی
491.jpg
    ا سرد شدن هوا، نه تنها نوع مراقبت از پوست تغییر می‌کند، بلکه اکثر خانم‌ها نوع آرایش خود را نیز با تغییر فصل، عوض می‌کنند. زمستان فصل درخشان و مسحورکننده‌ای است پس نیاز به آراستگی بیشتر دارد. خانم‌هایی که به مُد اهمیت می‌دهند می‌دانند که در این فصل
490.jpg
    انتخاب نوع گوشواره‌ بر چهره خیلی تاثیرگذار است. اگر گوشواره‌ای مناسب با چهره‌مان انتخاب کنیم می‌‌توانیم نقایص صورت‌مان به میزان قابل‌توجهی کم کنیم. گوشواره‌ای که انتخاب می‌‌کنیم باید با فرم چهره ما تضاد داشته باشد، گوشواره‌های آویخته
485.jpg
    • آیا استفاده از گوشواره می‌تواند سبب عفونت شود؟ کسانی که از گوشواره‌های غیرطلا استفاده می‌کنند ممکن است دچار حساسیت شوند و محل اتصال گوشواره به گوش دچار اگزمای حاد، همراه با قرمزی‌، خارش و ترشح شود. این اگزما اگر فوری درمان نشود باعث ایجاد عفونت هم
483.jpg
    خیلی‌ها در زندگی خود خواهان آرامش هستند اما اغلب این آرامش دست‌نیافتنی به نظر می‌رسد. حتی کسانی که در زندگی خود به ثروت وموفقیت‌های مادی می‌اندیشند و درنهایت هم به آن دست می‌یابند، احساس می‌کنند که واقعاً شاد نیستند. آنها هنوز مضطرب، عصبی و در حال
482.jpg
    هدف از تغذیه درست رساندن بدن به حداکثر سلامت ممکن است اما اگر کنار آن زیبا هم شویم کسی اعتراض نخواهد داشت. خانم‌ها مبالغ هنگفتی را برای زیباتر شدن هزینه می‌کنند اما شاید باور نکنید مواد غذایی نظیر اسفناج، خشکبار، کرفس و حتی گوجه ‌فرنگی لوازم آرایش ارزانی
481.jpg
    افلاطون معتقد بود که زیبایی نوعی هماهنگی، تناسب و تعادل بین اجزای یک پدیده با کل آن است که به وسیله انسان شهود می‌شود. در طب امروز توجه به اهمیت سلامت روانی افراد به آن پایه رسیده که بسیاری از افراد نه به خاطر شکستگی و نه به خاطر عفونت بلکه به خاطر اصلاح وضع ظاهری
479.jpg
    چینی‌ها معتقدند که بامبو گیاهی خوش‌یمن است و این روزها این تفکر شرقی به کشورهای غربی نیز سرایت کرده است. سختی این گیاه سمبل سلامت و تندرستی بیشتر می‌باشد. بامبو بیشتر شبیه یک مینیاتور است و در مقایسه با سایر گیاهان شکلی عجیب‌تر و متمایز تر دارد؛ به همین
478.jpg
    ــام طــلا (Gold) از واژه لاتـیـن «aurum» به معنی طلوع گرفته شده است. طلا فلزی است گرانبها که در صنایع گوناگون، از جمله علوم پزشکی و داروسازی کاربردهای متعددی دارد. این فلز به خاطر زیبایی، کمیابی و پایداری در تمام طول تاریخ مورد توجه بشر بوده و ابتدا بیشتر جنبه تزئینی و
474.jpg
    شرح ماجرا: کاش ما هم پولدار بودیم و من می‌توانستم بینی‌ام را عمل کنم. چقدر زشت است وتوی ذوق می‌زند، از دست این بینی لعنتی خسته شدم. اینها حرف‌های رویا بود که هرروز جلوی آیینه با خودش تکرار می‌کرد. مادرش هر روز او را از گوشه در نگاه می‌کرد و می‌گفت آخه
476.jpg
    مقوله زیبایی از موضوعات جذاب و مورد علاقه اقشار مختلف جامعه به‌ویژه خانم‌ها است، این جذابیت همواره بازار لوازم آرایشی و بهداشتی با منشأ شیمیایی، که آثار زیانباری را نیز می‌تواند در پی داشته باشد، پررونق ساخته و این در حالی است که در طبیعت موادی، با منشأ
475.jpg
    معمولا اولین چیزی که هرکس را به سمت آیینه می‌کشاند، دیدن چهره است. گرایش فطری انسان به زیبایی بیشتر، امری است انکارناپذیر؛ ولی این زیبایی فقط به صورت محدود نمی‌شود. برخی از خانم‌ها به سلامت پوست و زیبایی چهره خود  اهمیت بسیاری می‌دهند، ولی از وضعیت
473.jpg
    تاریخچه جوان‌سازی صورت با طب سوزنی به چند هزار سال قبل و استفاده چینی‌ها از طب سنتی چین و طب سوزنی برای جوان و زیبا نگهداشتن امپراطورها و شاهزادگان بر می‌گردد. در سال‌های اخیر با پیشرفت‌های صنعت زیبایی درکشورهای اروپایی توجه زیادی به کاربرد طب سوزنی در
470.jpg
    در دهه ۶۰ در غرب دامن های خیلی کوتاه مد شد وبسیاری از خانم ها ترجیح دادند تا به جای پوشیدن جوراب از ساق جورابی‌های بلند استفاده کنند، در نتیجه برای رقابت با ساق ها، طول جورابها خیلی بلندتر از معمول شد تا برای پوشیدن با دامن های کوتاه مناسب باشد، اما در اثر این
469.1.jpg
    خلاصه: با این دو حرکت، افتادگی بازوهایتان را جبران نمایید! فصل گرما و تی-شرتهای آستین کوتاه آغاز شده است. ناحیه پشت بازو، یکی از نواحی تجمع چربی در بدن خانمها است. اما با کمی تمرین، می توان آنرا در کوتاهترین مدت ممکن، زیبا، قوی، و خوش حالت کرد. در ادامه، دو تمرین
463.jpg
    تیرگی و کبودی پوست پلک بیشتر جنبه ارثی دارد ولی التهابات و حساسیت وخشکی پوست خستگی مفرط وکار بیش از حد با چشم و کمبود ویتامین c ، آنتی اکسیدانها سبب اختلال گردش خون مویرگی شده ودر نتیجه کبودی و تیرگی پلک را فراهم میکند: محصولات طبیعی نظیر : . گوجه فرنگی خام . گل
459.jpg
    چندین تغییر کوچک در برنامه غذایی، می‌تواند تأثیر قابل توجهی در بهداشت دهان و سلامت دندان داشته باشد. شاید همگی شما مسواک بزنید، از نخ دندان استفاده کنید و به‌طور مرتب نزد دندانپزشکتان بروید، ولی آیا تا به حال به چیزهایی که می‌خورید و تأثیر آنها بر سلامت
457.jpg
    چین و چروک‌های اطراف لب همیشه یکی از علائم اصلی پیری و متاسفانه امری اجتناب‌ناپذیر هستند؛ ولی با استفاده از برخی شیوه‌ها می‌توان تا حد زیادی از این چین و چروک‌ها کاست؛ هر چند نمی‌توان به‌طور کامل آنها را برطرف کرد. چین و چروک‌های اطراف لب یا به
455.jpg
    قدم اول- بهترین موقع برای اصلاح صورت از اصلاح صورت به عنوان اولین کاری که از خواب بیدار میشوید اجتناب کنید. به پوست خود این فرصت را بدهید تا از خواب بیدار شود. در این مدت پفی صورت شما که به علت جمع شدن آب زیر پوست به وجود آمده است پایین میاید و شما میتوانید اصلاح
453.1.jpg
    خلاصه: با انجام ۴ حرکت، ضمن تراشیدن چربیها و شکل دادن به عضلات پشتتان، سطح آمادگی جسمانیتان را هم افزایش دهید. آیا فکر می کنید از وقتی مرز ۴۰ سالگی را پشت سر گذاشته اید، تاثیر جاذبه بر اندامتان نمایان تر شده است؟ در ادامه، اخبار خوشی درباره عضلات سرینی (باسن)
452.jpg
    امروزه پزشکان توصیه می‌کنند که از گوشت و فرآورده‌های گوشتی کمتر استفاده کنیم؛ اما در این صورت چه راهی برای دریافت پروتئین وجود دارد؟ در پاسخ باید گفت، انواع لوبیا و حبوبات به میزان فراوانی پروتئین و همچنین فیبر دارند؛ در حالی‌که حاوی چربی کمی هستند و
449.jpg
    همه می‌دانیم که آرایش غلیظ و به‌ روز نکردن مدل موها باعث می‌شود پیرتر به نظر برسید. اما بعضی انتخاب‌های دیگری هم در لباس پوشیدن هست که سالها به سنتان اضافه می‌کند. خوشبختانه چنین اشتباهاتی قابل اصلاح هستند. دامن راسته گشاد: هدف از پوشیدن دامن‌های
447.jpg
    گاهی اوقات، وقتی که صبح از خواب بیدار می‌شوید و خود را در آیینه می‌بینید، با تعجب متوجه دو کیسه پر از باد در زیر چشم‌های‌تان می‌شوید! این مساله آنقدر آزارتان می‌دهد که آرزو می‌کنید کاش می‌توانستید امروز از خانه بیرون نروید و کسی شما را با این
445.jpg
    یکی از شکایات شایع بیماران خصوصا بانوان، شاخص خشکی‌های کوچک یا ترک‌های شدید کف پا می‌باشد. این ضایعات به دو دسته «فیزیولوژیک و بیماری‌های پوستی» طبقه‌بندی می‌شوند. فیزیولوژیک در مناطقی که آب و هوای خشک دارند به دلیل کمی رطوبت هوا و تابش نور خورشید
443.jpg
    کارشناسان شیک پوش جهان برای خوب لباس پوشیدن راهکارهایی ارائه داده اند که خلاصه آنها را جمع کرده ایم و در این مقاله در اختیار شما گذاشته ایم : رنگ هایی را که به شما نمی آید ، نپوشید : ممکن است شما یک ژاکت آبی فوق العاده خوشرنگ و عالی بخرید ولی زمانی که آن را مقابل
438.1.jpg
    خلاصه: ۳ حرکت برای شکل دادن به شانه ها و تناسب اندام یکی از رموز تناسب اندام، بالاتنه ای قوی است. بسیاری از خانمها، یک جزء مهم تناسب بالاتنه، یعنی شانه هایشان را، فراموش می کنند. با ورزیده شدن عضلات سرشانه، کارهای قدرتی روزمره را آسانتر انجام می دهید، افتادگی
430.jpg
    ترک خوردن پاشنه پاها نشان‌دهنده این است که به اندازه کافی به آنها توجه نمی‌شود. این ترک‌ها خطوط بریده منظمی هستند که معمولاً روی لایه سطحی پوست ایجاد می‌شوند، اما گاهی اوقات عمیق‌تر شده و به لایه میانی پوست نیز سرایت می‌کنند و فرد دچار درد در
427.jpg
    اصولا همه آقایان و خانم‌ها، وقتی می‌خواهند از لحاظ فیزیکی زیبا باشند، فقط به ظاهرشان توجه می‌کنند. آنها دائم نگران ظاهرشان هستند؛ به‌خصوص وقتی با فرد خاصی قرار ملاقات دارند! خانم‌ها بیشتر به چهره‌شان می‌رسند و سعی می‌کنند با پوشیدن
424.jpg
    همه ما دوست داریم که دیگران دوستمان بدارند و در دل‌شان همیشه باقی بمانیم. جذاب بودن خواسته هر فردی است و راه رسیدن به آن داشتن خلق و خوی خوش است. وقتی که به خاطرات گذشته و افرادی که تا به حال با آنها رابطه داشته‌ایم فکر می‌کنیم، درمی‌یابیم که ماندگارترین
422.jpg
    در این فصل گرم هیچ‌چیز بیشتر از یک ماسک طبیعی نمی‌تواند پوست شما را سرحال کند، یک ماسک ساده و ارزان با یک میوه خوشمزه که این روزها در بیشتر خانه‌ها پیدا می‌شود، به‌خصوص وقتی بعد از یک روز گرم به خانه می‌رسید و احساس می‌کنید از روی پوست‌تان آتش
420.jpg
    هیچ فکر کرده اید که بنیان و اساس اکثر خستگی ها و بی حوصلگی هایتان را باید در خودتان جست وجو کنید؟ آیا می دانید که اگر احساس خوب، و حال و هوای دلچسب و گوارایی ندارید، قبل از هر چیز باید آن را در نگاه و نگرش خود نسبت به خود، دیگران و زندگی، جست وجو کنید؟ اگر بلی، پس
419.jpg
    در قدیم عقیده بر آن بود که هر خانم بارداری بهتر است میوه‌هایی نظیر هلو و به بخورد تا کودکی زیبا به دنیا آورد. آنها چنین استدلال می‌کردند که خوردن این میوه‌ها به دلیل عطر و طعم منحصر به فردی که دارند، موجب طراوت و زیبایی هر چه بیشتر نوزاد می‌شود و این حالت
416.jpg
    تیره گی زیر چشم و یا دور چشم در اکثر موارد با پف نیز همراه است مقاله ذیل از زبان دکتر مائو پزشک چینی است شاید بتوانید تا حدی این مشکل را حل کنید.حلقه سیاه دور چشم در واقع یک خصوصیت ارثی است و از آنجایی که پوست موجود در این ناحیه... هشت روش طلایی برای کاهش تیر گی زیر
415.jpg
    براي براق تر کردن سفيده ي چشم، مي توانيد مداد چشم آبي کمرنگ زير چشم ها بکشيد. سايه هاي آبي هم اگر به ميزان کم زير چشم استفاه شود اينکار را به خوبي انجام ميدهد...... - کريسکو، کره ي مخصوص تردکننده ي شيريني، راز بزرگ زنان زيباست. از اين ماده مي توانيد براي پاک کردن
411.jpg
    ديدن خطوط چين و چروك روي صورت در آينه براي همه با منظره غم انگيزي است. اكثر ما حساسيت ويژه اي نسبت به پوست خود خصوصا پوست صورت داريم. با وجود همه مراقبت ها و روشهايي كه براي جلوگيري از بروز چين و چروك... خطوط اطراف لب چگونه درمان می شوند؟ خطوط اطراف لب چگونه
410.jpg
    این دارو تنها باید روزانه روی مژه های بالایی زده شود (برای مژه های پایینی غیر قابل استفاده است). تاثیر آن بعد از 8 هفته قابل ملاحظه خواهد بود و بعد از 16 هفته به اوج می رسد. استفاده از این دارو باید ادامه دار باشد آیا در آرزوی داشتن مژه بلند هستید؟ بسیاری از
402.jpg
    با بالا رفتن سن ناخنهاي شما شکننده مي‌شود و روي دستان شما ممکن است لک هايي ناشي از آفتاب بوجود آيد ما راهکارهايي براي زيباتر شدن دستان شما داريم مشکل : ناخنها بسيار سست و شکننده است و زود مي‌شکند.... با بالا رفتن سن ناخنهاي شما شکننده مي‌شود و روي دستان
399.jpg
    پوست زير چشم به دليل نازک بودن يکي از ظريف ترين قسمت هاي بدن است. مقدار زيادي عروق خوني در ناحيه حساس و آسيب پذير چشم ها وجود دارند که اگر اين عروق خوني مسدود شوند به ظاهر شدن حلقه هاي سياه اطراف چشم کمک مي کنند. لايه هايي از چربي و عضلات، اطراف چشم را در بر گرفته
389.jpg
    چشم‌های شما آرایشتان را تعریف می‌كند؟سوال: آیا من می‌توانم با سایه زدن به پلك‌هایم مشخصه دیگری ببخشم؟ ( پلك‌های من كمی افتاده به نظر می‌رسد.)جواب: شما می‌توانید با استفاده از سایه‌هایی به رنگهای قهوه ای و زغالی آرایشتان را طوری انجام دهید كه
383.jpg
    براي آنکه از زندگي لذت ببريد و شادتر باشيد، نيازي نيست تغييرات بزرگ و اساسي در زندگي‌تان ايجاد کنيد. با 10 راهکار ساده و کوچک هم مي‌توانيد شادي را به زندگي خود هديه دهيد. 1 . ماهيچه‌هايتان را قوي کنيدقوي کردن ماهيچه‌هاي بدن به ويژه ماهيچه‌هاي کمر و
376.jpg
    متخصصان تغذیه می‌گویند 7 غذا هست که حتما باید از مصرف آنها اجتناب کرد و مخصوصا سالمندان باید از مصرف آنها خودداری كنند......فست‌فود:لازم نیست در مورد غذاهای آماده زیاد صحبت کنیم، چرا که بیشتر افراد در مورد مضرات آنها زیاد شنیده‌اند. تنها یک جمله کافی است.
366.jpg
    برخلاف تصور بيشتر خانم‌ها، داشتن ظاهري آراسته کار چندان سخت و پيچيده‌اي نيست. پول زيادي هم لازم ندارد. به نظر کارشناسان، بيشتر خانم‌ها اگر چند راز کوچک و اساسي زيبايي را بدانند، با به کار بردن آنها و بي اين‌که هزينه گزافي صرف کنند، مي‌توانند به ظاهر
364.jpg
    با استفاده نادرست از مرطوب‌کننده‌ها و چرب‌کننده‌های‌ آرایشی ممکن است بخشی از پوست دست‌های شما خشک بماند. اگر می‌خواهید از مرطوب‌کننده‌ها حداکثر استفاده را ببرید، این مراحل را به ترتیب زیر به خاطر بسپارید:   1- مرطوب‌کننده را کف
359.jpg
    گاهي آدم در كوچه و خيابان افرادي را مي‌بيند كه با ديدن آرايش آنها اولين چيزي كه به ذهنش مي‌رسد يا اين است كه طرف، آئينه‌اي دم دست نداشته و يا اينكه صورتش را با موم نقاشي اشتباه گرفته كه اينطور خود را كرده است! البته ما اصلاً قصد نداريم كه در مورد آثار اجتماعي
357.jpg
    در ميان رايحه ها بيش از هر چيز رايحه پرتقال، بهارنارنج، درخت كاج، چوب صندل و نعناع به دليل خنك بودن، حس تازگي به به انسان منتقل مي كنند و براي تابستان پيشنهاد مي شود. با اينكه بر روي شيشه عطر و ادوكلنها هيچ اثري از نوع تركيبات معطر آن ديده نمي شود، ولي شناسايي
352.jpg
    تا به حال زیاد در مورد ابروها صحبت کرده‌ایم اما یکی از مشکلاتی که عده‌ای از خانم‌ها با آن روبه‌رو هستند، رشد نکردن ابروها یا کم‌پشت‌شدن آنهاست. این اتفاق ممکن است در پی نازک‌کردن (حتی بعد از یک‌بار) یا تراشیدن ابرو (که این روزها سالن‌های زیبایی
350.jpg
    شما همان‌قدر جذاب هستید که می‌خواهید باشید. اگر شما احساس جذاب بودن بکنید دیگران هم شما را جذاب خواهند یافت. هم‌چنین اگر خود را غیر جذاب بدانید دیگران نیز شما را جذاب نمی‌بینند. همه‌ی شما علاقه‌‌‌مندید که درباره‌ی خودتان احساس خوبی داشته
347.jpg
    پف زیر چشم تشکیل کیسه و افتادگی پوست دور چشم ها اصولا ارثی بوده و معمولا با بالا رفتن سن به وجود می آید هر چند که زودتر هم ممکن است ایجاد گردد. در حالت عادی پوست این مناطق ظریف تر بوده و به زیر پوست محکم چسبیده نیست. به تدریج که شخص پیر می شود برخی از عضلات و بافت
344.jpg
    گاهی برخی از کارهایی که انجام می‌دهیم و گمان می‌کنیم در زیباتر شدن ما موثرند می‌توانند در طولانی‌مدت زیبایی ما را گرفته یا آن را تحت‌الشعاع قرار دهند. در اینجا به ۵ عادت اشتباهی اشاره می‌کنیم که می‌توانند برای زیبایی شما مضر باشند. ۱/ مالدین
340.jpg
    تیتر : چگونه ابروهايي پرپشت داشته باشيم. خلاصه : تا به حال زیاد در مورد ابروها صحبت کرده‌ایم اما یکی از مشکلاتی که عده‌ای از خانم‌ها با آن روبه‌رو هستند، رشد نکردن ابروها یا کم‌پشت‌شدن آنهاست. متن کل خبر : این اتفاق ممکن است در پی نازک‌کردن (حتی
339.jpg
    برخلاف تصور بيشتر خانم‌ها، داشتن ظاهري آراسته کار چندان سخت و پيچيده‌اي نيست. پول زيادي هم لازم ندارد. به نظر کارشناسان، بيشتر خانم‌ها اگر چند راز کوچک و اساسي زيبايي را بدانند، با به کار بردن آنها و بي اين‌که هزينه گزافي صرف کنند، مي‌توانند به ظاهر
336.jpg
    1) طریقه درست سوهان زدن ناخن‌ها‌ را بیاموزید. برای جلوگیری از سست شدن و شکسته شدن ناخن‌ها‌، با یک سوهان ناخن ازیک سو آنها را سوهان بزنید. سوهان زدن از جهات مختلف آنها را سست کرده و باعث می‌شود که ناخن‌ها‌ شکننده شوند. 2) لاک‌ها‌ را به آرامی پاک
319.jpg
    13 درس درباره زیبایی که مادران ما درباره آنها حق داشتند! 1."غداهای بی ارزش پوست شما را خراب می کند:" معمولا در قدیم معتقد بودند که رژیم های غذایی هیچ تاثیری روی پوست ندارد. اما تحقیقات جدید انجام شده در دانشکده پوست ایالات متحده نشان می دهد که افرادی که در رژیم
312.jpg
    وقتي به يک مهماني دعوت مي شويد، چگونه موهاي *تان را آرايش مي کنيد؟ آيا به آرايشگاه مي رويد و کلي پول را فداي آرايش موهاي تان مي کنيد، يا با بابليس، موهاي تان را فر مي دهيد و يا باد داغ سشوار را براي صاف کردن موهاي تان انتخاب مي کنيد؟ خلاصه، اگر زياد با اين دو وسيله
308.jpg
    عینک همواره باید زیبایی طبیعی فرد را تقویت کند اما هرگز نباید بر آن پیشی بگیرد. عموما، بایستی آرایش چهره منطبق با شکل و رنگ عینک صورت پذیرد. بطور کلی برای نیل به تناسب و زیبایی بیشتر، عینک باید مشخصات زیر را دارا باشد:   1)عینک نباید ابروها را بپوشاند؛ بلکه لبه
305.jpg
    همه ما دوست داريم بهترين باشيم و تا آنجا که مي*توانيم زيبا به نظر برسيم. اغلب افراد پول زيادي براي خريد محصولات آرايشي و زيبايي و تزئينات خانگي مي*پردازند. راههاي ساده اي براي زيبا شدن وجود دارد که بسادگي مي*توان بوسيله لوازمي که در منزل در دسترس است به آن دست
303.jpg
    زیبایی در سادگی است این روزها شیک بودن دیگر در استفاده زیاد از لوازم آرایش نیست بلکه در سادگی است. از حداقل لوازم آرایش استفاده کنید و در خانه هم کمتر این مواد را به کار ببرید. حجم کمتر کرم‌ها و پودرها در صورت حتی موجب زیبایی بیشتر هم می‌شود.
295.jpg
    جسیکا البا یکی از خوش اندام ترین هنرپیشه های هالیوودی می باشد که می توان نام برد. این مقاله را بخوانید تا با رازهای رژیم او آشنا شوید تا همیشه مانند جسیکا آلبا خوش اندام باشید.   1. او برای صبحانه از مواد با پروتئین فراوان از جمله املت سفیده تخم مرغ، میوه و پنیر
286.jpg
    گاهی اوقات با اینکه سعی کرده اید خیلی دقیق و تمیز مژه مصنوعی را بر روی پلک چشمها نصب کنید اما باز با فاصله افتادن بین مژه های اصلی خودتان و مژه مصنوعی روبرو شده و مجبور به برداشتن آنها شده اید و همین سبب نا مرتب شدن آرایش چشمانتان شده است . برای اینکه مژه مصنوعی
284.jpg
      ظرف مدت کوتاهی به جذاب ترین دختر دنیا تبدیل می شوید برای اینکه آرایش زیبایی انجام دهید لازم نیست لوازم آرایش متنوع و متعددی داشته باشید.مهم این است که این لوازم از کیفیت بالایی برخوردار باشند. نکاتی در مورد لوازم آرایشی: استفاده از لوازم آرایش خوب و
282.jpg
    جوان ماندن آسان تر از آنست که فکرش را بکنيد. تغييرات کوچکي در زندگي روزمره‌ي خود بدهيد، فوت و فن هاي جديدي را بکار گيريد و به پيشواز ظاهري جوان برويد. در طي مقالاتي 100 راه ساده براي دور نگه داشتن سالهاي پيري وجود دارد. ديگر نيازي به بوتاکس نيست.در اين قسمت به نکات
273.jpg
    18 توصیه زیبایی بانوان لازم نیست برای زیبا دیده شدن حتماً چشمتان را در سایه و گونه هایتان را در رژگونه غرق کنید. این مقاله به شما نشان می دهد که چطور سایه ها و شکل های طبیعی صورتتان را... اول از همه اینکه، زیبایی همیشه از درون افراد نشات می گیرد. بهترین راه برای
269.jpg
    راهکارهایی برای زیبایی جاودانی: بهترین فنون Bobbi Brown برای یک عمر زیبایی: Bobbi Brown یک آرایشگر مشهور و نویسنده پرفروش ترین کتب زیبایی و همچنین در کار تجارت لوازم آرایشی هم می باشد. هنگامیکه هر صبح خود را در آینه بر انداز می کنید پوست شما اولین چیزی است که در صورتتان
267.jpg
    آیا می دانید عینک هایی که خانمها و آقایان استفاده می کنند باید دارای رنگ های متفاوتی باشد اما به چه رنگی و چه دلیلی ؟ یک اپتومتریست گفت: عینک‌های آفتابی با رنگ قهوه‌ای برای زنان و رنگ خاکستری برای مردان مناسب‌تر است چرا که هماهنگی بیشتری با سلولهای چشمی
262.jpg
    می توان برای داشتن خطی چشمی تمیز و زیبا پیشنهاد کرد که در ابتدای کار بهتر است کمی ریمل بر روی مژه های بالا زده تا هم فاصله ی بین مژه ها را باز کرده ... از آنجایی که کشیدن خط چشم بستگی به فرم و حالت چشم و البته درشتی و ریزی آن دارد و اکثر خانمها پس از مدتی به اینکه چه نوع
258.jpg
    بعضی وقتها خواسته ونا خواسته و بدون آنکه متوجه باشیم اخم می کنیم آن هم درست زمانی که اصلا لازم نیست مثل تماشای تلویزیون ،رانندگی ،گوش کردن دقیق به صحبت دیگران ویا رادیو ودر معلمان هنگام تصحیح برگه ها وحتی همین الان هنگام کار با کامپیوتر. این اخم های نا خواسته در
254.jpg
    1. با استفاده از لاک پاک کن، لاک هاي قديمي ناخن هاي پاي خود را پاک کنيد. 2. پاهاي خود را در تشتي از آب گرم فرو بريد و ماساژ دهيد تا استرس از آن ها دور شود. 3. ناخن هاي خود را کوتاه کنيد. 4. ناخن هاي خود را با استفاده از يک سوهان ناخن با حرکات ملايم به يک سمت مدل
252.jpg
    سیاهی دور چشم چرا به وجود می‌آید؟ چرا وقتی به اندازه‌ی کافی می‌خوابیم و زندگی‌مان از تعادل برخوردار است، تیرگی اطراف چشم از بین می‌رود یا کمتر می‌شود؟ چه راه‌هایی برای رفع یا کاهش این تیرگی وجود دارد؟ تیرگی دور چشم به رنگ‌های مختلف دیده
243.jpg
    ▪ کرم ضدآفتاب کرم نیتروژنه آلتراشیر، با SPF۸۵ از پوست شما در برابر اشعه های مخرب خورشید محافظت می کند. ▪ لوسیون بدن این لوسیون به بازسازی و ترمیم پوست کمک می کند. ▪ کرم مرطوب کننده این کرم مرطوب کننده، مخصوص روز است و باعث درخشندگی و آب رسانی به پوست می
235.jpg
      بر طبق فرهنگ لغت عسل ماده‌اي شیرین و زرد رنگ است كه زنبورهای مختلف از شهد گل‌ها تهیه می‌كنند اما جدا از اینكه عسل به عنوان یك ماده غذایی به شمار می‌آید، آیا می‌دانستید كه عسل یكی از قدیمی‌ترین و موثرترین مواد برای كمك به زیبایی است؟ عسل شامل موم
221.jpg
    1. با استفاده از لاک پاک کن، لاک هاي قديمي ناخن هاي پاي خود را پاک کنيد. 2. پاهاي خود را در تشتي از آب گرم فرو بريد و ماساژ دهيد تا استرس از آن ها دور شود. 3. ناخن هاي خود را کوتاه کنيد. 4. ناخن هاي خود را با استفاده از يک سوهان ناخن با حرکات ملايم به يک سمت مدل
184.jpg
    آقایون امروزی معتمد به نفس، شیک و مردانه جلوه میکنند. در این بخش ۱۰ نکته مهم جهت حفظ آراستگی یک مرد را ارائه می کنیم تا بتوانید در زندگی خود بهترین بوده و مورد تحسین و تمجید خانمها قرار گیرید. این حال تحولات در آقایون ادامه خواهد یافت… نکته ۱: اگر همیشه
179.jpg
    لبها قسمت کوچک و قرمز رنگ و بدون مویی هستند که در حد فاصل بین پوست صورت و مخاط دهان قرار دارند. این پوشش نازکتر از پوست بوده و فاقد غدد بزاقی مخاط دهان می‌باشد بنابراین رطوبت کمی داشته و سطح آن نسبتاً خشک است. این قسمت از لب را قیطان لب یا ورمیلیون Vermillion هم
177.jpg
    صورت شما در طول روز به شدت کار می کند. شما به کمک عضلات صورت به جهات مختلف نگاه می کنید، صحبت می کنید، غذا می جوید، می خندید، اخم می کنید و شکلک در می آورید. صورت شما همچنین در معرض آسیب های عوامل محیطی، مثل نور خورشید، باد، کرم ها و لوازم آرایشی مختلف است. در صورت شما
164.jpg
  پوست بزرگترین ارگان بدن است که از 3 لایه اپیدرم، درم و هیپودرم تشکیل شده است. اپیدرم که بیرونی ترین لایه پوست است، در برگیرنده لایه های سازنده سلولهای پوستی است. درم لایه بعدی است که دارای بافت هم بند و فیبرهایی است که باعث ایجاد استحکام والاستیسیتی پوست می شود. عمقی
140.jpg
  مدتی است که ریزش ابرو پیدا کردم.البته زیاد نیست جهت پیشگیری از ریزش بیشتر از روغن بادام تلخ استفاده می کنم آیا موثر است؟ سوال دیگرم این است که بعد از زدن روغن کمی از آن به زیر ابرو و بالای پلک ها نفوذ می کند . .آیا مشکل ایجاد می کند؟ ریزش ابرو ومژه می تواند بصورت
139.gif
  مهندسی ابرو برای صورت كشیده بهترین فرم ابرو، ابروی صاف و افقی است و بدترین فرم ابرو، ابروی زاویه‌دار با ارتفاع بلند و دم‌كوتاه است. مطالعات باستان‌شناسی تاریخی و انسان‌شناسی، تایید می‌كنند كه محصولات زیبائی توسط زنان و مردان در همه فرهنگ‌ها و جوامع
124.jpg
  لیزر علاوه بر استفاده دردوره های درمانی پزشکی در از بین بردن موهای زائد بدن نیز استفاده می شود. در 2 سال گذشته بیش از 10 نوع سیستم لیزری گوناگون برای این کار در دسترس استفاده کننده ها قرار گرفته است. تقریبا اصول کار همه آنها بر پایه حرارت دادن رنگدانه ملانین در سلول
123.jpg
   این روش به نظر می رسد که تنها روش برای از بین بردن دائمی موهای زائد بدن می باشد. در این روش یک جریان برق ضعیف و معمولا همراه با یک سوزن به داخل ریشه مو و اطراف سلول مو فرستاده می شود. موها دیگر در آن منطقه رشد نخواهد کرد. انجام این روش برای هر یک مو گاهی نیاز به وقت
103.jpg
  اپیلاسیون یکی از راههای از بین بردن موهای زائد و ناخواسته می باشد. در این روش موهای زائد از ریشه کنده میشوند. مومک داغ پیلاسیون با استفاده از موم داغ رایج ترین روش از بین بردن موهای زائد در بین مردم می باشد. ابتدا موم را روی حرارت قرار داده تا به حالت مایع
69.jpg
  صورت شما در طول روز به شدت كار می‌كند. شما به كمك عضلات صورت به جهات مختلف نگاه می‌كنید، صحبت می‌كنید، غذا می‌جوید، می‌خندید، اخم می‌كنید و شكلك درمی‌آورید. صورت شما همچنین در معرض آسیب‌های عوامل محیطی، مثل نورخورشید، باد، كرم‌ها و لوازم آرایشی
67.jpg
  لبها قسمت کوچک و قرمز رنگ و بدون مویی هستند که در حد فاصل بین پوست صورت و مخاط دهان قرار دارند. این پوشش نازکتر از پوست بوده و فاقد غدد بزاقی مخاط دهان می‌باشد بنابراین رطوبت کمی داشته و سطح آن نسبتاً خشک است. این قسمت از لب را قیطان لب یا ورمیلیون Vermillion هم
54.jpg
  تاریخچه شکل گیری این روش چیست؟ بیشتر مردم آگاهند که گیاهان عناصر شیمیایی گوناگون دارند که می توان آنها را استخراج و استفاده های مفید متعدد کرد. در این روش،‌ عطر گیاه از روغن های بودار ساخته شده که در ساعات متفاوت شبانه روز به مقادیر گوناگون در اندام های
52.jpg
  سوال: هر نوع ریملی که استفاده کنم باز هم مژه هایم صاف و بی حالتند. مگراینکه مژه هایم را فر کنم . دلیلش فقط این است که مژه هایم خیلی نازکند ؟   بابی: بعضی زنان به طور طبیعی دارای مژه هایی هستند که در تمام طول روز فرخورده و
50.jpg
  با بالا رفتن سن بافت پوست نیز تغییر می کند وحتی گاهی پوست های چرب نیز خشک می شوند .قرار گرفتن در معرض تا بش نور آفتاب ،آلودگی هوا به همراه افزایش سن ومسائل درونی بدن از جمله عواملی هستند که سبب تخریب پوست در طول شبانه روز می شوند.کرم ها به طور معمول به دو دسته کلی کرم های
49.jpg
  با یک مداد همرنگ لب، کمی بالاتر از خط طبیعی لب خط لب بکشید تا دهان بیشتر جلوه کند. یک قلم موی لب را به رژ لب مورد علاقه تان آغشته کنید و روی لبها تا مرز خطی که کشیده اید بمالید. برای منعکس کردن نور و پر نشان دادن لبها از یک براق کننده متالیک استفاده کنید.
47.jpg
  * عضلات لازم برای جویدن جویدن یعنی باز و بسته شدن فكها، مانند زمانی كه آدامس می جویم و یا خمیازه می كشیم. گاهی فشارهای عصبی در فكها نگاه داشته می شوند كه می توان این فشارها را با شل كردن این عضلات كاهش داد و بر عكس در جایی دیگر دقیقاً‌با اقباض عضله حالت صورت را حفظ
46.jpg
  همه خانم های زیبا برای زیبایی خود راز مشتركی دارند. شما می توانید با كمی همت و دقت، زیبایی خود را صد چندان كنید. این كتاب مؤثرترین و منطقی ترین راه را جهت بهبود وضعیت صورتتان به شما ارائه می نماید. ورزش صورت روش طبیعی است كه به صورت شما جوانی و زیبایی را هدیه می كند.
44.jpg
  جهان امروز، جهان دگرگونی هاست؛ بسیاری از مفاهیم جا افتاده ی قدیمی، دیگر کاربرد گذشته را ندارند به‌عنوان مثال ضرب‌المثل «هر چقدر پول بدهی، آش می‌خوری» هم، در دنیای این روزها ممکن است درست از آب درنیاید. در این آشفته بازار تجارت، صرفه‌های اقتصادی،
40.jpg
  این روز‌ها نوعی كرم ضد چروك پوست كه در برخی از كشورهای آسیایی با استفاده از سم مار ساخته می‌شود فروش بسیار خوبی دارد. شركت سازنده كرم "stuns" می‌گوید؛ این كرم علاوه بر رفع چین و چروك پوست، لطافت و شفافیت گذشته آن را نیز بازمی‌گرداند. این محصول بهداشتی ـ
19.jpg
  مانكنی آرزوی خیلی از آدم‌هاست. البته برای این كار باید الفبای آن را هم دانست. با این همه نكته‌ی مهم این است كه زیبارویان در لحظه‌ی مناسب، در مكان مناسب حضور داشته باشند. اگر بخت یارشان باشد، یك شبه ره صد ساله را می‌روند! این روزها بازار مسابقه‌های
17.jpg
  کـارشـناسـان انسـتیتوزیبـائی بـریـتـانیـا بـر ایـن بـاورنـد که مهـم تـریـن مـلاک انتـخاب رنـگ لبـاس، رنـگ پـوسـت افـراد اســت. طبـق مقاله منتشر شده در Russian yahoo، افراد تیره پوست معمولاً مو و چشم های مشکی یا قهوه ای دارند و باید لباسی انتخاب کنند که با رنگ های تیره
15.jpg
  نقطه مرکزی صورت شما چشمتان است. شما می توانید برای داشتن تاثیری خوب، مستقیما به چشمان فرد مقابل نگاه کنید و بدانید که آنچه فرد می نگرد شما هستید و زیبایی درونی و بیرونیتان. اگر چشمان شما بیمار باشد و یا اینکه مشکلات بینایی داشته باشید، چشمانتان می تواند بیانگر مشکلات
10.jpg
  طبق شایعات و افسانه ها، بیشتر افکار و نظریات بدیع و جدید انیشتین در هنگام اصلاح صورت به مخیله اش خطور می کرد. اما برای اغلب مردان این تشریفات صبحگاهی به ندرت تسکین دهنده و تامل برانگیز است و برعکس ت دردناک برای زدودن موهای صورت است . که نهایتا موجب خراشیدن و زخمی شدن
927.jpg
خانم هایی که دوست دارن خوشگل تر از همیشه باشن و جلوه کنن این مطلب رو تا انتها بخونن
917.jpg
آیا شما جزء افرادی میباشید که هیچ گاه خشک نیسـتـند؟ تعرق بیش از اندازه خیلی بیشتر از آن چیزی که شما تصور می کنید رایج است
908.jpg
استفاده از ترکیبات پوستی ضد پیری امروزه بسیار رایج و شایع شده است.هرکس به دنبال پیدا کردن روشی برای حفظ جوانی و سلامت پوست خود می باشد. آیا تاکنون چیزیز در مورد ترکیبات این کرم ها و مواد شنیده
891.jpg
متاسفانه در فرهنگ جامعه ی ما چنین باب شده است که آرایش وزیبایی بیشتر به دوران نوجوانی ،جوانی وتقریبا میِانسالی اختصاص داده
888.jpg
اگر شما هم جزو آن دسته افرادى باشید كه خیلى به زیبایى خود اهمیت مى دهند، شاید تا به حال اقدام به تاتوى ابرو، تزریق براى از بین بردن چین و چروك هاى صورت و... كرده
862.jpg
اگر به زیبایی خود اهمیت می دهید و این مساله برای شما اهمیت دارد توصیه می کنیم این مقاله را بخوانید . ماسك تمیزكننده
851.jpg
*عطر درمانی روشی برای ماساژ بدن، به ویژه چهره و دست ها و پاها،‌با روغن های معطر گیاهی است.* تاریخچه شكل گیری این روش
843.jpg
جوان ماندن و شاداب به نظر رسیدن، آرزوی خیلی‌هاست و مخصوصا در میان خانم‌ها، کم نیستند آنهایی که چنین آرزویی در سر دارند و برای رسیدن به آن تلاش
842.jpg
زمستان مجلات مد پر از عکسهای مدلهایی است که ارایش چشم و لب تیره ای دارند.اگر شما هم دلتان می خواهد ارایش تیره و زمستانی داشته
841.jpg
1."غداهای بی ارزش پوست شما را خراب می کند:" معمولا در قدیم معتقد بودند که رژیم های غذایی هیچ تاثیری روی پوست
829.jpg
اقداماتی که باعث جوانتر به نظر رسیدن می شود چیست؟ در این مقاله می توانید با این نکات آشنا شوید ؟
827.jpg
چند راه ساده، که همه هم بستگی به انتخاب شخصی خود ما داره. و این ابتدای کاره. تا مرحله ای که فکر میکنیم: اصلاً چگونه دوباره جوان
824.jpg
محققان دانشگاه تورنتو با انجام آزمایشی به منظور شناسایی صورتهای زیبا توانستند نسبتهایی را برای ویژگی هایی که می توانند زیبایی را به صورت فرد ببخشند ارائه
819.jpg
سوال: خال های سیاه روی گونه هایم خال های سیاهی دارم، چکار باید بکنم؟ یکی از خال های سیاهم خیلی به چشم می آید.
802.jpg
زیبایی در سادگی است این روزها شیک بودن دیگر در استفاده زیاد از لوازم آرایش نیست بلکه در سادگی
798.jpg
1- برای داشتن لب های جذاب کلام محبت آمیز به زبان آورید. 2 - برای داشتن چشمان زیبا به زیبایی های مردم و خوبیهای آنها توجه
794.jpg
اما جدا از اینکه عسل به عنوان یک ماده غذایی به شمار می‌آید، آیا می‌دانستید که عسل یکی از قدیمی‌ترین و موثرترین مواد برای کمک به زیبایی
787.jpg
آرایشی که با اصول صحیح صورت بگیرد و نه تنها شخص را زیبا و خوش سیرت نشان دهد بلکه طوری باشد که باعث جوان تر و شاداب تر ماندن پوست و موی او نیز می شود، از چین و چروک هایی که در سنین بالاتر و به مرور در انسان پدید می
783.jpg
تمامی خانم ها مایل هستند که در مهمترین شب زندگیشان همچون الماس بدرخشند و زیباترین چهره را از خود ارائه دهند. مهمترین نکات باید مورد توجه قرار بگیرد این
769.jpg
شركت كردن در برنامه‌های ورزشی علمی باعث می‌شود تا افراد احساس جوانی
768.jpg
در عصر حاضر بیشتر افراد به دنبال این هستند که علائم پیری را از خود به دور و جوان تر جلوه کنند. امّا حقیقت این است که با گذشت سن، خیلی از آثار آن از جمله، چین و چروک های صورت و گردن، افتادگی حالت بدن، ... بیشتر و بیشتر می
765.jpg
دانشمندان امریکایی می گویند خواب کافی و مناسب شبانه ، به کاهش مشکلات ناشی از پیری کمک می
761.jpg
خیلی از خانم ها بدون آرایش، احساس لختی می‌كنند، اما اگر آرایش به طور صحیحی صورت نگیرد، صورت و آرایش مصنوعی به نظر
754.jpg
▪ ۷۰-۵۰٪ آفتابگیری در طول عمرمان پیش از ۱۸ سالگی رخ می دهد . ▪ بسیاری از پدر و مادرها تنها ۵۰٪ مقدار کافی کرم ضدآفتاب را استفاده می کنند و اغلب فراموش می کنند که آنرا پیش از پایان روز تکرار نمایند
729.jpg
یک متخصص پوست با اشاره به آغاز فصل گرما و افزایش تعرق بدن گفت: صبح‌ها بهترین زمان برای استفاده از مواد خوشبو کننده و ضد تعریق است.
723.jpg
جدا از اینكه عسل به عنوان یك ماده غذایی به شمار می‌آید،آیا می ‌دانستید كه عسل یكی از قدیمی‌ترین و موثرترین مواد برای كمك به زیبایی است؟اما چگونه باید استفاده
712.jpg
ما می خواهیم هر نوع آرایشی که برای پاییز و زمستان امسال مد شده است، را در پیش رویتان قرار دهیم. خط چشم و سایه های ملایم طلایی جدیدترین نوع میک آپ می باشند، که درخشندگی خاصی را به چهره شما ارزانی می
696.jpg
به نظر کارشناسان، بیشتر خانم‌ها اگر چند راز کوچک و اساسی زیبایی را بدانند، با به کار بردن آنها و بی این‌که هزینه گزافی صرف کنند، می‌توانند به ظاهر مطلوب خود دست پیدا
692.jpg
راه های بسیاری وجود دارد که شما ظاهر خود را بهتر کرده و زیباتر به نظر برسید. شما می توانید یک لباس کفش های جدید یا نو بپوشید ، بینی خود را عمل کنید یا وزن اضافی خود را کم کنید
675.jpg
اگر به اطراف‌تان نگاه کنید، احتمالا بسیاری از دوستان و آشنایانتان را می‌بینید که عادت‌های غلطی دارند که به پوست و مویشان آسیب می‌رساند؛ مثل کندن جوش‌ها،‌ مصرف کِرِم‌های کورتونی و یا باروهای غلطی مثل بستن نخ دور زگیل و
672.jpg
برای آنکه از زندگی لذت ببرید و شادتر باشید، نیازی نیست تغییرات بزرگ و اساسی در زندگی‌تان ایجاد کنید. با 7 راهکار ساده و کوچک هم می‌توانید شادی را به زندگی خود هدیه
660.jpg
قرن‌هاست که انسان‌ها به دنبال اکسیر جوانی هستند. کیمیاگران و پزشکان و بسیاری از افراد مدعی پیدا کردن جادویی هستند که یا انسان را جوان نگه دارد
655.jpg
نکات ساده و راحت زیر برای تابستان فوق العاده است. اگر می خواهید جذاب به نظر برسید خواندن این مقاله را به شما توصیه می کنیم.
650.jpg
عوامل زیادی می‌تواند روی سن ما تاثیر بگذارد. چند تغییر ساده در شیوه زندگی می‌تواند سال‌ها پیری ما را به تاخیر بیندازد و موجب شود که جوان‌تر به نظر برسیم و احساس بهتری داشته
647.jpg
بسیاری از خانم ها ناخواسته این اشتباهات را انجام می دهند و پوست شان پیر می شود. پرهیز از مصرف کرم‌های ضدآفتاب در روزهای تاریک زمستانی یا رفتن به رختخواب بدون پاک کردن آرایش برای پوست بسیار مضر
623.jpg
آیا شما هم دوست دارید در هر سنی که هستید جوان به نظر برسید ؟ برای رسیدن به این هدف چه باید کرد
617.jpg
آیا تا به حال دقت کرده اید چقدر خانم ها از اینکه روزی پیر شوند می ترسند؟ احتمالاٌ خیلی ها را می شناسید که سنشان را دروغ می
stories
گاهی برخی از كارهایی كه انجام می‌دهیم و گمان می‌كنیم در زیباتر شدن ما موثرند می‌توانند در طولانی‌مدت زیبایی ما را گرفته یا آن را تحت‌الشعاع قرار
stories
شما رایحه عالی مورد نظرخود را در قیمتی مناسب پیدا کرده اید، اما هر زمان که از آن استفاده می کنید، به زودی و در عرض چند ساعت بوی آن از بین می رود. چرا این اتفاق می
stories
متخصصان سوئدی می‌گویند اگر دوست دارید سالم‌تر و جذابتر به نظر برسید فقط با یك اقدام ساده می‌توانید به هدف خود دست پیدا كنید كه آن هم خواب كافی شبانه
stories
آیا برای رشد مو و برطرف کردن کم پشتی ابروها چیزی را می توان جایگزین داروهای شیمیایی کرد
stories
روانشناسان دانشگاه جینا در آلمان معتقدند كه با یك روش بسیار ساده و بدون هزینه می‌توانید بدون نیاز به جراحی پلاستیك و رفتن زیر چاقوی جراحی زیباتر به نظر
stories
بوتاکس نام تجاری سمی است که مانع از انقباض ماهیچه‌ها می‌شود و برای زیبایی استفاده می‌شوند. مدتی است گروهی از پزشکان مدعی شده‌اندکه بوتاکس میگرن مزمن را درمان می‌کند، اما آیا این ادعا درست
stories
موارد مصرف گیاهان در
stories
گروهی از پزشکان به‌تازگی دریافته‌اند به‌همان اندازه که عصبانیت می‌تواند یکی از عوامل لاغری باشد، در چاق شدن افراد هم تاثیر گذار
stories
مهمترین و حساس ترین عضو بدن که در عین حال نقش مهمی در زیبایی ایفا می کند, پوست است. بهتر است بگوییم پایه زیبایی صورت داشتن پوستی زیبا , سالم و نرم
stories
امروزه سوراخ کردن بخش هایی از بدن به منظور آویزان کردن زینت آلات در مردان و زنان رایج شده است. بخش های زیادی از بدن قابل سوراخ شدن می باشد و مشکل خاصی نیز پیش نمی آید.
stories
بخور دادن : بسیاری از کارشناسان زیبایی اعتقاد دارند که بخور دادن مهمترین اصل پاک کردن پوست است و با این روش می توان آلودگی ها را از پوست بیرون
stories
1) مایع ای به نام حمام معطر را از داروخانه تهیه کرده و براساس دستور آن مقداری در وان حمام بریزید و آب را باز کنید تا وان پر از کف شود سپس وارد آن شده و بدن را
stories
درمان جوش های غده ای:گاهی جوش های به وجود می آیند که از جنس غده ای هستند و بسیار
stories
زیبایی خود را از خود بخواهید. برای داشتن چهره ای زیبا ، یكی از مهمترین مباحث ای كه در آن موثر است داشتن ذهنی پاك و زیبا
stories
پرتغال :الف) خوردن پرتغال باعث زیبایی می شود و در التیام بخشیدن به زخم مفید است.ب) مالیدن پوست پرتغال پس از آرایش چین و چروك را از بین می
stories
روغن بادام :عالی ترین ماده برای نرم و لطیف كردن هر نوع پوستی است. علاوه بر این خارش، التهاب و حساسیت پوست را كاهش  می
stories
با وازلین تمام پا را ماساژ داده و این كار را بیشتر بر روی قسمت های خشن و زبر پا انجام
stories
لباستان را با بوی عطر معطر كنید :اگر می خواهید لباسهایتان بخصوص لباس های زیر و جوراب ها خوشبو شوند، چند قطره عطر به آبی كه این لباس ها را می شویید اضافه
stories
چگونه بوی خوش عطر را بادوام تر كنیم‌ :1- خوشبو كننده های بدن را به ترتیب زیر استعمال كنید. ابتدا ژل خوشبو كننده حمام را بزنید ، و بعد لوسیون خوشبو كننده بدن را وقتی كه كم پوست مرطوب است استفاده
stories
سركه سیب این ماده علاوه بر خاصیت اعجاب انگیزی كه روی سلامتی شما دارد، سبب نرمی و شادابی پوست می
stories
ريشه و اصل پيدايش گريم به را در دوران های ابتدائی، در مراسم آئينی می توان جست، در اين مراسم، از گريم به شكل بسيار ابتدائی استفاده می شده است.
266.jpg
چه مشتری پر و پا قرص فروشگاه‌ها و گالری‌های عطر و ادوکلن باشید و میز اتاق خواب‌تان لبریز از مارک‌ها و طعم‌های مختلف باشد، و چه همین طور از سر تفنن یا به زور سر و همسر از رایحه‌های خوشبو کننده استفاده کنید، حتماً سؤالاتی درباره عطرها برایتان پیش آمده است. سؤالاتی درباره
260.jpg
یکی از مهم‌ترین مسائلی که در این فستیوال به نمایش گذاشته می‌شود، مدل‌های متفاوت مو است. گذشته از آقایانی که به تازگی موهایشان را در آرایشگاه‌های مدرن که بیشتر مدل‌هایشان را از آرایشگاه‌های زنانه گرفته‌اند، آرایش می‌کنند، این مدل‌های گوناگون، موهای زنان است که سبب
254.jpg
شاید باورش برایتان سخت باشد ولی واقعیت این است که شادی و غم می‌توانند بر زیبایی شما بیفزایند یا از آن بکاهند. محققان می‌گویند حالات روانی ما در طول روز می‌تواند بر چهره‌ و زیبایی ظاهری‌مان اثرگذار
249.jpg
هنرمندان و متخصصین آرایشی لیستی از نکات مفید آرایشی تهیه نموده اند. رعایت این نکات و اصول اولیه و پیشرفته آرایشی برای زیباتر و طبیعی تر جلوه دادن شما بسیار راحت و آسان است.
248.jpg
این روزها مردم برای اینکه زیباتر به نظر برسند، اقدام به استفاده از محصولات آرایشی می کنند که ممکن است باعث خراب شدن پوستشان و تاثیر گذاشتن روی سلامتی جسمیشان شود. در این مقاله قصد داریم نکات آرایشی را برای شما عنوان کنیم
247.jpg
درسـت است که خبــره شدن در آرایش یک مهارت است، اما این کار هم مثل بقیــــه کارها رمز و رموزی دارد که می تواند یک چهره کاملاً عادی را بــه چهره ای جذاب و فریبنده تبدیل کند. در این مقاله قصد داریم ۱۰ مورد از مهمترین رمز و رازهای آرایـش را بـــه شما معرفی کنیم که شاید به بهره
234.jpg
برای بعضی خانم‌ها، گم شدن کیف لوازم آرایش یعنی مصیبت بزرگ؛ چون استفاده از لوازم آرایشی برایشان به عادت تبدیل شده و بعضی‌ها حتی قبل از شستن صبحگاهی صورت‌شان، اول سراغ میز آرایش می‌روند. اگر شما همچنین عادت اشتباهی دارید، بهتر است کمی روی خودتان کار کنید تا این عادت را
208.jpg
حتما شما هم در بعضی از عکس‌های عروسی دیده‌اید که عروس خانم کاملا آراسته و زیبا است ولی داماد صورتش بر اثر عرق یا چرب بودن پوست برق می‌زند یا زیرچشم‌هایش سیاه و پف کرده به نظر می‌آید و یا اگر صورتش را اصلاح کرده
207.jpg
● فرار ازپیری زودرس بدون عمل جراحی شاید اولین راه برای جوان‌تر شدن به نظر بیشتر افراد جراحی پلاستیك باشد اما این گزینه همیشه بهترین راه نیست. شما می‌توانید با تصحیح روحیاتی كه صرفاً سن شما را بالا می‌برند و به سلامتتان نیز آسیب وارد می‌سازند بدون جراحی، زمان را به عقب
206.jpg
آرایش می‌کنم ، پس هستم آرایش کردن یا نکردن؟! نه، مسئله این نیست. مشکل امروز، تنها در از بین رفتن مرزهای آرایشی و پائین آمدن سن آرایش است. رنگ‌ها زیبا هستند و زیبایی می‌آورند؛ وقتی که رنگ‌ها روی صورت مینشینند، جذابیتشان صورتکی می‌سازد که زیبا و کاملاً متفاوت با نمونه اصلی
204.jpg
● چه عطری برای چه كسی مناسب‌تر است؟ تنوع و تعدد عطرها اگرچه بسیار زیاد است، اما هر عطری برای هر پوستی مناسب نیست حتی اگر تا به امروز چنین تجربه‌ای نداشته باشید، بالاخره یك روز برای شما هم چنین اتفاقی می‌افتد كه در یك مغازه عطرفروشی، در انتخاب نوع عطر دچار تردید بشوید یا
203.jpg
۱) در دنیای مُد، عطر و اودكلن هم مثل رخت و لباس و كفش و كلاه و . . . سال به سال، نو می‌شود اما هر عطری برای هر سن وهرموقعیتی مناسب نیست. ۲) از عطرهایی مانند بولگاری، اسكادا و ایریا كه رایحه سنگینی دارند، ترجیحا در محافل رسمی استفاده
202.jpg
عطر، مخلوطی از چندین ماده شیمیایی است كه خواص بویایی دارد و رایحه خاصی را ایجاد می‌كند. عطرها معمولا به صورت محلول الكلی اسانس‌ها به بازار عرضه می‌شوند و با توجه به غلظت اسانس و درجه الكل به كار گرفته شده در تركیب آن‌ها، عناوین مختلفی مانند ادكلن،‌ ادوتوالت و ادوپارفم
201.jpg
عطر آمیزه ای از روغنهای اساسی، ترکیبات معطر، ثابت کننده و الکل می باشد. روغن های اساسی از طریق تـقـطـیر گـلهـا، گیاهان و علفها بدست می آید.اگر عصاره گیری ازطریق تـقطیر مـیــسر نباشد توسط روغنهای جاذب این کار صورت می گـیـرد مانند گل
200.jpg
قرن ها پیش از این، عطر به عنوان ماده ای برای خوشبو کردن محیط در مراسم مذهبی مصریان سوزانده می شد. در آن زمان استفاده از این مواد خوشبو تنها به آیین ها و تشریفات مذهبی اختصاص داشتند اما به تدریج از این مواد برای ساختن پماد جهت تسکین و درمان زخم های پوستی نیز استفاده شد.
197.jpg
مشاورین خانواده و روان پزشکان توصیه های مختلفی را برای زنده نگاه داشتن احساس جوانی در انسان ارائه می کنند. موراد ارائه شده در زیر از جمله این توصیه ها است که می تواند طراوت شادابی و جوانی را در زندگی شما به ارمغان بیاورد، به آنها عمل کنید.
193.jpg
آرایش كردن از زمان‌های بسیار قدیم و مخصوصا از زمانی كه مردم با دارو آشنا شدند، میان خانم‌ها و آقایان متداول بوده و آنها با علاقه فراوانی برای زیباتر نشان دادن صورت‌شان می‌كوشیدند. این هفته قرار است نگاه گذرایی بیندازیم به تقویم تاریخ آرایش، از دوران ماقبل تاریخ تا
184.jpg
برای داشتن پوست سالم، زیبا و شاداب به دنبال كرم ها و ماسك های معجزه گر نباشید. اینكه بدانید پوستتان از چه نوع پوستی است و نحوه مراقبت از آن به چه شكل است، قدم اول را برداشته
177.jpg
همه ی ما انسانها خواهان زیبایی هستیم . دوست داریم در دید دیگران انسانی آراسته باشیم . این میل به زیبایی فطری است و بشر از آن زمان که دارای تاریخ شده است ، نشانه هایی که موید فطری بودن میل به زیبایی است از خود به جای گذاشته است
176.jpg
▪ یک: بعضی از ما آدم ها به زیبایی ظاهری اهمیت زیادی می دیم و اونو یک اصل تلقی می کنیم. حالا این دیدگاه شده یک اصل اساسی توی زندگی ما جوونا و برای این که زیبا بشیم، هزار و یک فن و فوت رو به کار می
174.jpg
ای آینه به من بگو که من از همه زیباترم! این جمله معروف را حتما شما هم به یاد دارید وقتی زن زشت داستان سفید برفی نقشه‌ها می‌کشید برای از بین بردن دختر زیبای داستان و جلوی آینه می‌ایستاد و از آینه –آن هم از آینه-دروغ می‌خواست؛ بعد هم که به مراد خود نرسید زد آینه را
170.jpg
گاهی آدم در کوچه و خیابان افرادی را می‌بیند که با دیدن آرایش آنها اولین چیزی که به ذهنش می‌رسد یا این است که طرف، آیینه‌ای دم دست نداشته و یا اینکه صورتش را با موم نقاشی اشتباه گرفته که اینطور خود را کرده
169.jpg
روی میز آرایش هر کسی درست مقابل آیینه، اسپری‌، مام‌ و دئودورانت‌ها صف کشیده‌اند و امید خیلی‌ها برای فرار از بوی بد عرق در این روزهای گرم، همین شیشه‌ها هستند. اما آیا تنها بر اساس بو و مارک باید بابت آنها پول داد؟ بهترین زمان استفاده از آنها شب است یا
168.jpg
می‌گویند کسانی که جذاب‌ترند، معمولا درآمد بیشتری نسبت به دیگران دارند. می‌گویند افرادی که زیباترند، با کسانی که مانند خودشان زیبا هستند، معاشرت می‌کنند یا کسانی که زیبا هستند، دوست دارند همسری پیدا کنند که زیبایی ظاهری کمتری نسبت به خودشان داشته باشد و... از این حرف‌ها
153.jpg
‌● چه بویی در تابستان بهتر است؟ در فصل تابستان بوی عطرها را بیشتر احساس می كنید چون همه برای فرار از بوی ناخوشایند از میزان عطر بیشتری استفاده می كنند. انگار كه توجه به عطرها در تابستان بیشتر می
152.jpg
پوست شما از درون شما حرف می زند. هر طور که زندگی کنید، غذا بخورید و رفتار کنید، در صورت شما مشخص خواهد شد. برای داشتن پوست سالم و زیبا که در حقیقت آینه بدن است، استفاده از کرم های ضدچروک و ضدپیری و ماسک های جوان کننده هیچ گونه فایده ای نخواهد
151.jpg
بسیار پیش آمده كه در ا توبوس و یا تاكسی نشسته اید، ولی آرام و قرار ندارید. دلتان می خواهد هر چه زودتر به مقصد برسید. از خودرو بیرون بپرید و یك نفس راحت بكشید، یك نفس راحت از بوی بد و عرق برخی همشهریانی كه در كنار شما نشسته اند. به راستی از كجا می آید این بوی نه چندان
145.jpg
● رازهای زیبا شدن ▪ آیا می خواهید شفافیــت پوستتان بیشتر شده و خوش هـیکل تـر بـه نـظـر بـــیایید؟ - بــرای از بــین بردن سلولیت های پوستتان (چربیهای زیر پـوست)، صـــورت را با لـــیف یا بروس های مخصوص خوب بـــــمالید.
132.jpg
بیایید برای یك بار هم كه شده مشغله‌های فكری و باید و نبایدهای روزمره زندگی را كنار بگذاریم و از فواید بی‌شمار یك حمام گرم بهره‌مند شویم. ● درست انتخاب كنید به هیچ‌وجه درست نیست كه برای شست‌وشوی بدن خود از هر چیزی استفاده
126.jpg
اگرچه بیشتر خانم‌ها آرایش کردن را بلدند و اغلب اوقات، آرایش را خودشان انجام می‌دهند اما به هر حال در روش آرایش، اشتباه می‌کنند. هم اشتباهات و هم توصیه‌ها را بخوانید. رنگ‌ها و جعبه‌های بزرگ و کوچک با بسته‌بندی‌های جالب در فروشگاه‌های عرضه لوازم آرایشی بهداشتی، این
124.jpg
می‌دانید چقدر از اطلاعاتی که درباره پوست‌تان دارید یا پیشنهادهایی که از سوی دیگران درباره ‌ محصولات بهداشتی و آرایشی به شما می‌شود، درست است یا غلط؟ به تبلیغات کارخانه‌های سازنده اعتماد می‌کنید یا از دوستانتان اطلاعات
121.jpg
▪ FRESHY GREEN: رایحه ای كه شـبیـه عـلف و سبزه و یا برگهای تازه چیده شده میباشد - رایحه پر طراوت ▪ ORIENTAL: رایحه كاجی و بلوطی و یا وانیلی - رایحه گرم ▪ SPICY: رایحه گرم و تند.
118.jpg
۱. كشور ما متاسفانه دارد در واردات و مصرف لوازم آرایش ركورد می‌زند: هفتم در دنیا و سوم در خاورمیانه. و باز هم متاسفانه، سن آرایش دارد در كشورمان پایین‌تر و پایین‌تر می‌آید. برخی تحقیقات داخلی نیز پایین آمدن سن سرطان پستان در كشورمان را با پایین آمدن سن آرایش در
116.jpg
اگر شما هم دچار سلولیت (تجمع موضعی چربی زیر پوست)، جای زخم روی صورت‌تان، خطوط چاقی روی شکم‌تان و یا حتی رگ‌های برجسته روی دست و پایتان هستید، برای شما راه‌حل‌های مناسبی وجود دارد. وقتش رسیده که باورهای غلط را دور بریزید و یا اگر وقت و حوصله ندارید راه‌های میان‌بر را برای
115.jpg
پاییز همیشه همراه خود رنگهای گرم می آورد و سایه های آرایش این فصل: قـرمز، ارغـوانـی تیــره، طـلایـی، سیـاه و شـرابـی همـه نشان دهنده رنگ های طبیعت هستند. در این فصل برای متفاوت جلوه کردن، انتخاب های متفاوتی خواهید
103.jpg
بسیاری از ما صبح ها قبل ازرفتن به محل کار، یا عصرها قبل از شرکت در یک میهمانی و قرار ملاقات از یک ادوکلن یا عطر استفاده می کنیم. شما چه فاکتوری را برای انتخاب و خرید عطر یا ادوکلن در نظر می گیرید؟ آیا از روش تست بویایی در مغازه استفاده می کنید؟
99.jpg
اینكه چگونه باید آرایش كنیم را همه ما از سنین خردسالی وقتی یواشكی به سراغ كیف لوازم آرایش مادرمان می رفتیم و سر و صورتمان را قرمز می كردیم بلدیم. آنچه اهمیت دارد طریقه صحیح آرایش و رفع عیب های صورت با استفاده از محصولات آرایشی است به عبارت دیگر یك آرایش ترمیم
96.jpg
چـیـزهایــی که می خورید می تواند به زیباتر شدن شما کـمک کند. برنامه زیبایی خود را با صبحانه، ناهار و شام آغاز کنید. ● جوانتر به نظر
95.jpg
دختربچه که بودیم، گیلاسی دور لاله گوش‌هایمان می‌انداختیم، گلبرگی روی ناخن‌هایمان می‌چسباندیم، با شاتوت لب‌هایمان را قرمز می‌کردیم، کفش‌های پاشنه‌بلند مادرمان را می‌پوشیدیم و زیبا
92.jpg
● طراوت لب‌ها را حفظ کنید آیا رژ لب پس از یک ساعت، روی لبتان محو می‌شود؟ هرچه بیشتر پا به سن می‌گذاریم، لب‌ها باریک‌تر و خشک‌تر
88.jpg
به‌‌طور‌معمول برای خرید عطر افراد از دوستانشان که عطر خوش‌‌بویی زده‌اند، اسم عطر را سوال می‌کنند و یا به سراغ مارک‌های مشهور و معتبر می‌روند. بعضی از مسن‌ترها هم عاشق همان رایحه‌های قدیمی‌اند که سال‌های جوانی را در ذهن تداعی
85.jpg
اگر قصد دارید عمل جراحی زیبایی انجام دهید، نکات بسیار مهمی را باید درنظر بگیرید. به یاد داشته باشید که جراحی زیبایی، در بسیاری از موارد بازگشت پذیر نیست و به همین جهت امور مربوط به آن نباید سرسری گرفته شود.
82.jpg
حتما تاكنون تصاویر مدل‌ها و ستاره‌های سینما را در مجلات دیده‌اید و با حسرت به خودتان گفته‌اید كه این مدل‌ها برای داشتن چنین چهره عالی و پوستی صاف چه می‌كنند؟ در حقیقت این چهره‌های بی‌عیبی كه شما می‌بینید، نتیجه كار همان كرم پودرها یا پنكیك‌ها هستند. اگر شما در
81.jpg
وقتی به متخصص پوست و زیبایی مراجعه می‌كنید، اولین سوالی كه با او مطرح می‌كنید چیست؟در اینجا پرسش‌هایی را كه هر خانمی ممكن است درباره حفظ سلامت و زیبایی از یك متخصص داشته باشد، مطرح می‌كنیم و امیدواریم شما هم جواب پرسش‌هایتان را از میان این سطرها پیدا كنید؟ ● كدام مارك
80.jpg
اگر این شبهه برای شما پیش آمده که تابستان، زن و مرد نمی‌شناسد، بهتر است از همین حالا رک و راست بگوییم که شما آدم نکته‌سنجی نیستید. خانم‌ها نه تنها از آقایان گرمایی‌ترند و از تابستان بیشتر عذاب
79.jpg
تا به حال شده است که شما به چهره‌ای نگاه کنید و بگویید: «چه‌قدر زیبا است» ولی همسرتان نظری مخالف شما داشته باشد و از نظر او اصلا زیبایی در کار نباشد؟ این اتفاقی است که به دلیل نوع متفاوت تحلیل زنان و مردان از زیبایی رخ
75.jpg
نخستین شکل عطر، بخور بود که نخستین بار در حدود ۴۰۰۰ سال پیش در بین‌النهرین کشف شد. در آن هنگام، در مناسک مذهبی، صمغ‌ها و چوب‌های مختلفی سوزانده می‌شد. هم چنین چوب‌ها و صمغ‌های خوش‌بو را در آب و روغن می‌خیساندند و بدن خود را با آن ماساژ می‌دادند. هنگام مومیایی مردگان نیز
72.jpg
احتمالا در اینکه بی‌خوابی و بدخوابی، آرامش اعصاب و روانتان را به هم می‌ریزد تردیدی ندارید. این را هم لابد قبول دارید و تجربه کرده‌اید که فردای شب بی‌خوابی‌، روز کاری‌تان روز خوبی نخواهد بود و نخواهید توانست با تمرکز کافی به کار و زندگی‌تان
70.jpg
شما امسال چندمین سال زندگی‌‌تان را جشن می‌گیرید؟ ۵۰ سالگی، ۶۰ سالگی و یا ۷۰سالگی؟ به هر حال ما امسال به مناسبت روز سالمند برای شما هدیه ویژه‌ای داریم که حسابی به درد شما و فرزندان و نوه‌هایتان می‌خورد؛ آن هم راهنمایی خوش‌لباسی و خوش‌تیپی در سالمندان
69.jpg
اگر شما هم جزو آن دسته افرادی باشید که خیلی به زیبایی خود اهمیت می دهند، شاید تا به حال اقدام به تاتوی ابرو، تزریق برای از بین بردن چین و چروک های صورت و... کرده باشید. غافل از آنکه این زیبایی چه عوارضی دارد و ممکن است چه لطمات جبران ناپذیری به پوست وارد
64.jpg
«شیشه‌عطرمان را کجا بگذاریم؟» شاید این، سوال شما هم باشد. واقعیت این است که شیشه عطر خیلی‌ها مقابل آیینه میز آرایش قرار می‌گیرد؛ جایی که احتمال دارد در طول روز نور خورشید از پنجره روی آن تابیده و ساعات طولانی دمای عطر درون شیشه افزایش
63.jpg
نزدیک شدن به آغاز سال نو عاملی است تا زنان و دختران جوان اشتیاق بیشتری برای ایجاد تغییر در ظاهر خود نشان دهند. از سوی دیگر تبلیغاتی که در این زمان انجام می شود سهم بسزایی در گرایش زنان و دختران جوان به استفاده از خدمات آرایشگاه ها و مراکز زیبایی
56.jpg
۱) طریقه درست سوهان زدن ناخن‌ها‌ را بیاموزید. برای جلوگیری از سست شدن و شکسته شدن ناخن‌ها‌، با یک سوهان ناخن ازیک سو آنها را سوهان بزنید. سوهان زدن از جهات مختلف آنها را سست کرده و باعث می‌شود که ناخن‌ها‌ شکننده
54.jpg
هر چهار ثانیه یک عطر در جهان بفروش می‌رسد. ما همگی از شهرت مارک های مختلف شنیده ایم و همه روزه از عطرهای مختلف استفاده کرده‌ایم. ۹۶% زنان و ۷۳% مردان هر روز قبل از رفتن به کار خود یا برای رفتن به میهمانی عطر
50.jpg
● خداحافظی با مدل موهای سفت و محکم نگاهی به دختران امروزی بیندازید؛ ”کامرون دیاز، کیت‌ماس، درو باریمور“ هری جاش آرایشگر ستارگان مشهور هالیوود می‌گوید: ”این ستارگان همیشه موهایشان را آزاد، مواج و بی‌نظم درست می‌کنند و حتی اگر به یک مراسم بروند هرگز به سراغ اسپری‌های
40.jpg
گرایش به زیبایی و زیباترشدن در وجود هر آدمی نهفته است. چه زن و چه مرد هر دو تلاش می كنند تا با هر وسیله آرایشی و زینتی خود را به شكل و شمایلی زیباتر دربیاورند. این میل در انسان های نخستین نیز دیده می
38.jpg
معمولاً وقتی افراد می خواهند اودکلن بخرند، یکی از دو کار زیر را انجام می دهند: ▪ دنبال همان عطری که از دوران دبیرستان استفاده می کردند خواهند بود. ▪ عطری را انتخاب می کنند که در هنگام خرید به نظرشان خوشبو
35.jpg
برای بسیاری از افراد این سؤال وجود دارد که آیا می‌تواند فردی هزار و اندی سال عمر کند و از سویی دیگر این فرد در چهره، یک جوان دیده شود، علی‌رغم این عمر طولانی؟ تمام کسانی که امام عصر(عج) را ملاقات نموده‌اند علی‌رغم هزار و اندی که از عمر شریفشان می‌گذرد، ولی ایشان را در
7.jpg
گـاهی اوقات کـارهـایــی را برای روزها...ساعت ها.... و یا حتی هفته ها انجام می دهـیـم تا جوانتر به نظر برسیم، اما در عین حال کارهایی را نیز انـجام می دهیم که سبب می شوند پیرتر جلوه کنیم. در این قـسمت بـه چند نمونه از این اشتباهات و نحوه تصحیح هر یک از آنها اشــاره می
2.jpg
▪ زیبایی زیبا بودن و ماندن برای هر خانمی یک آرزوست. مواردی را که برای زیبا نگهداشتن باید اجتناب کرد یا رعایت نمود در اینجا ذکر میکنیم: ۱)خشک کردن مو با
zzz.jpg
  خانم‌ها مبالغ هنگفتی را برای زیباتر شدن هزینه می‌كنند اما شاید باور نكنید مواد غذایی نظیر اسفناج، خشكبار، كرفس و حتی گوجه‌فرنگی لوازم آرایشی ارزانی هستند كه می‌توانند شما را زیباتر
بازدیدکنندگان : 2346034
ما 91 مهمان آنلاین داریم